تصاویر بازی Assassin's Creed IV

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این بازی پنهان کاری یا بازی اکشن بیشتر شباهت به dmc و god of war داره تا به اساسینس کرد:d
2 تا شمشیرو 2 تا تفنگو....:|
th

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
عالی من عاشق سری assassins creedها هستم ولی یوبی سافت خیلی تند تاریخ رو جلو میره همینطور پیش بره بعد iv شخصیت بازی پشت دوشکا میشینه و شماره های بعدی میرسه به زمان حال و 2013 :d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بازی شده سوم شخص شوتر !
این بود آرمانها/:)ی ما ؟

دوست عزیزی که شما این نظرو می دی. اگر همین بازی با همون گیم پلی تکراری پیش می رفت و یک گیم پلی تکراری و تحویلتون می دادند نمیومدی بگی این چه وضعشه بازی تکراری. اَه. تنوع لازمه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوست عزیزی که شما این نظرو می دی. اگر همین بازی با همون گیم پلی تکراری پیش می رفت و یک گیم پلی تکراری و تحویلتون می دادند نمیومدی بگی این چه وضعشه بازی تکراری. اَه. تنوع لازمه.

آره تنوع لازمه ولی نه که شوتر بشه . حالا قعلا زیاد نمیشه نظر داد بهتره تا E3 صبر کنیم

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
بازی شده سوم شخص شوتر !
این بود آرمانها/:)ی ما ؟

شوتر نشده. بر عکس قول دادن که بازی تمرکز زیادی روی Stealth داشته باشه و طراحی مراحل و کل بازی هم از Stealth پشتیبانی میکنه و هم بازیکن رو به اینکار تشویق میکنه.
در مبارزات تن به تن هم احتمالا نقش Hidden Blade و شمشیر بیشتر از Pistol ها است.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
کی گفته بازی شوتر شده.؟!
توی AC III هم تا چهارتا گلوله میتونستی بزنی!
در ضمن سری AC هیچ وقت از اصالتش دور نمیشه...
راستی بچه ها امروز لایو همه میتونن آنلاین بازی کنن!!!برید حالشو ببرید.:thumbup:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آره تنوع لازمه ولی نه که شوتر بشه . حالا قعلا زیاد نمیشه نظر داد بهتره تا E3 صبر کنیم

البته فکر کنم که برداشت شما از شوتر کاملاً اشتباهه. در هر صورت به این فکرا نباشید. به نظرم ما با یک عنوان ناب و هیجانی روبرو هستیم که می تونه این بازی رو به روزای اوجش که هم اکنون هم در اوج هست برسونه.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
کی گفته بازی شوتر شده.؟!
توی AC III هم تا چهارتا گلوله میتونستی بزنی!
در ضمن سری AC هیچ وقت از اصالتش دور نمیشه...
راستی بچه ها امروز لایو همه میتونن آنلاین بازی کنن!!!برید حالشو ببرید.:thumbup:
چهار تا گلوله ACIII زمان ریلودش خیلی زیاد بود. ولی این 4 تا تفنگ داری یعنی 4 تا گلوله پشت سر هم!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
چهار تا گلوله ACIII زمان ریلودش خیلی زیاد بود. ولی این 4 تا تفنگ داری یعنی 4 تا گلوله پشت سر هم!

اینجا جای بحث نیست و واقعا دلمم نمیخواد بحث کنم ولی تویAC III وقتی که اون اختراع مربوطه رو انجام میدی و چهار گلوله ای میشی من وقفه ای نمیبینم...!
و در کل این بازی شوتر نیست و اصلا شباهتی به بازی های شوتر نداره!!!!
I'm done here.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر