تصاویر بازی ارتش های فرازمینی | E.T Armies

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به نام خدا

داستان و اطلاعات بازی :

"ارتشهای فرازمینی" بازی تیراندازی اول شخصی است که در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد و روایتگر جنگهای بشریت بر سر بزرگترین دغدغه‌ی خود خواهد بود‌؛ "انرژی" آن هنگام که زمین ویران شده از جنگ به ناچار به فراموشی سپرده می‌شود تا سیطره‌ی حیات به مرزهایی فراتر گسترش یافته و منابع انرژی جدید تقدیری دیگر را رقم زند. اما سرنوشت طردشدگان فرار از نابودی شد. آنها که از ترک زمین بازماندند و زمینیان طردشان کردند، اتحادی تشکیل داده و بقای خود را در تصاحب انرژی قدرتها جستجو می‌کنند. رویای انتقامشان مانع از کهنگی نفرت جنگ می‌شود.

مراحل تولید بازی ‘ارتش‌های فرازمینی’ از دی ماه سال ۱۳۹۰ و با موتور قدرتمند UDK آغاز شد. تولید فنی این بازی در سال ۱۳۹۲ به اتمام خواهد رسید و در قدم نخست نسخه‌ی فارسی آن روانه‌ی بازار خواهد شد. در این بازی تلاش شده تا تمامی استانداردهای بازیهای برتر این سبک رعایت شده و محیطهایی بدیع و جذاب در کنار گیم پلی روان و سریع همراه با روند داستانی درگیر کننده عواملی باشند تا ‘ارتشهای فرازمینی’ را فراتر از یک بازی مستقل ایرانی مطرح کند.

سبک بازی:
تیر اندازی اول شخص (First Person Shooting)

زمان تولید فنی بازی :

اواخر سال 91

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
چیزی که زیاد به چشم میاد هوش مصنوعیه بازیه !! جای کار زیاد داره .. هیچ حس ترس و هیجانی رو نمیدن.. امیدوارم با اون دسته از بازیها طرف نباشیم که خیلی زود گیمپلی و همه چیز تکراری و خسته کننده میشه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حس جواب دادن نبود .
والا من نگفتم بازی بده !! اون کسی که کامنتشو نقل قول کردم همچین نوشته که صداگذاری شاهکاره که هر کی ندونه فک میکنه چی هست ...
دوبله رو که نگو دیگه ! تو همون سایت indiedb هم همه ترولش کردن . این دیگه نظر منم نیست که بخوای آنتی بازیو فلان و بیسار !!
شما هم اول برو تریلر رو ببین بعد ببین نظر من اشتباهههه یا نه . o:-)

تریلر ............. !! شما تریلر و ول کن . من نمایش زنده گیم پلی بازی رو تو نمایشگاه بازی تهران دیدم و از نزدیک 30 دقیقه کل بازی رو بالا پایین کردم . صدا گذاری کل بازی در حد خودش و با توجه به امکانات داخلی شاهکاره . بیشتر از اون هم دوبله کاراکتر هاست که توسط گویندگان استدیو های ظیط سینمای خانگی انجام شده . بهتره وقتی هیچ اطلاعاتی از چیزی ندارید ، قضاوت نکنید ....

indiedb هم مربوط به زبان انگلیسیش هست که با کیفیت و استاندارد بالا در نیومده ، چون نیازمند تجهیزات صدا گذاری پیشرفته هست .... چیزی که من گفتم ، مربوط به زبان فارسی بود .

موفق باشید .

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
من که قطعا میگم بازیه خوبی نیست البته دلیل هم داره اونم اینه که برای ساخت بازیه خوب باید بودجه های کلان در نظر گرفت که تو کشور ما محال ممکنه این جایزه ها هم مهم نیست کیفیت بازی مهمه که باز میشه گفت از پایان معصومیت تا ارتش های فرا زمینی بازی ایرانی پیشرفت کرده.در ضمن هیچ وقت این بازیا رو با بازیای مطرح روز مقایسه نکنید چون از نظر بودجه ساخت فرسنگ ها با هم فاصله دارن.به طور کلی امیدی به رسیدن کیفیت بازی های ایرانی با بازیهای مطرح نیست و میشه گفت تا ابد نخواهد بود.

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
تریلر ............. !! شما تریلر و ول کن . من نمایش زنده گیم پلی بازی رو تو نمایشگاه بازی تهران دیدم و از نزدیک 30 دقیقه کل بازی رو بالا پایین کردم . صدا گذاری کل بازی در حد خودش و با توجه به امکانات داخلی شاهکاره . بیشتر از اون هم دوبله کاراکتر هاست که توسط گویندگان استدیو های ظیط سینمای خانگی انجام شده . بهتره وقتی هیچ اطلاعاتی از چیزی ندارید ، قضاوت نکنید ....

indiedb هم مربوط به زبان انگلیسیش هست که با کیفیت و استاندارد بالا در نیومده ، چون نیازمند تجهیزات صدا گذاری پیشرفته هست .... چیزی که من گفتم ، مربوط به زبان فارسی بود .

موفق باشید .
تریلر رو ول کنیم دیگه شما رفتی از نزدیک دیدی دیگه ... !
در حد خودش و چیزایه دیگه برای مصرف کننده مهم نیست !!!! مهم اینه که کیفیت صداگذاری بازی در سطح بسیار پایینی قرار داره در مقابل بازی های دیگه , حالا این که اینجا امکانات نیست و غیره برای مصرف کننده اصلا اهمیتی نداره.
شما داری میگی دوبله , بعد میگی فارسی !؟ معنیه دوبله رو بلدی ؟؟ از چی به فارسی دوبله شده اونوقت ؟ دوبله انگلیسی بازی که در حده جکه .
نظرات من هم فقط چیزایی بود که از تریلر ها دیدم و پدر کشتگی هم با سازنده و بازی ندارم و برام هم مهم نیست که سازنده ایرانیه یا نه ... فقط از روی کیفیت بازی قضاوت میکنم و برام مهم نیست که کی بازی رو ساخته

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
من که قطعا میگم بازیه خوبی نیست البته دلیل هم داره اونم اینه که برای ساخت بازیه خوب باید بودجه های کلان در نظر گرفت که تو کشور ما محال ممکنه این جایزه ها هم مهم نیست کیفیت بازی مهمه که باز میشه گفت از پایان معصومیت تا ارتش های فرا زمینی بازی ایرانی پیشرفت کرده.در ضمن هیچ وقت این بازیا رو با بازیای مطرح روز مقایسه نکنید چون از نظر بودجه ساخت فرسنگ ها با هم فاصله دارن.به طور کلی امیدی به رسیدن کیفیت بازی های ایرانی با بازیهای مطرح نیست و میشه گفت تا ابد نخواهد بود.

هیچ کشوری یهو با ساختن بازی به اون سطح نمیرسه اول با بازی هایی مثل این شروع میشه بعدشم پیشرفت ...

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
یه چیزه دیگه ای هم که یادم رفت بگم اینه که این سازنده های ایرانی وقتی توانایی و بودجه ساخت بازی های با کیفیت رو در مقابل بازی های روز ندارن باید برن دنبال سبک های دیگه نه مثلا سبک FPS !
مثلا میتونن تو سبک 2 بعدی کار های خلاقانه و با کیفیت انجام بدن مثل Angry birds یا سبک های دیگه که بودجه های کلان نمیخواد !! الان همین ET Armies در جمع شاید 50000 نفر هم بازی نکنن چون بازی های با کیفیت بالاتر زیاد هست و کسی وقتش رو نمیزاره رو همچین بازی ! ولی اگه یه بازی قابل رقابت تو سبک های دیگه داشته باشن هم میتونن بیشتر player جمع کنن هم درامد بیشتر واسه خودشون !! و وقتی که بودجه مناسب رو داشتن وارد سبک های تاپ مثل FPS بشن :>

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یه چیزه دیگه ای هم که یادم رفت بگم اینه که این سازنده های ایرانی وقتی توانایی و بودجه ساخت بازی های با کیفیت رو در مقابل بازی های روز ندارن باید برن دنبال سبک های دیگه نه مثلا سبک FPS !
مثلا میتونن تو سبک 2 بعدی کار های خلاقانه و با کیفیت انجام بدن مثل Angry birds یا سبک های دیگه که بودجه های کلان نمیخواد !! الان همین ET Armies در جمع شاید 50000 نفر هم بازی نکنن چون بازی های با کیفیت بالاتر زیاد هست و کسی وقتش رو نمیزاره رو همچین بازی ! ولی اگه یه بازی قابل رقابت تو سبک های دیگه داشته باشن هم میتونن بیشتر player جمع کنن هم درامد بیشتر واسه خودشون !! و وقتی که بودجه مناسب رو داشتن وارد سبک های تاپ مثل FPS بشن :>

هیچ شکی تو این نیست که روال بازی سازی کشور ، روال استانداردی نیست و مرحله های استاندارد خودش رو طی نمیکنه . اینکه بازیسازای هم سن منو شما اومدن به جای ساخت بازی دو بعدی ، مستقیما رفتن بازی سه بعدی ساختن و شد بازیهای مثل ET Armies ، گرشاسب ، میر مهنا و .... نشان از رشد فکری و توان و پتانسیل بالای این صنعت نوپا تو کشورمونه . همین بازی گرشاسب ، چون تو سبک RPG ساخته شده ، اونم بدون هیچگونه تجربه بازی سازی ، شاهکاریه در حد خودش . تو همین انجمن بازیسازی بازی سنتر بعضی دوستان بودن که بازیهای دو بعدی خلاقی ساختن . اما مشکل تو ایران ، مشکل ساختاریه . مشکل این نیست که بگیم چرا از بازی دو بعدی شروع نکردن !

یه بازی ساز مستقل تو خارج میاد بازی برای خودش درست میکنه تا توانایی های خودش و نشون بده با چیزی که ساخته و بتونه وارد صنعت ساخت بازی بشه . اما تو ایران چنین صنعتی وجود نداره . حتی کارایی هم که براش انجام شده اونقدر ضعیفه که داره تیشه به ریشه اش میزنه به جای اینکه حمایتش کنه ! کاری به اینکه چرا صنعت بازی مشکل داره و چرا ساختارش غلطه ندارم و اینجا هم جای بحثش نیست . فقط اینو میگم که شما برو همون بازی های مثلا سطح بالا رو بازی کن . کسی مجبورت نکرده بازی ایرانی بازی کنی که حالا داری جبه گیری میکنی . اینایی که نشستن بازی ساختن ، با صفر صفر شروع کردن و الان تونستن با مورتو های منبع بازی و بسیار بسیار محدود شده ، چنین بازی ای بسازن . این خودش یه هنره که یه نفر بیاد با UDK چنین بازی ای بسازه . اصلا هیچ نمونه خارجی باکیفیتی مشایه کیفیت بازی ET Armies نداریم که بخواد باهاش مقایسه بشه .

برای سازنده اش هم اصلا مهم نیست کسایی مثل شما بازی کنن بازی رو یا نه ! مهم اینه که تجربه ای کسب کردن و یه دفعه وارد جریانی شدن که خیلی خیلی از خودشون بزرگتر و قویتر بود و الان دارن به اون جریان مسلط میشن و در آینده ای نزدیک هم به راحتی بر اون غلبه میکنن که این مورد آخر نیاز به اندکی پشتیبانی و حمایت از طرف هم وطنایی مثل من و شما داره . هر چند که شما کلا با بازی ایرانی مشکل داری !!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
حس جواب دادن نبود .
والا من نگفتم بازی بده !! اون کسی که کامنتشو نقل قول کردم همچین نوشته که صداگذاری شاهکاره که هر کی ندونه فک میکنه چی هست ...
دوبله رو که نگو دیگه ! تو همون سایت indiedb هم همه ترولش کردن . این دیگه نظر منم نیست که بخوای آنتی بازیو فلان و بیسار !!
شما هم اول برو تریلر رو ببین بعد ببین نظر من اشتباهههه یا نه . o:-)
تریلر اولش آره مسخره بود ولی این دومیه دوبلش اتفاقا خیلی خوب بود! دوبلرا مال صدا و سیما بودن ولی اون تریلر اولیه که حرف میزد خیلی صدای افتضاحی داشت! معلومه پشتیبانی مالی خیلی روی بازی هست! ولی شخصیه!

اما بنظر من صداگذاری کارکترا اصلا جالب نیست! حالا کاری به صداگذاری کلیش ندارم! دوبله مشکلی نداره وقتی صداگذاری کارکترا بده دوبله هم فدا میشه!
مثلا توی بارون طرف 10 متر فاصله داره صداش واضح واضح میاد انگار همین کنار ایستاده! من بعد 5-6 بار دیدن تریلر فهمیدم این صدا مال اون نفر دورست :|

- - -ویرایش - - -

تریلر رو ول کنیم دیگه شما رفتی از نزدیک دیدی دیگه ... !
در حد خودش و چیزایه دیگه برای مصرف کننده مهم نیست !!!! مهم اینه که کیفیت صداگذاری بازی در سطح بسیار پایینی قرار داره در مقابل بازی های دیگه , حالا این که اینجا امکانات نیست و غیره برای مصرف کننده اصلا اهمیتی نداره.
شما داری میگی دوبله , بعد میگی فارسی !؟ معنیه دوبله رو بلدی ؟؟ از چی به فارسی دوبله شده اونوقت ؟ دوبله انگلیسی بازی که در حده جکه .
نظرات من هم فقط چیزایی بود که از تریلر ها دیدم و پدر کشتگی هم با سازنده و بازی ندارم و برام هم مهم نیست که سازنده ایرانیه یا نه ... فقط از روی کیفیت بازی قضاوت میکنم و برام مهم نیست که کی بازی رو ساخته
عزیز هر کی یک سطحی تو بازی سازی داره!
تو برگرد به 20-30 سال پیش ببین صداگذاری ها چطوری بوده! و بعد بیا با مثلا BF4 مقایسه کن میبینی چقدر پیشرفت داشتن!
حالا ایران هنوز چند سال بیشتر نیست شروع کرده! همینیم که زدن یک شاهکار خالصه اونم برای یک عنوان مستقل! بالاخره باید از یک جا شروع کرد یا نه؟ یعنی واقعا انتظار داری ما که از صفر شروع کردیم با یک حرکت صداگذاری شاهکاری مثل BF4 یک دفعه بدیم بیرون؟ :| درسته این واسه مصرف کننده مهم نیست که ما در چه سطحی هستیم و ... ولی اگه اون مصرف کننده عقل داشته باشه و بفهمه این یک عناونی هست که مستقله و همینطور صنعت بازی سازی ما اونقدری پیشرفته نیست که بتونیم یک بازی هم سطح جهانی از نظر صداگذاری و ... بزنیم خودش درک میکنه! بعله!

- - -ویرایش - - -

حرفت کاملا منطقیه!

دلیل اینطور بازیسازی اینه که ما چون با سطح جهانی شروع به بازی سازی نکردیم و حداقل یک فرنی با اونا فاصله داریم بازیسازا میان Crysis رو میبینن فکر میکنن باید یک همچین چیزی بزنن تا بازیشون موفق باشه!
اگه ما هم بازیسازی رو با سوپر ماریو و بازی های سگا و آتاری شروع میکردیم الان یکی از موفق ترین ها توی جهان میبودیم!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تریلر اولش آره مسخره بود ولی این دومیه دوبلش اتفاقا خیلی خوب بود! دوبلرا مال صدا و سیما بودن ولی اون تریلر اولیه که حرف میزد خیلی صدای افتضاحی داشت! معلومه پشتیبانی مالی خیلی روی بازی هست! ولی شخصیه!

اما بنظر من صداگذاری کارکترا اصلا جالب نیست! حالا کاری به صداگذاری کلیش ندارم! دوبله مشکلی نداره وقتی صداگذاری کارکترا بده دوبله هم فدا میشه!
مثلا توی بارون طرف 10 متر فاصله داره صداش واضح واضح میاد انگار همین کنار ایستاده! من بعد 5-6 بار دیدن تریلر فهمیدم این صدا مال اون نفر دورست :|

- - -ویرایش - - -

عزیز هر کی یک سطحی تو بازی سازی داره!
تو برگرد به 20-30 سال پیش ببین صداگذاری ها چطوری بوده! و بعد بیا با مثلا BF4 مقایسه کن میبینی چقدر پیشرفت داشتن!
حالا ایران هنوز چند سال بیشتر نیست شروع کرده! همینیم که زدن یک شاهکار خالصه اونم برای یک عنوان مستقل! بالاخره باید از یک جا شروع کرد یا نه؟ یعنی واقعا انتظار داری ما که از صفر شروع کردیم با یک حرکت صداگذاری شاهکاری مثل BF4 یک دفعه بدیم بیرون؟ :| درسته این واسه مصرف کننده مهم نیست که ما در چه سطحی هستیم و ... ولی اگه اون مصرف کننده عقل داشته باشه و بفهمه این یک عناونی هست که مستقله و همینطور صنعت بازی سازی ما اونقدری پیشرفته نیست که بتونیم یک بازی هم سطح جهانی از نظر صداگذاری و ... بزنیم خودش درک میکنه! بعله!

مجید این BF4 خیلی هم صدا گذاریش فوق العاده نیستا ! :d درسته سطحش بالاست و به صورت استریو 8.1 کانماله ظبط شده . اما ایرادات و باگ های زیادی داره . مخصوصا صداگذاری ووبله حرف زدن کاراکترهای بازی .
بازی ارتش های فرازمینی هم دقیقا همینطوری بود که میگی . من تو نمایشگاه که داشتم از نزدیک میدیم بازی رو ، از نظر افکت و جلوه های بصری خیلی عالیه و واقعا با توجه به توانایی و محدودیت هاشون بی نظیر ساختنش . اما یه مشکل اساسی که داشت این بود که صدا گذاری های شخصیت ها اصلا حس و حال نداشت و جذاب نبود . گویندگی به جای هر کاراکتر عالیه . اما منظورم از بد بودن صدا گذاری همین میزان فواصل مختلف و نحوه دریافت صدا از هر فاصله هست . مثلا اگر یه نفر دور باشه ، انگار نزدیکته ! اگر نزدیکت باشه هم که چیز خاصی حس نمیکنی . تو صداگذاری رو کاراکترها هم صدا بی روحه . ( البته فقط بعضی جاها ) .

کلا صدا گذاری شخصیت هاش خیلی خیلی واضحه ! یه مقدار باید صدا رو تو خود بازی میبردن ( نمیدونم اصطلاح موسیقیایی اش چی میشه ! :d ) تا مثلا کسی که مثلا سمت چپت وایستاده و داره باهات حرف میزنه ، صداش از بلندگوی چپ بیاد و بلعکس ! همینطور فاصله های دور و نزدیک و هوای بارون ، وسط جنگ و درگیری و .... کلا این موارد و درست کنن ، بی نقص میشه صداگذاریش .

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
هیچ کشوری یهو با ساختن بازی به اون سطح نمیرسه اول با بازی هایی مثل این شروع میشه بعدشم پیشرفت ...
دوست عزیز الان میدونی چند ساله تو ایران داره گیم ساخته میشه؟ کجا این بازی شروع کار بوده؟الان همون پایان معصومیت که مثال زدم یادمه 8 یا 9 سال پیش بود عرضه شد بعد این همه سال رسیدیم به ارتش های فرازمینی بعد شما میگید که با این بازی شروع میشه بعدم پیشرفت.تازه ما تا بخوایم پیشرفت کنیم اونا دیگه چی ساختن.
الان که نسل هفتم تقریبا تموم شده نباید انتظار داشته باشیم بعد این همه سال که این نسل طول کشیده لااقل یه بازی در حد اولای نسل هفتم تو اینجا ساخته بشه.شما توجه کردید الان بازی هایی که به اصطلاح با اسم بازی ایرانی عرضه میشن از استانداردهای کدوم نسل استفاده کردن؟ مکس پین یه دهه پیش عرضه شد ولی ما هنوز یه بازی نصف اونم نتونستیم بسازیم واقعا کدوم پیشرفت؟ همونجوری که اینترنت دیال اپ بعد یه دهه شده اینی که الان هست بازیامون هم همونجوری پیشرفت کرده و میکنه.اخه حمایت الکی فایده نداره ما هی حمایت کنیم که چی بازیه اینجوری تحویل بگیریم.
وقتی ایرانیا با کلیکشون جدایی نادر از سیمین رو جزو 100 فیلم برتر تاریخ کردن اینم میشه برتری بازی.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید این BF4 خیلی هم صدا گذاریش فوق العاده نیستا ! :d درسته سطحش بالاست و به صورت استریو 8.1 کانماله ظبط شده . اما ایرادات و باگ های زیادی داره . مخصوصا صداگذاری ووبله حرف زدن کاراکترهای بازی .
بازی ارتش های فرازمینی هم دقیقا همینطوری بود که میگی . من تو نمایشگاه که داشتم از نزدیک میدیم بازی رو ، از نظر افکت و جلوه های بصری خیلی عالیه و واقعا با توجه به توانایی و محدودیت هاشون بی نظیر ساختنش . اما یه مشکل اساسی که داشت این بود که صدا گذاری های شخصیت ها اصلا حس و حال نداشت و جذاب نبود . گویندگی به جای هر کاراکتر عالیه . اما منظورم از بد بودن صدا گذاری همین میزان فواصل مختلف و نحوه دریافت صدا از هر فاصله هست . مثلا اگر یه نفر دور باشه ، انگار نزدیکته ! اگر نزدیکت باشه هم که چیز خاصی حس نمیکنی . تو صداگذاری رو کاراکترها هم صدا بی روحه . ( البته فقط بعضی جاها ) .

کلا صدا گذاری شخصیت هاش خیلی خیلی واضحه ! یه مقدار باید صدا رو تو خود بازی میبردن ( نمیدونم اصطلاح موسیقیایی اش چی میشه ! :d ) تا مثلا کسی که مثلا سمت چپت وایستاده و داره باهات حرف میزنه ، صداش از بلندگوی چپ بیاد و بلعکس ! همینطور فاصله های دور و نزدیک و هوای بارون ، وسط جنگ و درگیری و .... کلا این موارد و درست کنن ، بی نقص میشه صداگذاریش .
احتمال داره اونم توی نسخه نهایی درست کنن! چون اگه خودشون یک دور از اول تریلرشونو بشینن نگاه کنن کاملا واضحه صداهای کارکترا نافرم میاد!

در مورد BF4 هم بنظرم یکی از بهترین صداگذاری هارو داره!! بنظرم عالیه! مثلا توی یکی از مراحل توی یک سالن بزرگ بود وقتی کارکترا داد میزدن صدا کامل توی محیط پخش میشد و انعکاس صدا قشنگ میومد و کاملا حس محیط رو القا میکرد و همینطور موقعی که کارکترا میدون قشنگ صدای دویدنشون به واقعی ترین شکل ممکنه میاد و همینطور این دور و نزدیک بودن صدای کارکترا مشخصه! کلا با صداگذاری این بازی بیشتر از بقیه بازی های شوتر اول شخص حال کردم!

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
به عقیده ی من اینکه بگیم یک کشور نتوسته یکهو به سطح AAA برسه نمیتونه کاملا درست باشه
چون شرکت ها که دولتی نیستن بخوایم کیفیت رو کشور به کشور مقایسه کنیم، بازار آزاده
مشکلی که الآن جوانان بازیساز ایران دارن محدودیت هایی هست که باهاش مواجه هستن (نتونستن خرید موتور های خوب، کمبود سرمایه گذاری، بازار نامتعادل و ...) به همین دلیله که نمیتونیم توقع آنچنانی ازشون داشته باشیم.
ولی اگه محدودیت ها نبود، خب به عقیده ی من بحث اینکه باید از صفر شروع کرد و بعد به سطح بالا رسید، منطقی نیست

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
مجید این BF4 خیلی هم صدا گذاریش فوق العاده نیستا !
:d
:|
bf4رو زیاد بازی نکردم ولی صدا گذاری سریBFفوقالعادست بنظرم بهترین بازی بعد ازDEAD SPACEتوی کل تاریخ گیمینگ مخصوصاBF3هدست خوب داشته باشید بزارید رو گوش صدا رو تا اخر زیاد کنید قشنگ حس میکنید توی میدون جنگید البته مولتی پلیر
کلا تنها ایرادی که از بازی های EAنمیشه گرفت صدا گذاریه
راجع به صدا گذاری این بازی هم خیلی بد بود توی تریلر مخصوصا همین دو بعدی بودنش خیلی بدم میاد از صدا گذاری اینطوری امیدوارم درستش کنن که فکر نکنم

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
مردونه مقایسه ها رو میبینم از دوستان خندم میگیره
ادامه بدید از فیوضات گران بهای شما اسفاده کنیم
ما نه موتور خوب تو دست داریم نه نیروی متخصص آموزش دیده نه سرمایه گذاری های کلان بعد طرف میاد با بازی های AAA هایی که میلیون دلاری سرمایه گذاری شده مقایسه میکنه
همین الانم به نظرم خیلی خوب پیش رفتن و با یک UDK ساده چه جلوه های خوبی در آوردن . به نظرم بی انصافی هستش بگیم بازی بدی شده

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
psp

چنتا کلیپ از گیم پلی بازی دیدم واقعا محشر بود برای یه بازی ایرانی . پیشرفت خیلی خوبی داشتن بازی خوب از آب در اومده

حتما یه نسخشو میگیرم

حتی داداشم تعجب کرد گفت واقعا ایرانیه امکان نداره بازی به این خوبی ساخته باشن

درباره بعضیا که گفتن بازیش خوب نیست همون داستان چنتا عمو 15 ساله اس که فکر میکنن همه تو هر کاری حق نظر دادن دارن حتی از اون بحث سررشته نداشته باشن فقط میخوان یه چیزی بپرونن این قشر فعال چون تا نظری میدادن پدر و مادر با متانت کامل میزدن تو دهنشون تا اظهار نظر بیخودی نکنن وقتی سنشون بیشتر شدو اومدن تو دنیا مجازی وقتی میبینن از تو دهنی خبری نیست به دور فشانی میپردازن درباره همه چی هم دور فشانی میکنن از کارا کوچیک تا پزشکیو سیاستو ...... حتی گیم ( عمو جون تو هنوز با زبان برنامه نویسی منسوخ پاسکال بلد نیستی کار کنی درباره بازی سازی نظر نده) که اصلا ازش سر در نمیارن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر