تست سرعت وصل شدن به PlayStation Network

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
سلام دوستان یه تست با تهران گرفتم یه تست با لندن الته شاید این هاستد بای لندن هم تاثیر داشته باشه چون فکر کنم پینگم باید از اینا پایین تر میبود ...

6 مگ دارم شاتل

3303227794.png

3303230820.png

- - -ویرایش - - -

اینم یه بار دیگه گرفتم نمیدونم چرا اینقدر بالا پایینه. قابل توجه الان ساعت 1 ـه و هم اینجا شلوغه هم اونجا که فکر کنم ساعتشون 5 6 هست ...

3303262344.png

البته 7 8 بار دیگه گرفتم دور و بر 240 اومد. اینا زیاد ترن :d

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آپـــ

اینم یکی دیگه که گرفتم. لطفا جواب ما رو هم بدید :(

3303748807.png

رفیق من بار ها و بار ها گفتم که شرکت های خصوصی با نت محدود پینگ خوبی ندارن(به تجربه از خیلی از دوستانم دیدم)
نت نامحدود سرعت دانلود خوبی نداره ولی پینگش قابل قبوله .با این نت تویه خیلی از بازی ها لگ داری .فکر کنم بتونی فیفا رو تقریبا راحت بازی کنی

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
اگر با ایرانی ها بازی کنم بازم لگ دارم ؟ بعد اگر با سرور های کشور های نزدیک بازی کنم چی مثل ترکیه یا ... چون یه جا دیده بودم یکی میگفت تو سرورای ترکیه و روسیه پینگش خیلی بهتره.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
جالب اینجاس سایتش باز نمیشه !
مرورگرت رو عوض کن

- - -ویرایش - - -

اگر با ایرانی ها بازی کنم بازم لگ دارم ؟ بعد اگر با سرور های کشور های نزدیک بازی کنم چی مثل ترکیه یا ... چون یه جا دیده بودم یکی میگفت تو سرورای ترکیه و روسیه پینگش خیلی بهتره.

واسه فیفا آره با ایرانی ها مشکلی نداری.این که به چه سروری وصل بشی که مشخص نیست .ولی معمولا به بهترین و نزدیکترن سرور کانکت میشه که مشکلات لگ رو نداشته باشه

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
خب اگر معلوم نیست به کدوم سرور وصل میشم پس چطوری میتونم با رفقا قرار بذارم مثلا فلان سرور ؟

چون دیشب جی تی ای آنلاین بازی کردم (خدا رو شکر مشکل چشمگیری نداشتم :d:p) خودش همینطوری به یه سروری وصل میشد.

پس این نشون دهنده اینه که فقط پینگ تاثیر گذار نیست و سرعت اینترنت هم مهمه (:d:p) حالا اگر بخوایم اینطوری حساب کنم من شب ترافیک رایگان داشتم بازی میکردم و سرعتم نصف شده بود پس اگر در روز وصل بشم ممکنه از این بهترم بشه :d

راستی یادمه یه تاپیک بود همه آی دی هاشون اونجا بود لینک میدید ؟ :d آی دی منم aLiResistant :d

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خب اگر معلوم نیست به کدوم سرور وصل میشم پس چطوری میتونم با رفقا قرار بذارم مثلا فلان سرور ؟

چون دیشب جی تی ای آنلاین بازی کردم (خدا رو شکر مشکل چشمگیری نداشتم :d:p) خودش همینطوری به یه سروری وصل میشد.

پس این نشون دهنده اینه که فقط پینگ تاثیر گذار نیست و سرعت اینترنت هم مهمه (:d:p) حالا اگر بخوایم اینطوری حساب کنم من شب ترافیک رایگان داشتم بازی میکردم و سرعتم نصف شده بود پس اگر در روز وصل بشم ممکنه از این بهترم بشه :d

راستی یادمه یه تاپیک بود همه آی دی هاشون اونجا بود لینک میدید ؟ :d آی دی منم aLiResistant :d
خب نیاز نیست که هردوتون به یه سرور کانکت بشین چون اصلا معلوم نیست کی به کدوم سرور کانکت میشه.واسه همین تویه بازی یه pm هست به نام invit (یعنی دعوت)که دوستت رو دعوت به بازی میکنی اونم از طریق اون pm به شما جوین میشه (نه تنها تویه فیفا تویه همه بازی های آنلاین به همین صورته)و باهم فیفا بازی میکنید(بعد همدیگرو شیشتایی کنید):d

- - -ویرایش - - -

ببین چطوره ؟ البته ویندوز 8 هستم یکم چیزایه دیگه هم مصرف میکنه توی ps3 به نظرم بهترم بشه
لندن چنتا بود 2تاشو زدم

Speedtest.net by Ookla - My Results
Speedtest.net by Ookla - My Results

خوبه رفیق میتونی راحت بازی کنی.اگه با لن وصل بشی خیلی بهتر از وایرلسه(منظورم اینه با لن وصل شو)اگه این تست لن که خوبه

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
خوبه رفیق میتونی راحت بازی کنی.اگه با لن وصل بشی خیلی بهتر از وایرلسه(منظورم اینه با لن وصل شو)اگه این تست لن که خوبه
پس مشکلی نیست ؟
کابل بن تازه گرفتم هنوز وصل نکردم بهش برای کپی بازی ها گرفتم وایرلسم دارم هر دو
مودم wifiهم نزدیکه به ps3

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
من نمیدونم چرا وقتی میخوام به سرور های EA وصل بشم هی قطع میشه ؟!! فکر کنم دیگه حداقل وصل شدن به یه سرور به پینگ ربط نداشته باشه ! داره ؟! 8-|
اگر اینطوری باشه یعنی اصلا سرعت اینترنت مهم نیست ؟ :|

The Skilful

کاربر سایت
Dec 3, 2013
292
نام
مهدی
من نمیدونم چرا وقتی میخوام به سرور های EA وصل بشم هی قطع میشه ؟!! فکر کنم دیگه حداقل وصل شدن به یه سرور به پینگ ربط نداشته باشه ! داره ؟! 8-|
اگر اینطوری باشه یعنی اصلا سرعت اینترنت مهم نیست ؟ :|
به سرعت ربط داره ولی نه اونقدری که بخاطر سرعت نتونید وصل بشید.

برای همه گاهی وقتا همین اتفاق می افته ...

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
وای باورم نمیشه امروز و دیروز چند تا تست گرفتم با لندن پینگم بین 145 و 155 بود !! با این پینگ راحت میتونم بازی کنم ؟؟

شاتل مچکریم :d

مچاکرم (مچکرم + چاکرم) :d

:d:d:d

عه عه عه :|

الان با لندن گرفتم 250 بود :|

Hoted by یکی دیگه بود. حالا از کجا بفهمم پینگ واقعیم با لندن چنده ؟ با یکی 150 با یکی 250 هست :|

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر