تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
234911583.png
[/URL][/IMG]

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
مهدی جان از کدوم سرویسش استفاده میکنی ؟ ماهی چقدر پات اب میخوره ؟

من از ADSL 512 KB استفاده میکنم که 50 GB محدودیت حجمی داره اما شب ها Free هست ( کلا همه ی سرویس هایی که صبانت میده دارای محدودیت حجمی مشخصی هستند ) . ماهی 140 تومن میشه .

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
واقعا عجیبه . با بیشتر جاهای دیگه که تست کردم تقریبا پینگم خوب بود اما این یکی ...
سرویس پارس انلاین هست ( صبانت - نداگستر ) . واسه لایو که صدا میزنه اما افسوس که بنده بن شدم . همون صدا نزنه بهتره :biggrin1: .

حیف این اینترنت که باید بن باشه...xbox جدید بخر:biggrin1::love:...به خدا حیفه...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستانی که ADSL با سرعت بیشتر از 128 دارن . چجوری تونستین بگیرین مگه نگفتن بالای 128 به خ.نه ها نمیدیم؟

این قانون یه مقدار شل و ول شده و اگر شرکت قبول کنه می تونید بگیرید.من خودم 256 دارم که پاش 1 قرون پول نمیدم.مثلا عضو V.I.P شرکت هستیم :biggrin1:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من به هر دری میزنم میگن باید 128بگیری برای خونگی بیشتر از این نمیدیم حالا اگه میشه بگین این سرعت مناسب هست برای لایو وکلا گشتن تو نت یا نه با64فرقی نداره عجب جایی زندگی میکنیم ما کره ای ها با
19مگ کانکت میشن ما بیچاره های همیشه درصحنه:cheesygriبا 128کی اینم از بازی روزگاره دیگه :mad:
درضمن از پارس انلاین میخوام سرویس بگیرم
راستی یه سئوال دیگه اگه من مودمم رو از پارس انلاین بگیرم میتونم سرویس ماهیانه رو مثلا از شاتل بگیرم
یا محدودیت حجم دانلود رو عوض کنم(یه ماه 8گیگ باشه وماه دیگه3گیگ)
ممنونم از لطفتون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من به هر دری میزنم میگن باید 128بگیری برای خونگی بیشتر از این نمیدیم حالا اگه میشه بگین این سرعت مناسب هست برای لایو وکلا گشتن تو نت یا نه با64فرقی نداره عجب جایی زندگی میکنیم ما کره ای ها با
19مگ کانکت میشن ما بیچاره های همیشه درصحنه:cheesygriبا 128کی اینم از بازی روزگاره دیگه :mad:
درضمن از پارس انلاین میخوام سرویس بگیرم
راستی یه سئوال دیگه اگه من مودمم رو از پارس انلاین بگیرم میتونم سرویس ماهیانه رو مثلا از شاتل بگیرم
یا محدودیت حجم دانلود رو عوض کنم(یه ماه 8گیگ باشه وماه دیگه3گیگ)
ممنونم از لطفتون

پارس آنلاین خیلی ناز می کنه.از من می شنوی برو از صبانت بگیر چون کیفیت و پشتیبانی پارس آنلاین زیاد جالب نیست.در ضمن صبانت روش سیستم Turbo فعال هست و 128 که می گیری سرعتت تا 512 متغیر هست.
شاتل هم می تونه گزینه بعدی باشه.
در ضمن از هر جایی مودم بگیری می تونی همون مودم رو برای سرویس شرکت های دیگه هم استفاده کنی.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
در ضمن از هر جایی مودم بگیری می تونی همون مودم رو برای سرویس شرکت های دیگه هم استفاده کنی.
همه ي شركت ها نه ...
مثلا مدم هايي كه شاتل مي ده همش پلمپ شدس و فقط با مهر نصاب پلمپ بايد بازشه وگرنه گارانتي تعلق نمي گيره ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر