تصاویر بازی Gears of War 3

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
32rw4e5h2m4iiqz3d6qy.png

Publisher : Microsoft Game Studios
Developer : Epic Games
Platform : XBox 360
Release Date : April 2011

تصاویر منتشر شده از بازی فعلا کم هستند. در April 12 یک Debut Trailer از بازی منتشر خواهد شد، برای دیدن GamePlay باید تا ماه June صبر کنیم.

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
قابل توجه کسایی که نسخه ی لیک شده رو تموم کردند این نسخه ی کیفیت فوق العاده کمتری نسبت به نسخه ی اصلی داره(این حرف رو بر اساس مقایسه ی نسخه ی لیک شده با تریلر E3 میگم)من میخواستم برای این بازی J-tag کنم کنسولو وقتی فهمیدم هم دیگه نمیتونم برم لایو هم کیفیت بازی کمتره قیدشو زدم:d

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
رنگ بندی واقعا عالی شده تو شماره های قبل به جز رنگ های تیره چیزی دیده نمیشد در ضمن امیدوارم مارکوس تو این شماره یکم حرف بزنه تو شماره قبل 4 کلمه بیشتر نمیگفت:cool/who is next/shit/damn it :d البته منظورم داخل بازی بود نه کات سین ها:d

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
رنگ بندی واقعا عالی شده تو شماره های قبل به جز رنگ های تیره چیزی دیده نمیشد در ضمن امیدوارم مارکوس تو این شماره یکم حرف بزنه تو شماره قبل 4 کلمه بیشتر نمیگفت:cool/who is next/shit/damn it البته منظورم داخل بازی بود نه کات سین ها:d

اصلا میخوای وسط جنگ واست واست شعر عربی بخونه ؟!:d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عجب تصاویری شده :D داره بوی جنگ میاد :D
اصلا میخوای وسط جنگ واست واست شعر عربی بخونه ؟!:d
نه منظور دوستمون این بود که مثل نیت با خودش حرف بزنه :D
همونجوری که یه بازی دیگه هم از روش اسکی رفت :D

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
رنگ بندی واقعا عالی شده تو شماره های قبل به جز رنگ های تیره چیزی دیده نمیشد در ضمن امیدوارم مارکوس تو این شماره یکم حرف بزنه تو شماره قبل 4 کلمه بیشتر نمیگفت:cool/who is next/shit/damn it :d البته منظورم داخل بازی بود نه کات سین ها:d
فک کنم اول هر chapter به اندازه کافی با انیا و دام صحبت میکرد...
البته با برد هم بحث داشت:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر