تصاوير جديد از FIFA 09

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

امروز اولين اسكن ها از بازي پر طرفدار FIFA 09 از سوي مجله PSM3 عرضه شد كه در زير ميبينيد :

همچنين قرار است مجله در تاريخ 5 June منتشر شود كه منتظر اطلاعات و تصاوير جديدتري هستيم .

و :

The images show a greater level of detail never before seen in any football game

منبع

از دوستان خواهشمندم كه اگه عكس جديد از بازي عرضه شد، در اين تاپيك قرار بدن ...

موفق باشيد ...

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
چی؟؟؟ مطمئنید؟ یه منبع....

هر سال این بازی اواخر مهر ماه اومده مهر-آبان

چرا این یکی اینقدر زود میاد؟ اشتباه میکنید.....

پنجم اين ماه مجله اي كه تصاوير رو منتشر كرده عرضه ميشه نه بازي !

:arrowd:

همچنين قرار است مجله در تاريخ 5 June منتشر شود كه منتظر اطلاعات و تصاوير جديدتري هستيم .

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
FIFA 09: New Screenshots

FIFA 09: New Screenshots

همانند هر سال ، امسال نيز شاهد انتشار نسخه اي ديگر از سري بازي هاي FIFA بر روي پلتفرمهاي مختلف خواهيم بود. در حالي كه چندين ماه به انتشار FIFA09 مانده است اولين اطلاعات از اين بازي از سوي مجله ي آمريكايي GamePro منتشر شد.
سازندگان بازي قول داده اند تا بتوانند Gameplay را در FIFA09 با پيشرفت قابل ملاحظه اي روبرو كنند.يكي از مواردي كه به آن در مجله ي GamePro اشاره شده " پيشرفت وضعيت پاسخگويي به پاس ها ، شوت ها و دريبل ها و البته بهبود وضعيت فيزيكي بازي در زمينه هل دادن و ..." است.
با توجه به وقت قابل ملاحظه اي كه صرفAnimation هاي بازي شده است ، در FIFA09 شاهد حركات طبيعي تر و سريع تر بازيكانان خواهيم بود.
از ديگر تغييرات اضافه شده مي توان به "حفظ تعادل بازيكنان در هنگام تكل ها" اشاره كرد. به گفته سازنندگان بازيكنان در FIFA09 قادر اند تعادل خود را پس از تكل هاي ناموفق به دست آورند به شرطي كه تكل وارده بر روي پايي كه وزن بازيكن بر روي آن قرار دارد نباشد. و البته دروازه بان ها نيز قادر اند توپ هايي را كه در پشتشان قرار دارند دفع كنند.
كاپيتان تيم ها نيز به همانند كاپيتان هاي واقعي هنگامي كه در يك مسابقه حساس پنالتي اي را خراب كنند گريه خواهند كرد.
بخش Be A Pro نيز همچنان در بازي حفظ خواهد داشت.
بخش customize كردن سيستم هاي هجومي و تدافعي تيم ها نيز در FIFA09 با پيشرفت هاي قابل ملاحظه اي روبرو شده و دست gamer ها بيشتر از قبل در اين زمينه بازخواهد شد.

Source

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تصاویر جدید :
ss_preview_fifaps21.jpg.jpg

ss_preview_fifaps22.jpg.jpg

ss_preview_fifa09ps2.jpg.jpg

ss_preview_fifaps23.jpg.jpg

ss_preview_fifa09next1.jpg.jpg

ss_preview_fifa09next4.jpg.jpg

ss_preview_fifa09next.jpg.jpg

ss_preview_fifa09next2.jpg.jpg

ss_preview_fifa09next5.jpg.jpg

ss_preview_fifa09next3.jpg.jpg

ss_preview_fifa09next6.jpg.jpg

http://www.eurogamer.pt/article.php?article_id=148206

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
یه لحظه ترسیدما !!

فک کردم این نسخه ی Current Gen بازی هست . داشتم سکته هرو میزدم ......... !
اما این طور که به نظر میاد واسه PC پیشرفت نسبتا خوبی داشته .

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یه لحظه ترسیدما !!

فک کردم این نسخه ی Current Gen بازی هست . داشتم سکته هرو میزدم ......... !
اما این طور که به نظر میاد واسه PC پیشرفت نسبتا خوبی داشته .

عکس ها هم کیفیت خوبی ندارن . اما 3-4 تا عکس آخری مال Current Gen هستن انگار !

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
عکس ها هم کیفیت خوبی ندارن . اما 3-4 تا عکس آخری مال Current Gen هستن انگار !

اره کیفیت خوبی ندارن اما همشون ماله نسخه ی PC هسن . (واسه همین گفتم به نظر میاد واسه PC پیشرفت خوبی داشته باشه. حداقل از نظر گرافیک .)

MILAD gamer

کاربر سایت
Jun 8, 2008
6
نام
milad
اره کیفیت خوبی ندارن اما همشون ماله نسخه ی PC هسن . (واسه همین گفتم به نظر میاد واسه PC پیشرفت خوبی داشته باشه. حداقل از نظر گرافیک .)
همين كه زانو هاشون درست شده خمينو كفايت است:cheesygri{البته EA ديگه اين گرافو نشون ميده بعد كه گيمو مي خري همون گرافيك 08 } اينم بگم اين كارش خوبه تا هي حدي كه گيم نت ايراني گراف بازيو بكشن:cheesygri ما رفتيم گيم نت فيفا 08 گرافيك HIGH گزاشتيم هنگ رز:cheesygri

yu123

کاربر سایت
Sep 8, 2006
79
امیدوارم مثل شماره قبلیش نکنن. قبل انتشار شماره قبلی کلی عکس از بازی دادن دست ملت همه کف کردن ولی وقتی بازسش اومد کلی فرق داشت. این ea فیفا نداشت میخواست چیکار کنه؟ 10 سال دیگه فیفا19:cheesygri

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
امیدوارم مثل شماره قبلیش نکنن. قبل انتشار شماره قبلی کلی عکس از بازی دادن دست ملت همه کف کردن ولی وقتی بازسش اومد کلی فرق داشت. این ea فیفا نداشت میخواست چیکار کنه؟ 10 سال دیگه فیفا19:cheesygri
به خاطر اینکه شما 08 رو روی PC بازی کردی.اگه برای X360 , PS3 بازی میکردی گرافیک بازی همونطوری بود که تو عکساش هست.

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
من نمیدونم چرا وقتی بازی میکنم چشمم دنبال سوتی میگرده !!!!!!
اول اینکه تماشاچی های بازی (هم pes و هم fifa ) بیشتر شبیه کاغذ هستن تا تماشاچی!!!
دومم اینکه (من تو این همه فیفا فقط 08 رو بازی کردم بقیه رو نمیدونم) انگار تو دروازه ها به جای تور آجر گذاشتن مثلا پشت محوطه وایسادی فضای روبرو خالی و توپم زیر پای باریکنی مثل c.ronaldo هست (خوب آدم هوس شوت میکنه دیگه!) با خودت میگی الان توپ تور رو بغل میکنه و میره کنج دروازه اما وقتی شوت میزنی توپ همچین میخوره به تورو برمیگرده و تا پشت محوطه هم میاد تازه بریم خدارو شکر کنیم سازنده ها ترکیدن توپ رو طراحی نکردن و الا تو بازی های من توپاشون تموم میشد!!!!!!!
(حالا pes 08 رو نگاه کن ماه !!!):cheesygri

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
من نمی دونم چرا هر کجا تاپیک بزنی در مورد fifa یک نفر میاد بالاخره یک مقایسه ی کوچیک رو هم با PEs انجام میده. و بالعکس. بابا جانه من اینجا تاپیک 09ـه. چرا میای این دو تا رو با هم مقایسه می کنی؟

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
من نمیدونم چرا وقتی بازی میکنم چشمم دنبال سوتی میگرده !!!!!!
اول اینکه تماشاچی های بازی (هم pes و هم fifa ) بیشتر شبیه کاغذ هستن تا تماشاچی!!!
دومم اینکه (من تو این همه فیفا فقط 08 رو بازی کردم بقیه رو نمیدونم) انگار تو دروازه ها به جای تور آجر گذاشتن مثلا پشت محوطه وایسادی فضای روبرو خالی و توپم زیر پای باریکنی مثل c.ronaldo هست (خوب آدم هوس شوت میکنه دیگه!) با خودت میگی الان توپ تور رو بغل میکنه و میره کنج دروازه اما وقتی شوت میزنی توپ همچین میخوره به تورو برمیگرده و تا پشت محوطه هم میاد تازه بریم خدارو شکر کنیم سازنده ها ترکیدن توپ رو طراحی نکردن و الا تو بازی های من توپاشون تموم میشد!!!!!!!
(حالا pes 08 رو نگاه کن ماه !!!):cheesygri

{البته EA ديگه اين گرافو نشون ميده بعد كه گيمو مي خري همون گرافيك 08 }

بابا تروخدا کسی که 360 رو بازی نکرده نگه گرافیکش بده!
نسخه 360 چندین بار گرافیکش بالاتر از پیسیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر