تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,526
نام
امیر
عجب پینگ خوبی داری امیر!:D
من با 256 IPاختصاصی پینگم دور و ور 150میگشت
منم برم شاتل بگیرم! الان پارس انلاین دارم:(
خوب الکی نیست که ماهی 40 تومن دارم می دم:Dبا دادن 40 تومن بقیه جاها 512 می دند...تازه سرعت دانلودم 40 هست که خیلی خوب شده!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,526
نام
امیر
داري كل كل مي كني امير ؟:biggrin1: شيطونه ميگه منم بيام تست بدم :biggrin1:
شما نه سعید جان( من آخر نفهمیدم اینترنتت را از کجا می گیری:D )
ولی برای ما عادی ها:biggrin1:اینترنتم خوب شده!
سلام دوستان
یکی ببینه حال اینترنت من خوبه؟
ممنون:blushing:
لطفا عکس را بذارید! ولی در اون لینک سرعت متوسط رو به ضعیف بود!
شما برای بازی شاید بعضی وقتا خوب و بعضی وقتا بد باشه ولی در مورد PING با توجه به باکو بودن( سرور ) پینگ جالبی نیست!

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
این رو تو این اوضاع افتضاح اینترنت ایران گرفتم چطوره ؟ بدر لایو یخوره البته اگه نخوره هم من لایو رو راه میندازم :D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این رو تو این اوضاع افتضاح اینترنت ایران گرفتم چطوره ؟ بدر لایو یخوره البته اگه نخوره هم من لایو رو راه میندازم :D

سعی کن با New York و London بگیری.این خوبه تقریبا... اونم با AsiaTech

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,977
نام
محمد امین
372561954.png

372560485.png

این دوتا چرا با هم فرق داره ..؟ کدومشون اصلی تر هست..

بعد این چرا اینقدر ping ش بالاست..؟

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
372561954.png

372560485.png

این دوتا چرا با هم فرق داره ..؟ کدومشون اصلی تر هست..

بعد این چرا اینقدر ping ش بالاست..؟
این اختلاف سرعت که ماله مشکلی که تو کشور پیش اومد;)
پینگ این سایتم الکی واسه من پینگ را بین 42 :eek:تا 72 میده:biggrin1: ولی تو بازی ها پینگم 300 تا 350 برای اینکه پینگ واقعی را ببینی تو run کامپیوتر تایپ کن :
ping yahoo.com
با چنتا سایته دیگه هم امتحان کن

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ین دوتا چرا با هم فرق داره ..؟ کدومشون اصلی تر هست..

ببین Ping همون تاخیر یا Latency شما رو با سرور و یا میزبانی که معین می کنید نشون میده و مثل پهنای باند نیست که مقدار ثابتی داشته باشه! عواملی هم که روی Latency اثر میذارن نحوه ارتباط ، فاصله ، پهنای باند شرکت ، پهنای باند کشور ، کیفیت خط تلفن ، وضعیت سرور یا میزبان ... هست! البته فاصله رو جغرافیای در نظر نگیرید چون ممکنه شما از مسیر دیگری و غیر مستقیم با اون کشور یا ... ارتباط داشته باشید! هرچند که فاصله جغرافیایی تون هم کم هست اما ممکنه از یک کشور که فاصلش 2 برابر اونه پینگتون بیشتر باشه...

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوستان لطف کنن تو این یکی دو روزه دوباره پینگ هاشون رو تست کنن و ببینن نسبت به 7-8 روز پیش فرق کرده یا نه . مال من آسیاتک هست و بعد از اینکه که به گفته خودشون مشکل اینترنت رو حل کردن ، مشکل سرعتم حل شده ولی پینگم افتضاح شده .

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,526
نام
امیر
دوستان لطف کنن تو این یکی دو روزه دوباره پینگ هاشون رو تست کنن و ببینن نسبت به 7-8 روز پیش فرق کرده یا نه . مال من آسیاتک هست و بعد از اینکه که به گفته خودشون مشکل اینترنت رو حل کردن ، مشکل سرعتم حل شده ولی پینگم افتضاح شده .
100% فرق کرده.تا دیروز رپید باز نمی شد ولی الان سرعت دانلودم 40 شده!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,977
نام
محمد امین
چونکه دیگه کلا خط اینترنت رو خدا رو شکر از ترکیه قطع کردن و با امارات قرار داد بستن یک چند روزی این انتقال باعث شده بود که اینترنت خیلی سرعتش بیاد پایین ولی به همت بچه های همیشه در صحنه نگذاشتن که اینترنت تو این چند روزه قطع بشه و یک جوری وصلش کرده بودن که تشکر وِیژه داره..

الان دیگه فکر کنم مشکل رفع شده..
گفته میشه که 30 درصد به پهنای باند کشور اضافه شده..

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,526
نام
امیر
چونکه دیگه کلا خط اینترنت رو خدا رو شکر از ترکیه قطع کردن و با امارات قرار داد بستن یک چند روزی این انتقال باعث شده بود که اینترنت خیلی سرعتش بیاد پایین ولی به همت بچه های همیشه در صحنه نگذاشتن که اینترنت تو این چند روزه قطع بشه و یک جوری وصلش کرده بودن که تشکر وِیژه داره..

الان دیگه فکر کنم مشکل رفع شده..
گفته میشه که 30 درصد به پهنای باند کشور اضافه شده..
آره معلومه خیلی خدا شده...:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر