تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سرعت من تا دو هفته بیش از 450 پائین تر نمیومد (قبل از این ماجرا لنگر کشتی :) ) ..ببین حالا چی شده ...
یک مدت دیگه صبر می کنم اگر بهتر نشد باید برم تو فکر تغییر پورت :)

اینم مال منه
128 داتک برین حال کنید
217968974.png

نويد جان فكر كنم كمترين سرعت رو داشته باشي :cheesygri...
پينگت با باكو چرا اينقدر كمه ؟؟؟؟؟؟!؟!؟!!!!
پ.ن : كلا داتك اصلا خوب نيست :blushing:
دوستان ديگه با سرور باكو تست نكنيد ... ما كه نمي خوايم با باكويي ها بازي كنيم ... با يه شهر آمريكا يا اروپا تست كنيد كه واقعي تر در بياد ;)
------------------------------------------

شدت افت سرعت آپلود رو كف كنيد :laughing::laughing::laughing:

نمیدونم چرا پینگم همیشه با لندن افتضاحه :confused: :

234783846.png
واسه منم دقيقا همينطوره ... لندن كه خوبه ... يه شهر چين امتحان كن از خنده مي تركي :laughing:
راستي شما چه ابر اينترنتي داري ... داره واسه لايو صدات مي زنه :laughing: ... چقدر ميدي ماهي ؟
اين قضيه لنگر كشتي چيه ؟:biggrin1:
يه لنگر بنده خدايي اومده به اشتباه افتاده رو يكي از اصلي ترين كابل هاي اينترنتي كه آسيا رو به آمريكا و اروپا متصل مي كنه ... در اين بين ايران از 43 درصد پهناي باندش مي تونه استفاده كنه براي همين ماها سرعتامون اومده پايين ... درضمن كشور هاي امارات ، هند ، عمان و عربستان به كلي اينترنت ندارن :cheesygri:laughing:

واسه منم دقيقا همينطوره ... لندن كه خوبه ... يه شهر چين امتحان كن از خنده مي تركي :laughing:
راستي شما چه ابر اينترنتي داري ... داره واسه لايو صدات مي زنه :laughing: ... چقدر ميدي ماهي ؟

واقعا عجیبه . با بیشتر جاهای دیگه که تست کردم تقریبا پینگم خوب بود اما این یکی ...
سرویس پارس انلاین هست ( صبانت - نداگستر ) . واسه لایو که صدا میزنه اما افسوس که بنده بن شدم . همون صدا نزنه بهتره :biggrin1: .

بابا دمت گرم...توی مشهد با این اینترنت... شما تو مشهد می تونی سالاری کنی...جون میده برای live...من با سرعت 128 تونستم call... را اینترنتی ( live ) بازی کنم چه برسه 1931;)

مشهد رو دست کم گرفتی ؟! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or