تصاویر بازی گرشاسب: معبد اژدها

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
نقل قول از سایت اصلی گرشاسب:

"گرشاسپ و برادرش اوروخش پس از سفری طولانی به معبد اژدها می رسند و در آن جا با ماجراهای عجیبی روبه رو می شوند. داستان گرشاسپ، پهلوان اسطوره ای ایران، همچنان ادامه دارد و در بازی جدید استودیوی فن افزار شریف با نام گرشاسپ: معبد اژدها، گذشته ی این قهرمان اسطوره ای به تصویر کشیده می شود. این بازی به رخدادهای پیش از بازی اول می پردازد."

screenshot

artwork

new poster

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
توصیه: به جای اینکه همه بازیهای خوب دنیا تو این سبک رو بریزیم تو یه گونی تکون بدیم و اسم بازی ملی روش بزاریم، بازی خلاقانه بسازیم.

ofathollahzade

کاربر سایت
Oct 5, 2010
51
نام
امید
اصلا شبیه بازی ها ی خارجی مثل GOW نیست!!! 8-|
این بازی کاملا خلاقانه بوده و هیچ گونه استفاده ای از موترای بازی خارجیا، طراحیاشون، سبک بازی و ..... اصلا نداره!:-&
شما هم موافقید؟:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
برادر من وقتی نمیتونی God of War بسازی نساز خب... این استودیو یه بازی ساخته، الانم قائدتا باید فهمیده باشه ایرادتش کجاست و چیه. بیا برو یه بازی بساز که آدم دلش بیاد بازی کنه. من وقتی قرار باشه یه کلون بازی کنم، میرم اوریجینالش رو بازی میکنم و حرص نمیخورم که چه انرژی و پولی هدر رفته!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اسم بازی قبلی فک کنم "پاره پوره کننده اهریمن" بود واسه ایجاد شور حسینی. اینم که گذاشتن "معبد اژدها" :laughing:.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
حالا از کجا معلوم سانتا مونیکا طرح GOW از سازندگان گرشاسب ندزدیده باشند؟ :-/ :d
میگم ما هم شدی چین هرچی هرکی میسازه میخواییم کوپی همون بسازیم بعد آخر کار میبینیم چرا این شکلی شد این که از اصلش هم بدتر شده که یک چیزی تو مایه ها فاجعه فرا انسانی بعد کلی تو روزنامه ها و مجلات زرد و رنگی میاییم تو بوق و کرنا میکنیم آقا ما چه کردیم ماکرو و سونی اکنون ورشکست می شوند با اینایی که ساختیم اکتی و EA و یوبی دیگه خبریشون نخواهد بود و راکستار را به خانه ابدی فرستادیم با این بازی ها پر محتوا و با نوآوری ها بسیار و کاملا خلاقانه ای که ساختیم و خواهیم ساخت >:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یارو میاد Pushmo میسازه و IGN در موردش میگه "بهترین بازی دانلودی تاریخ نینتندو" بعد اینجا میخوان از GOW و killzone کلون بزنن. اسمشون رو هم میزار Developer :D.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
گرافیکش درست اندازه ی چیزه...
the elder scrolls V: skyrim در حالت LOW کامل:D
موقعی که شروع کردم داشت بالا میاوردم:D بعدش فهمیدم روی LOW هست(skyrim)

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
همیشه فکر می کردم مسخره تر از خودرو سازی هم چیزی توی ایران هست؟

مدتی هست که به این نتیجه رسیدم بازی سازی ایران خیلی مسخره تر از خودرو سازیشه.

MILAD_720

کاربر سایت
Jan 23, 2011
115
نام
میلاد
کلا با توجه به تصاویر بازی،این بازی در سالهای 2005 و 2006 سیر میکنه!
(قابل توجه سازندگان 4 روز دیگه میریم تو سال 2012 میلادی)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حالا مثلا چی؟ الان افتخار میکنید بازی رو مسخره میکنید؟ شماها خیلی واردین؟ خیلی حالیتونه؟ بی نظیرین؟ :|.
HS که نسخه ی زن شده ی GoW بود رو چرا هیچی بهش نگفتید؟ :|.
نشستین گیر بدین ها؟ ...
خیلی حمایت میکنید از بازیساز ها ...

همین که دارن زحمت می کشند یک بازی در سطح های خوب میسازند خودش به نظرم تشویق کردن داره.
همه که یک روزه نرفتن GoW یا NG یا هر کوفت دیگه ای بسازن، که دارید اینجوری میتوپید.

من واقعا نمیدونم شماها توقع چی دارید؟ با 300 میلیون براتون چی بسازن؟

پ.ن : در حد انفجار!!! :D.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
من شماره يك رو بازي نكردم ، ولي خيلي دوست دارم بازيش كنم.
يعني ميشه يه روزي اساتيد BC دست از Nagging بردارن و يكم Supporting رو جاي گذاري كنن؟ يعني ميشه؟

اين قضيه ي نَگ در مورد همه بازي هاست ، واسه بازي هاي ملي البته فراتر از حد انتظار عمل ميكنند كه سهميه المپيك رو مال خود كردند ، اساتيدو ميگم .
فك كنم اولين بازي اي (يا دومي) بود كه رفت و نمره گرفت . 50 از 100 به عنوان يه بازي كپي شده به قول اساتيد اونقدرا هم بد نيست يه نمونش quantum theory كه كلون Geow ـه 39 شد يا 37 .

کلا با توجه به تصاویر بازی،این بازی در سالهای 2005 و 2006 سیر میکنه!
آقا جانه هركي دوست داري يه بازي ـه 2006-2005 به من نشون بده در حد همچين بازي اي باشه.

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
من شماره یک رو کمی بازی کردم درسته خوب نبود و باگ زیاد داشت ولی باز هم مهم اینکه کسانی که روی این بازی کار میکنن محدودیتهای زیادی دارن نه توانیهای کم و تلاش میکنن با این محدودیت بهترین بازی که میتونن رو بسازن
پس بیاین به جای مسخره کردن تشویق بکنیم تا انگیزه انها را بالا ببریم نه نابود کنیم

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
حالا مثلا چی؟ الان افتخار میکنید بازی رو مسخره میکنید؟ شماها خیلی واردین؟ خیلی حالیتونه؟ بی نظیرین؟ :|.
HS که نسخه ی زن شده ی GoW بود رو چرا هیچی بهش نگفتید؟ :|.
نشستین گیر بدین ها؟ ...
خیلی حمایت میکنید از بازیساز ها ...

همین که دارن زحمت می کشند یک بازی در سطح های خوب میسازند خودش به نظرم تشویق کردن داره.
همه که یک روزه نرفتن GoW یا NG یا هر کوفت دیگه ای بسازن، که دارید اینجوری میتوپید.

من واقعا نمیدونم شماها توقع چی دارید؟ با 300 میلیون براتون چی بسازن؟

پ.ن : در حد انفجار!!! :D.

معلومه ما وارد نیستیم چون کارمون بازی سازی نیست ما گیمر هستیم و بازی رو از نظر فنی نیگا میکنیم کاری نداریم ایران ساخته یا آمریکا پس نیازی نیست که ما در کار بازی سازی حرفه ای باشیم ! ما تو همون حرفه ای که هستیم باید وارد باشیم.
پس هر انتقادی هم که بخوایم از بازی میکنیم....
نمیتونن بازی بسازن خب نسازن سنگین تره اون پول رو هم در راه هایی که بازدهی داره مصرف کنند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر