تصاویر بازی ارتش های فرازمینی | E.T Armies

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به نام خدا

داستان و اطلاعات بازی :

"ارتشهای فرازمینی" بازی تیراندازی اول شخصی است که در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد و روایتگر جنگهای بشریت بر سر بزرگترین دغدغه‌ی خود خواهد بود‌؛ "انرژی" آن هنگام که زمین ویران شده از جنگ به ناچار به فراموشی سپرده می‌شود تا سیطره‌ی حیات به مرزهایی فراتر گسترش یافته و منابع انرژی جدید تقدیری دیگر را رقم زند. اما سرنوشت طردشدگان فرار از نابودی شد. آنها که از ترک زمین بازماندند و زمینیان طردشان کردند، اتحادی تشکیل داده و بقای خود را در تصاحب انرژی قدرتها جستجو می‌کنند. رویای انتقامشان مانع از کهنگی نفرت جنگ می‌شود.

مراحل تولید بازی ‘ارتش‌های فرازمینی’ از دی ماه سال ۱۳۹۰ و با موتور قدرتمند UDK آغاز شد. تولید فنی این بازی در سال ۱۳۹۲ به اتمام خواهد رسید و در قدم نخست نسخه‌ی فارسی آن روانه‌ی بازار خواهد شد. در این بازی تلاش شده تا تمامی استانداردهای بازیهای برتر این سبک رعایت شده و محیطهایی بدیع و جذاب در کنار گیم پلی روان و سریع همراه با روند داستانی درگیر کننده عواملی باشند تا ‘ارتشهای فرازمینی’ را فراتر از یک بازی مستقل ایرانی مطرح کند.

سبک بازی:
تیر اندازی اول شخص (First Person Shooting)

زمان تولید فنی بازی :

اواخر سال 91

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
مردونه مقایسه ها رو میبینم از دوستان خندم میگیره
ادامه بدید از فیوضات گران بهای شما اسفاده کنیم
ما نه موتور خوب تو دست داریم نه نیروی متخصص آموزش دیده نه سرمایه گذاری های کلان بعد طرف میاد با بازی های AAA هایی که میلیون دلاری سرمایه گذاری شده مقایسه میکنه
همین الانم به نظرم خیلی خوب پیش رفتن و با یک UDK ساده چه جلوه های خوبی در آوردن . به نظرم بی انصافی هستش بگیم بازی بدی شده
اتفاقا برداشت های شما اشتباهه !
این یه صنعته آراده و باید توش مقایسه بشی و اگه از نظر کیفی کم بیاری شکست میخوره و ورشکست میکنی . تموم شد و رفت .
حالا هی بیاین بگین با فلان موتور خیلی خوب کار کردن و با فلان امکانات همچین چیزی بعیده !!!
اونی که انقدر خرج میکنه باید دربیاره تا بتونه ادامه بده که با همچین بازی که من میبینم شاید فقط همونقدری که خرج کرده دربیاد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مردونه مقایسه ها رو میبینم از دوستان خندم میگیره
ادامه بدید از فیوضات گران بهای شما اسفاده کنیم
ما نه موتور خوب تو دست داریم نه نیروی متخصص آموزش دیده نه سرمایه گذاری های کلان بعد طرف میاد با بازی های AAA هایی که میلیون دلاری سرمایه گذاری شده مقایسه میکنه
همین الانم به نظرم خیلی خوب پیش رفتن و با یک UDK ساده چه جلوه های خوبی در آوردن . به نظرم بی انصافی هستش بگیم بازی بدی شده
نیرو متخصص که خیلی زیاده ولی کیه که به اینا بها بده! خودم هم یک چند نفری رو میشناسم که خیلی توی کارای 3D و همینطور بازی سازی حرفه این ولی کسی نیست که حمایت کنه ازشون!
همین بازی E.T. Armies هم بشدت روش خرج شده شک نکنید! ولی خرج دولتی نبوده! خرج شخصی بوده! کافیه به دوبلرای بازی و کیفیت بازی دقت کنید و با بازی های دیگه ایرانی مقایسه کنید میفهمید خرجش بیشتر از بازی های دیگه بوده!

حالا ما با صنعت بازی سازی جهانی خیلی فاصله داریم ولی من وقتی به درصد پیشرفت کشور توی بازی سازی نگاه میکنم میبینم واقعا پیشرفتمون عالی بوده و خیلی زود میتونیم به اونا نزدیک بشیم!
فقط کافیه توی کشور کوچیک ترین بهایی به بازیسازی داده بشه تا بتونیم به سطح جهانی برسیم! گرچه بازم محدودیت های انجین هست! ولی بازم چون نیروی متخصص که خیلی هست میشه به یک جاهایی رسید!

اتفاقا برداشت های شما اشتباهه !
این یه صنعته آراده و باید توش مقایسه بشی و اگه از نظر کیفی کم بیاری شکست میخوره و ورشکست میکنی . تموم شد و رفت .
حالا هی بیاین بگین با فلان موتور خیلی خوب کار کردن و با فلان امکانات همچین چیزی بعیده !!!
اونی که انقدر خرج میکنه باید دربیاره تا بتونه ادامه بده که با همچین بازی که من میبینم شاید فقط همونقدری که خرج کرده دربیاد.
این بازی مثل بقیه بازی های ایرانی نیست که همینطور الکی ساخته بشه و هیچی در نیارن!
این بازی E3 رفته! گرین لایت استیم گرفته! همه خارجیا توی E3 این بازی رو دیدن و مطمئنن خیلیا کف کردن! چون واقعا این بازی بعنوان یک بازی مستقل واقعا عالی ساخته شده!
مطمئن باش فروشش از خرجی که واسش شده بیشتره! قبل از این فقط یک گرشاسپ بود که بین المللی فروش میرفت که زیاد جالب نبود اونقدرا ولی با این نمایشی که این بازی توی E3 داشته مطئئن باش فروشش خیلی خواهد بود!

در مورد مقایسه هم باهات مخالفم!اگه آدم بخواد یک بازی رو همینطور کشکی با یک بازی دیگه مقایسه کنه و هیچ چیز دیگه ای رو در نظر نگیره با یک گیمر نوب چه فرقی داره؟ :|
الان تو کشور اگه به بازی نهایت توجه هم بشه بازم بازیسازا توی خرید انجین به مشکل میخورن و دلیلش هم تحریم ها هست!
واقعا نمیشه بازیی که با انجین رایگان UDK ساخته میشه رو با مثلا BF4 ـی که با انجین غول Frostbite 3 ساخته میشه مقایسه کرد! این نامردیه! :|

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

اتفاقا برداشت و مقایسه شما از پایه و اساس اشتباهه !
مقایسه زمانی خوبه که باعث پیشرفت به . در غیر این صورت جز حرف و حدیث و بیخودی ، هیچ بار مثبتی نداره .

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
اتفاقا برداشت و مقایسه شما از پایه و اساس اشتباهه !
مقایسه زمانی خوبه که باعث پیشرفت به . در غیر این صورت جز حرف و حدیث و بیخودی ، هیچ بار مثبتی نداره .

ای بابا ... !
اون کسی که میخواد بره یه بازی ای رو بخره قطعا مقایسه میکنه ببینه کدوم بازی ارزش وقت و پولش رو داره !! همینجوری چشم بسته که چیزی نمیخره !!!!!!!!!!!!!!!
شما چون بازی ایرانی هست همش میخوای با تعصب صحبت کنی واسه همین دیگه من بحث رو ادامه نمیدم در صورتی که برای من فرقی نمیکنه اگه بازی آمریکایی یا ژاپنی هم بود نظر من فرقی نمیکرد

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ای بابا ... !
اون کسی که میخواد بره یه بازی ای رو بخره قطعا مقایسه میکنه ببینه کدوم بازی ارزش وقت و پولش رو داره !! همینجوری چشم بسته که چیزی نمیخره !!!!!!!!!!!!!!!
شما چون بازی ایرانی هست همش میخوای با تعصب صحبت کنی واسه همین دیگه من بحث رو ادامه نمیدم در صورتی که برای من فرقی نمیکنه اگه بازی آمریکایی یا ژاپنی هم بود نظر من فرقی نمیکرد

کسی که گیمر واقعی باشه و بخواد این بازی بخره خودش میدونه داره چی میخره و شعورش میرسه که این بازی با بازی بتلفید 4 مقایسه نکنه

در ضمن این بازی e3 رفته و گرین لایت استیم هم گرفته پس کارش درست بوده و مشکلی نداره مشکل از نظرات بعضی هاست که بازی وطنی خودمونو که به این سطح عالی رسیده رو زیر سوال میبرن تا بگن ما هم هستیم ما همه چیز دانیم

بقول آیدی majidred2011 ((قبل از این فقط یک گرشاسپ بود که بین المللی فروش میرفت که زیاد جالب نبود اونقدرا ولی با این نمایشی که این بازی توی E3 داشته مطئئن باش فروشش خیلی خواهد بود! ))

که واقعا حرفش درسته نسخه گرشاسب 2 توسط یه کمپانی آمریکایی تو سطح جهان منتشر شد
چه برسه به این بازی عالی

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
کسی که گیمر واقعی باشه و بخواد این بازی بخره خودش میدونه داره چی میخره و شعورش میرسه که این بازی با بازی بتلفید 4 مقایسه نکنه

در ضمن این بازی e3 رفته و گرین لایت استیم هم گرفته پس کارش درست بوده و مشکلی نداره مشکل از نظرات بعضی هاست که بازی وطنی خودمونو که به این سطح عالی رسیده رو زیر سوال میبرن تا بگن ما هم هستیم ما همه چیز دانیم

بقول آیدی majidred2011 ((قبل از این فقط یک گرشاسپ بود که بین المللی فروش میرفت که زیاد جالب نبود اونقدرا ولی با این نمایشی که این بازی توی E3 داشته مطئئن باش فروشش خیلی خواهد بود! ))

چه برسه به این بازی عالی

آها الان فهمیدم که هر کی این بازی رو بخره گیمر واقعیه !
من اول فک کردم بحث داره با منطق پیش ولی مثل این که اینطوری نیست . حالا هر کی خودش بخواد میخره نخواد هم نمیخره . بحث ما به جایی نمیرسه

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
اونوفت جرا واسه كنسولا هم نميدن ؟. من كه. از اين بازي حمايت نميكنم جونكه خيلي ناراحت شدم وقتي ديدم داره واسه ي كامبيوتر مياد .. جرا اخه ؟ خواهشا يكي بره خواهش

ا كنه. تا واسه ي كنسول هم بدن

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ای بابا ... !

نمیدونم شما چرا اصرار به مقایسه بازی هایی داری که هیچ سنخیتی با هم ندارن !!!! مقایسه باید شرایط برابر داشته باشه ! نمیدونی هنوز اینو ؟!
اونی که میخواد بازی بخره شعورش میرسه صنعت ایران در چه حدیه که چنین بازی ای خریده و مقایسه بیخودی انجام نمیده که هیچ نتیجه ای درستی هم ندراه . ربطی نداره که ممکنه با خیلی از بازی ها هم سبک باشه ! دلیل هم سبک بودنش هم اینه که سبک بازی تو ژانر اکشن ساخته شده . هر وقت استدیو های ایرانی حامی میلیاردی ، انجین اختصاصی ، تیم قدرتمند و سرمایه خوب برای ساخت بازی گیرشون اومد ، بعد بای مقایسه کن که فلانه و ..... هست .

- - -ویرایش - - -

اونوفت جرا واسه كنسولا هم نميدن ؟. من كه. از اين بازي حمايت نميكنم جونكه خيلي ناراحت شدم وقتي ديدم داره واسه ي كامبيوتر مياد .. جرا اخه ؟ خواهشا يكي بره خواهش

نمیاد چون نیاز به کیت ساخت بازی برای کنسول هست ! که میگن چون تحریم هستید نمیدیم ! البته این تحریم و به نظرم خود سازنده های ایرانی برای رفع مسئولیت و پاسخ گویی از خودشون در آوردن . وگرنه راحت میشه بازی رو روی کنسول آورد . ساخت بازی روی کنسول خیلی با PC رفق داره و فعلا به نظرم بازی سازای ایرانی در اون حدی نیستن که بتونن رو کنسول بازی با کیفیت بدن بیرون . ضمن اینکه زمان و هزینه مورد نیاز این کار هم اصلا وجود نداره !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ای بابا ... !
خوب عزیز بنظرت منطق اینه که هر بازیی که ساخته میشه رو با هر بودجه ای که براش درنظر گرفته میشه با هم مقایسه کنیم؟ :| واقعا این منطقیه بنظرت؟
دوباره هم میگم کسی که بیاد عنوانی که میلیونی روش خرج شده رو با عنوان مستقلی که اونم توی کشوری که تازه شروع به بازی سازی کرده تولید شده مقایسه کنه! چون یک گیمر میفهمه که نباید این دورو با هم مقایسه کنه!

کسی که واقعا از صنعت گیم اطلاع نداشته باشه میاد همچین عناوینی رو با هم مقایسه میکنه! و کسی هم که اطلاع نداره معمولا کم بازی میکنه پس همون بهتر بیاد BF4 رو با این بازی مقایسه کنه و بیخیال این بازی بشه و فقط یک BF4 بازی کنه!
ولی برای یک گیمر این قضیه صدق نمیکنه که بیاد همچین بازیی رو با BF4 مقایسه کنه بعد بگه چون BF4 بهتر بود پس من اینو نمیخرم :|

- - -ویرایش - - -

نمیاد چون نیاز به کیت ساخت بازی برای کنسول هست ! که میگن چون تحریم هستید نمیدیم ! البته این تحریم و به نظرم خود سازنده های ایرانی برای رفع مسئولیت و پاسخ گویی از خودشون در آوردن . وگرنه راحت میشه بازی رو روی کنسول آورد . ساخت بازی روی کنسول خیلی با PC رفق داره و فعلا به نظرم بازی سازای ایرانی در اون حدی نیستن که بتونن رو کنسول بازی با کیفیت بدن بیرون . ضمن اینکه زمان و هزینه مورد نیاز این کار هم اصلا وجود نداره !
والا اگه اشتباه نکنم UDK خروجی فقط واسه PC و Xbox میداد که میتونستن روی Xbox بدن اما بازم احتمال داشت چون تحریم هستیم مایکروسافت مخالفت کنه!

- - -ویرایش - - -

من خودم یک زمانی UDK کار میکردم! تا جایی که یادمه یکی از محدودیت های UDK این بود که نمیشد خروجی برای PS3 داد!
بالاخره یک انجین رایگان باید با انجین پولیش فرق داشته باشه دیگه :|
بعدشم حتما یعنی باید روی کنسول بازی کنی؟ هر شونصد سال یک بار چنین بازی های ایرانیی ساخته میشه پس توصیه میکنم با کامپیوتر حداقل تجربش کنی چون امکان نداره رو کنسول بیاد به دلایلی که گفتم!

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
ای بابا ... !

این قدر بخث نکن این بازی واس تو چرته به درد نخور به همینم قانع باش همین که یه بازی ساختن یعنی خوبه حالا مهم نیست چه بازی و چه گرافیکی هست و چه سبکی مهم اینه که ساختن و جایه شکر داره

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
این قدر بخث نکن این بازی واس تو چرته به درد نخور به همینم قانع باش همین که یه بازی ساختن یعنی خوبه حالا مهم نیست چه بازی و چه گرافیکی هست و چه سبکی مهم اینه که ساختن و جایه شکر داره

باشه تو راست میگی .

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
چند باری تز حمایت ملی به خودم گرفتم و بازیاشون رو خریدم!
ولی اینبار دیگه فریب نمی خورم .. احمق نیستم پول بدم یه بازی بگیرم که هیچ لذتی ازش نمیبرم! مهمتر اون وقتی که پاش میذاریم ...
مشکل بازیسازی ایران اینه که الان نمیدونه چی بسازه! خلاقیت در حد زیر صفر!
خواهشا اینقدر خودتون رو فریب ندید که امکانات نیست و فلان و ... بحث سر خلاقیته! وقتی من هر تریلری حالا از این بازی میبینم و هیچ نکته مثبت و جالبی که بشه با بازی های روز خودش مقایسه بشه نیست چرا وقتم رو بذارم روش! آخه وقتی توان رقابت نیست چرا پول رو حروم کنید!
به خدا اگه بازیاشون الهام گیرنده هم باشه شدیدا حمایت می کنم! دارکسایدرز که جزو بهترین های عمرمه تقریبا چیز زیادی از خودش نداره و بیشتر از بازی های دیگه الهام گرفته. ولی الهام گرفتن با تقلید کردن خیلی فرق داره! الان بازی های ایرانی همشون تقلیدی ناشیانه از بازی های بزرگ هستن که انجام دادنشون هیچ لذتی نداره. هیچ ربطی هم به موتور بازیسازی و نبود امکانات و ... نداره. تو که نمیتونی توی این سبک به اون حد نرمال برسی یه سبک دیگه رو امتحان کن! اصلا تو همین سبک اول شخص و یا سوم شخص یه ایده جدید خلق کن ...
مگه هزینه تولید فوق شاهکارهایی مثل ماشیناریوم و لیمبو چقدر بوده؟!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
چند باری تز حمایت ملی به خودم گرفتم و بازیاشون رو خریدم!
ولی اینبار دیگه فریب نمی خورم .. احمق نیستم پول بدم یه بازی بگیرم که هیچ لذتی ازش نمیبرم! مهمتر اون وقتی که پاش میذاریم ...
مشکل بازیسازی ایران اینه که الان نمیدونه چی بسازه! خلاقیت در حد زیر صفر!
خواهشا اینقدر خودتون رو فریب ندید که امکانات نیست و فلان و ... بحث سر خلاقیته! وقتی من هر تریلری حالا از این بازی میبینم و هیچ نکته مثبت و جالبی که بشه با بازی های روز خودش مقایسه بشه نیست چرا وقتم رو بذارم روش! آخه وقتی توان رقابت نیست چرا پول رو حروم کنید!
به خدا اگه بازیاشون الهام گیرنده هم باشه شدیدا حمایت می کنم! دارکسایدرز که جزو بهترین های عمرمه تقریبا چیز زیادی از خودش نداره و بیشتر از بازی های دیگه الهام گرفته. ولی الهام گرفتن با تقلید کردن خیلی فرق داره! الان بازی های ایرانی همشون تقلیدی ناشیانه از بازی های بزرگ هستن که انجام دادنشون هیچ لذتی نداره. هیچ ربطی هم به موتور بازیسازی و نبود امکانات و ... نداره. تو که نمیتونی توی این سبک به اون حد نرمال برسی یه سبک دیگه رو امتحان کن! اصلا تو همین سبک اول شخص و یا سوم شخص یه ایده جدید خلق کن ...
مگه هزینه تولید فوق شاهکارهایی مثل ماشیناریوم و لیمبو چقدر بوده؟!

کاری به حرفت ندارم ولی دیگه 5 تومن پولی نیست که کسی باهاش بدبخت و پشیمون بشه! ارزون ترین بازی استیم رو به دلار بخری بالا 10 تومن درمیاد اونوقت بازی ایرانی با پک و همه چیز با زور 5000 تومن میشه!شمایی که داری خودتو گول میزنی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
.

چه برسه به این بازی عالی

باهات موافقم حرفت کاملا درسته

منم حتما بازی با این سطح خوب میگیرم

نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن همه چیز دانن دیگه مونده ادعا رئیس کمپانی ea و .... دارن دیگه مونده ادعا خدایی کنن . وقتی اشتباهم میکنن قبول نمیکنن اشتباه فکر میکنن و دیوار حاشا درست میکنن

معلومه طرف 2 تا گیم درست حسابی تو عمرش بازی نکرده اومده نظر داده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر