تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
سوال

سلام
من اينترنت 512 دارم و 4گيگ در ماه بيشتر نمي تونم استفاده كنم !
مي خواستم بدون اگر لايو بازي كنم چقدر از ترافيكم كم ميشه ! كسي آماري داره ! يا خودم بايد تست كنم ! هي بازي كنم هي برم ببينم چقدر كم شده !
مي خوام ببينم تو يه ماه چقدر مي تونم بازي كنم !

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
من اينترنت 512 دارم و 4گيگ در ماه بيشتر نمي تونم استفاده كنم !
مي خواستم بدون اگر لايو بازي كنم چقدر از ترافيكم كم ميشه ! كسي آماري داره ! يا خودم بايد تست كنم ! هي بازي كنم هي برم ببينم چقدر كم شده !
مي خوام ببينم تو يه ماه چقدر مي تونم بازي كنم !
ببین عزیزم بستگی به این داره که هاست بشی یا جوین . جوین شدن ترافیک کمتری مصررف میکنه البته بستگی به بازی هم داره ولی حدود 50 60 مگ در ساعت

Game Freak

کاربر سایت
Nov 5, 2010
102
نام
امیر
این سرعت منه واسه لایو خوبه؟
128 دارم
1299623213.png

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام
اینا چطوره واسه لایو: (سرعت 128)
این از مینستوتا

1304148224.png

این از پاریس

1304166946.png

این از منچستر :

1304171244.png

اینم مال لندن :
1304173235.png

چطوره به نظرتون به درد لایو میخوره؟
چرا با همه جا خوبه بجز لندن؟؟!

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
سلام. دوستان یه موقع بی احترامی نشه ولی شما چه اعتماد به نفسی دارین. با این سرعتا چه جوری بازی میکنین؟؟؟؟ من سرویس 2 مگ شاتل دارم اشکم در اومده با این سرعت. black ops که اصلی ترین بازیه و من تو MLG بازی میکنم رو با کلی تاخیر میاره. حتی اگه حرفه ایی هم نباشی بازم نمیشه بازی کرد. امیدوارم بلاخره یه روز ایران هم به نعمت اینترنت پر سرعت دسترسی پیدا کنه.
همونطور که گفتم من تو لیگ بازی میکنم (واسه بازی های حساس میرم شرکت دامادمون که اینترنت 10 مگ داره)، به ما گفتن واسه black ops بهترین حالت سرعت 768 kb/s و زمان پینگ هم حداکثر باید 30ms باشه. منم به خاطر این مشکل دارم که چون سرویس منو خود شاتل share میکنه سرعت دانلود من 250 Kb/s میشه که حداقل سرعت واسه بازیه.
راستی من تازه عضو سایت شدم. اینجا واقعا سایت و فورم خوبیه. بازم اگه کسی سوالی راجع به بازی حرفه ایی تو لایو داشت مخصوصا assassin's creed - brotherhood (من رنک 19 جهانم تو این بازی) من در خدمتم.
موفق باشید.
اینم سرعت من:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر