تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
مال من چطوره؟
536021373.png

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
مال من چطوره؟
536021373.png

چرا پارس انقد پینگش بالا رفته 1 سال پیش که من داشتم لایو میزدم در سطح تیم ملی GTA بدون هیچ لگی اجرا میشد تو آنلاین عجیبه اون موقع تست هم میگرفتم از 300 پینگ بالا تر نداشت:eek: همیشه هم 200-250 معمولش بود
البته شما از باکو هم یه تست بگیر ! ولی فکر نکنم مشکل زیادی داشته باشه یه بار بازی کن ببین چطوره ولی در کل پینگش رفته بالا :biggrin1:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
اینم از من

یکی بگه چطوره ؟؟

ولی سرعت دانلود من این نیس که آخه

شما که ترکوندی :love::eek::eek: خوش بحالت حال میکنی ها تو لایو هم بازی برات مثل باقلوا اجرا میشه :biggrin1:

اینم یه تست دیگه تنها چیزش که فرق کرده از دشب تا الان پینگشه که رفته بالا
536049307.png

پینگ دیشب 70 بود الان شده !162

آخرین ویرایش:

F@N36o

کاربر سایت
Jul 11, 2009
22
نام
Ehsan
BuDdY!!i KNOW that!!!!!

حال میکنی ها!!!این اینترنت که پینگ رو تو speed test اینجوری نشون میده !!! حتما تو بازی شما اصلا پینگ نداری ها!!!!اره دیگه شما تا بگی :biggrin1:(ف):biggrin1: من تا بدون پینگ بازی کردنو و راحت بازی کردنش رو خوندم!!!!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

F@N36o

کاربر سایت
Jul 11, 2009
22
نام
Ehsan
i am just a little curious

اینم از من

یکی بگه چطوره ؟؟

ولی سرعت دانلود من این نیس که آخه

دیدم کسی به این موضوع جواب نداد!!!!گفتم یه احضار حضوری بکنم:biggrin1:!!!!

هر خط و ارتباط اینترنتی یک نقطه ی ثباتی داره!!!!!معمولا وقتی شروع به اپلود یا دانلود فایلی میکنید!!!!!این نقطه ی ثباط با سرور باید تشکیل بشه!!!! برا همین هم هست که اوایل دانلود چیزی مثلا یه app ابتدا سرعت دانلود بسیار بالا میره ولی برای ایجاد ثبات بین شما و سرور سرعتتون تغییر میکنه!!!!!(البته ارتباط زیادی به فاصله ی شما و سرور هم داره)))!!!

حالا خوبه اونورا این نقطه ی ثبات تشکیل میشه!!!!ولی تو که ایران قربونش برم!!!!! اسن خبری از ثبات نیست:biggrin1:!!! من حتی قبلا با همین دیال اپ های معمولی سرعت دانلودم بعضی اوقات به 20 30 هم میرسید:confused:!!!!اونم به مدت طولانی!!! اگه حرفام ناقص یا بی ربط بود برو بکس بازی سنتر اصلاحش کنن!!!تا بعد!!!

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
دیدم کسی به این موضوع جواب نداد!!!!گفتم یه احضار حضوری بکنم:biggrin1:!!!!

هر خط و ارتباط اینترنتی یک نقطه ی ثباتی داره!!!!!معمولا وقتی شروع به اپلود یا دانلود فایلی میکنید!!!!!این نقطه ی ثباط با سرور باید تشکیل بشه!!!! برا همین هم هست که اوایل دانلود چیزی مثلا یه app ابتدا سرعت دانلود بسیار بالا میره ولی برای ایجاد ثبات بین شما و سرور سرعتتون تغییر میکنه!!!!!(البته ارتباط زیادی به فاصله ی شما و سرور هم داره)))!!!

حالا خوبه اونورا این نقطه ی ثبات تشکیل میشه!!!!ولی تو که ایران قربونش برم!!!!! اسن خبری از ثبات نیست:biggrin1:!!! من حتی قبلا با همین دیال اپ های معمولی سرعت دانلودم بعضی اوقات به 20 30 هم میرسید:confused:!!!!اونم به مدت طولانی!!! اگه حرفام ناقص یا بی ربط بود برو بکس بازی سنتر اصلاحش کنن!!!تا بعد!!!

ممنون

ولی این چیزی که من میدونم اینه که
اون سرعتی که اونجا هست به عنوان دانلود سرعت خود اینترنت هست و اگر اون سرعت تقسیم بر 8 بشه , سرعت دانلود به دست میاد
الآن من با 780 kbps دانلود میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر