تشکیل تیم کانتر Bazicenter

سلام دوستان عزیز :
میخوام نظرتون رو در مورد این که بازی سنتر یک تیم کانتر داشته باشه چیه نظر تون رو بگید بعد نیست بازی سنتر هم یک تیم داشته باشه مثل بچه های دارینوس

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
دوستان یک تیم می خوام تشکیل بدیم که 7 نفر بیشتر نباشن و بعد هر کسی تو یک زمینه ای تخصص داشته باشه من خودم تو زمینه sniper خوبم و بزارید اعضا تیم مشخص بشه ادرس ip میدم بعد اعضا تیم قرار میزاریم تا بعد تمرین کنیم اعضا مشخصه شه تا بعد

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
دوستان یک تیم می خوام تشکیل بدیم که 7 نفر بیشتر نباشن و بعد هر کسی تو یک زمینه ای تخصص داشته باشه من خودم تو زمینه sniper خوبم و بزارید اعضا تیم مشخص بشه ادرس ip میدم بعد اعضا تیم قرار میزاریم تا بعد تمرین کنیم اعضا مشخصه شه تا بعد

آقا من که گفتم من هستم Spray Assualt م :) یا همون رایفلمن.. از بروبچز هم کسائی که بازیشون رو میشناسم LinD و Viper و Toxic و... از من بازیشون خیلی بهتره. البته بچه ها زیادن

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
خوب دوست عزیز تا الان سه نفر مشخص شدن یکی خودم دومی اقای toxic و سومی Darkfie1d تا بعد بینیم چی میشه اقای sam fisher شما چی می خوای باشی عزیز اگه باشی شما نفر چهارم تا افراد بعدی

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
با سلام دوباره

اين چيزي كه معلوم هست بايد همه rifleman من باشن.يعني بهترين تفنگهاي اين بازي M4 و AK47. چون بقيه اسلحه ها تقريبا ميشه گفت بيخودن. شما هم كه خودت كار sniper رو بر عهده گرفتي.من خودم مهارتم تو m4 و ak47 هست.البته با USP هم خوب بازي ميكنم.فقط يه ذره بايد ak47 رو قويتر كنم.

با تشكر

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
رنجر جان
منم مهارتم توی( Rifle ( m4 , AK47
خوبه
با glock هم خوب بازی میکنم
البته بازیم با کلاش افغانی بهتر از AK هست :surprised

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
رو من هم حساب کنید.

دوستان رو من هم می تونید حساب کنید . البته اگه یه نفر بتونه خوب آموزش رپ گیم رو بده بم خیلی بهتر میشه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
رو ما هم حساب کن

دوستان رو منم حساب كنيد كه هستم
فقط يكي اين رمز كانتر 1.9 بده ممنونش ميشم :sad:

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
تا الان 6 نفر مشخص شدن
1 حودم
2. اقای toxic
3.اقای sam fisher
4.DarkFie1d
5 .اقای Death Knight
6 .اقایalprh
فقط نفر 7 مونده که انتخاب کنیم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
رنجر جون ما برگ چقندريم ما هم گفتيم شركت ميكنيم ها
mad.gif

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
دوست عزیز ناراحت نشو باشه شما هم شماهم جز تیم ما اقای Miesam

نفر هفتم هم انتخاب شد بعد اخر این هفته ادرس ip یرو میدم بعد قرار میزاریم بریم برای مسابقه یا تمرین
7. Miesam

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
آقا يه پيشنهاد اگه ميخوايد كسايي كه تو كانتر حرفه اي هستند با يك ip خاصي وزمان خواستي به كساني كه مبتدي هستن(از جمله خود بنده كه تقريبا تازه كارم)آموزش هايي بدهند اسم كلاس باشه learn counter يا كلاس بازي دات يا هرچيز ديگه ممنون

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
آقا يه پيشنهاد اگه ميخوايد كسايي كه تو كانتر حرفه اي هستند با يك ip خاصي وزمان خواستي به كساني كه مبتدي هستن(از جمله خود بنده كه تقريبا تازه كارم)آموزش هايي بدهند اسم كلاس باشه learn counter يا كلاس بازي دات يا هرچيز ديگه ممنون
آخه این جوری هم سخته.اگه حضوری باشه خیلی راحتر میشه به یه نفر اموزش داد.ولی خوب مشکل حضوری هم هست.حالا باید دید که چی خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر