تصاویر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
خیلی بحث انجین نیست. نمیشه انتظار داشت که هی انجین عوض کنن. اونو باید ارتقا بدن که میدن. مسئله و مشکل اینه که به خاطر کمبود وقتی که برای ساخت بازی دارن، میان از همون ابجکت ها و انیمیشن ها و شاید حتی محیطهای نسخه های قبلی استفاده میکنن. اینه که ظاهر بازی شدیدا تکراری میزنه.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آقای احساسی! بتل فیلدتون 4 ساله که داره ساخته میشه وتازه تا آمدن mw3 شش ماه وقت مونده اینقدر احساسی تصمیم نگیرید.. آخرش هم mw3 از btf3 بیشتر نمره و فروش میکنه فقط صبر کن...

کی گفته 4 ساله داره ساخته میشه؟ ببخشید DICE کل EA نیستا یه شرکت با توانایی های محدود و داشته روی 10 تا پروژه دیگه هم کار میکرده توامان. Frostbite 2.0 چهار سال هیچی 2 سال هم حتی عمر نداره که BF3 قرار باشه 4 سال در پروسه ساخت باشه. آدم خوبه از سر معده صحبت نکنه:

[LTR]Battlefield: Bad Company 2 2010 Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360
Battlefield Online 2010 Microsoft Windows In collaboration with Neowiz Games; free download
Medal of Honor 2010 Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 Developed the multiplayer aspect only
Need for Speed: Hot Pursuit 2010 Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 In collaboration with Criterion Games
Battlefield: Bad Company 2: Vietnam 2010Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 Expansion pack for Battlefield: Bad Company 2
Need for Speed: Shift 2 Unleashed 2011 Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 In collaboration with Slightly Mad Studios
Battlefield Play4Free 2011 Microsoft Windows In collaboration with Easy Studios; free download
Battlefield 3 2011 Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 In development
Mass Effect 3 2012 Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 In collaboration with BioWare; In development[/LTR]

پ.ن: انجینای قبل از BF3 همه Frostbite 1.5 به پایین هستن

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
آقای احساسی! بتل فیلدتون 4 ساله که داره ساخته میشه وتازه تا آمدن mw3 شش ماه وقت مونده اینقدر احساسی تصمیم نگیرید.. آخرش هم mw3 از btf3 بیشتر نمره و فروش میکنه فقط صبر کن...

دوست عزیز مطمئنین 4 ساله؟
والا من توی کل عمرم هر وقت یه Demo Playable یا عکس یا تریلر از بازی ای دیدم که گفتن این نسخه ی Pre Alpha هست و بعدا حتما بهتر میشه و از این حرفا بعدش دیدم که عملا تغییرات زیر 5 درصد بود.من بهتون قول مردونه میدم که وقتی بازی ریلیز بشه گرافیکش حتی 1 درصد هم فرقی نمیکنه با این عکسها.البته توی این عکسها فقط تعدادی از اسلحه ها و چند چیز کوچک دیگه معلومه.
در اینکه IW سابقه ی درخشانی داره شکی نیست ولی این شرکت(منظورم Activision)خیلی بد عادت شده.داره هر سال یه نسخه میده بیرون اونم به اعتبار اسمش فروش خودش رو میکنه و براشون خیلی سود داره البته کیفیت بازی هم نمیگم بد شده ولی شما پیشرفتی که از COD1 به 2 داشت رو با پیشرفتی که از 2 به MW داشت رو در نظر بگیرید.حالا آیا MW2 به MW3 هم همین پیشرفت رو خواهد داشت؟
انجین قدرتمند Frostbite رو دست کم نگیرید.این انجین آزمایشش را توی BFBC2 پس داده پس حالا Activision حیلی باید حواسش باشه.
فعلا باید کمی صبر کرد تا شاید توی E3 نمایش بدن و اونوقت میشه گفت در چه حدیه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
4 ساله :-o میشه بگی این عدد از کجا اوردی نکنه قبل از ساختن bf2داشتن شماره 3 بازی را می ساختند .
حقیقت تلخ هست ؟؟؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
جوجرو اخر پاییز میشمرن .. حالا معلوم میشه کودوم بازی داستان و گیم پلی و موزیک بهتری داره :d
گرافیک کیلو چند؟:d

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
اکتیویژن هیچ وقت فریم ول نمیکنه بره به چیز دیگه بچسبه به نظرم گرافیک ملاک نیست گیم پلی بازی و سریع تر بودن بازی بیشتر ملاک البته باید تا e3 صبر کنیم .

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
اینا چندتا عکس از مراحل ابتدایی طراحی بازی بود که هنوز خیلی تغییرات ممکنه روش صورت بگیره و نباید زود قضاوت کرد.
در مورد بتلباگ2:d بگم که قبل از اومدنش مثل بتلفیلد3 هایپ و تبلیغات زیادی راه انداخته بودن ولی در آخر چیز اونچنان دلچسبی از آب درنیومد و به نظر منmw2به راحتی اونو جا گذاشت و این مورد هم همینطور فکر می کنم.
اونچه که تو بازی از گرافیک نقش بسیار پررنگتری داره روونی گیم پلی هست که تو این مورد codهمواره از بتلفیلد جلوتر بوده. همچنین در مورد کارایی و طراحی واقعی اسلحه ها که به شخصه برای من مهمه همیشهcodبهتر عمل کرده

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
اینا چندتا عکس از مراحل ابتدایی طراحی بازی بود که هنوز خیلی تغییرات ممکنه روش صورت بگیره و نباید زود قضاوت کرد.
در مورد بتلباگ2:d بگم که قبل از اومدنش مثل بتلفیلد3 هایپ و تبلیغات زیادی راه انداخته بودن ولی در آخر چیز اونچنان دلچسبی از آب درنیومد و به نظر منmw2به راحتی اونو جا گذاشت و این مورد هم همینطور فکر می کنم.
اونچه که تو بازی از گرافیک نقش بسیار پررنگتری داره روونی گیم پلی هست که تو این مورد codهمواره از بتلفیلد جلوتر بوده. همچنین در مورد کارایی و طراحی واقعی اسلحه ها که به شخصه برای من مهمه همیشهcodبهتر عمل کرده

اگه منظورتون از این قسمت گیم پلی NooB بازی هست و طراحی و کارایی دقیق سلاح ها منظورتون اینه که همه اسلحه ها تقریبا مثل هم دمیج بدن و با 400 تا سرعت (!) تو دو باهاشون مستقیم طرف مقابل رو هد شات کنی ! خوب بله بتلفیلد یه آشغال بود ! چون فقط واسه یاد گرفتن اسنایپش توی بخش مولتی باید کلی وقت میزاشتی !
BFBC2 رو PRO ها خیلی بیشتر میپسندن ! چون بر عکس MW2 گیم پلیش نوب و تکراری نبود !
حداقل یکم به واقعیت نزدیک بود !
باگای آنچنانی هم نداشت ! بنده خودم نسخه ارجینالش رو دارم ! همونطور که از خریدن این بازی لذت بردم !
از پول دادن پای آشغالی مثل COD:BO مثل سگ پشیمونم !
MW3 هم شدیدا منتظرشم چون دوست دارم ببینم سر دوتا از شخصیت های مورد علاقم تو دنیای بازی چه بلایی میاد ! وگرنه قراره همون گرافیک و همون گیمپلی رو تحویلمون بدن !

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
اگه منظورتون از این قسمت گیم پلی NooB بازی هست و طراحی و کارایی دقیق سلاح ها منظورتون اینه که همه اسلحه ها تقریبا مثل هم دمیج بدن و با 400 تا سرعت (!) تو دو باهاشون مستقیم طرف مقابل رو هد شات کنی ! خوب بله بتلفیلد یه آشغال بود ! چون فقط واسه یاد گرفتن اسنایپش توی بخش مولتی باید کلی وقت میزاشتی !
اتفاقا توی قسمت داستانی بتلفیلد و همچنین لایو هیچ فرقی نمی کنه اسلحه ها اصلا مشابه نمونه های اصلی شون نبودن نه ظاهرشون نه نوع شلیک و نه صداشون! به عنوان مثال کلاشینکفش به تنها چیزی که شباهت نداشت همون کلاش بود و سایر اسلحه ها! درسته که اسنایپش تو بخش مولتی تخصصی تر بود ولی بحث اصلی من سر غیر از اسنایپ ها بود که هنوزم میگم که از نقط ضعف بتلفیلد2 بود.
BFBC2 رو PRO ها خیلی بیشتر میپسندن ! چون بر عکس MW2 گیم پلیش نوب و تکراری نبود !
حداقل یکم به واقعیت نزدیک بود !
این مطلب میتونه سلیقه ای باشه و قبول ندارم.البته تو لایو براتری هایی داشت از جمله بودن ادوات زرهی ونقشه های بزرگ اما ضعف هم داشت از جمله نبود هلیکوپتر و نقشه های کمتر

باگای آنچنانی هم نداشت ! بنده خودم نسخه ارجینالش رو دارم ! همونطور که از خریدن این بازی لذت بردم !
من سر همین باگها 2 با ربازی رو خریدم ولی در کل تو لایو هم بعضی موقعها که بازی رو از رو هارد اجرا نمیکردم اسلحه لود نمیشد. ودر بازی هم همین مشکل رو داشتم.

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
اتفاقا توی قسمت داستانی بتلفیلد و همچنین لایو هیچ فرقی نمی کنه اسلحه ها اصلا مشابه نمونه های اصلی شون نبودن نه ظاهرشون نه نوع شلیک و نه صداشون! به عنوان مثال کلاشینکفش به تنها چیزی که شباهت نداشت همون کلاش بود و سایر اسلحه ها! درسته که اسنایپش تو بخش مولتی تخصصی تر بود ولی بحث اصلی من سر غیر از اسنایپ ها بود که هنوزم میگم که از نقط ضعف بتلفیلد2 بود.
توی BC2 اصلا کلاش وجود نداشت ! اصلا AK47 وجود نداشت !
شما منظورت کدوم سلاح هاش بود ( تک تک سلاح هاش با هم فرق داره طوری که توی مولتی وقتی با یه اسلحه جدید شروع میکنی طول میکشه تا بازی بیاد دستت ! و یاد بگیری باهاش بکشی !
http://bfbc2.statsverse.com
اینجا میتونی لیست اسلحه هارو نگاه کنی !
این مطلب میتونه سلیقه ای باشه و قبول ندارم.البته تو لایو براتری هایی داشت از جمله بودن ادوات زرهی ونقشه های بزرگ اما ضعف هم داشت از جمله نبود هلیکوپتر و نقشه های کمتر

شما توی BFBC2 خودت هلکوپتر رو کنترل میکردی نبود Kill Streak هم بازی رو واقع گرایانه تر میکرد و ضعف حساب نمیشد ! ( که هر نوبی بیاد کمپ کنه و 4 تا کیل بزنه بعد شروع کنه با کیل استریک هم بازی بقیرو خراب کنه هم اینکه برسه نفر اول لیدر برد این بازی نیست دیگه نوب بازی ه )
من سر همین باگها 2 با ربازی رو خریدم ولی در کل تو لایو هم بعضی موقعها که بازی رو از رو هارد اجرا نمیکردم اسلحه لود نمیشد. ودر بازی هم همین مشکل رو داشتم.

من نسخه 360 رو بازی نکردم پس نظر نمیدم !
فقط یه چیزی با عوض کردن DVD بازی و دوباره خریدنش باگ های بازی برطرف نمیشه ! و باگ ربطی به DVD نداره که شما میگی به خاطر باگ هاش دوباره خریدم !
=====
اگرم بحثی هست داخل پروفایل ادامه بدیم بهتره چون تاپیک الکی خراب میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر