تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

مال من دایل آپ معمولیه !
با این سرعت میشه کاری کرد؟
کدوم بازی ها کار میکنه با این سرعت ؟
من چون آرکید دارم نمیتونم قبل از مطمئن شدن به شبکه وصل بشم

آخرین ویرایش:
ميخواي با اين سرعت لايو بزني نكنه؟ اسم تاپيك رو خوندي؟؟؟؟؟
ربط داشتن كه خب داره . دايال آپ شير ميشه و هر چي كاربر كمتر سرعت بهتر ...

منظورت من بودم ؟
خب شما حد اقل سرعت رو بگو تا من بفهمم چقدر عقب هستم .
ping من فکر نکنم خیلی بد باشه

بله عزيز دلم! پينگ بالاتر از 150 به درد نميخوره . البته همون 150 هم چيز خوفي نيست ... ديگه براي مثلا كانتر كه با پي سي بزني و سرور ايراني باشه و در بهترين وضعيت كانكت باشه 150 ماكزيمم پينگ هست .
شما كلا لايو رو بي خيال شو . با دايال آپ نميشه .
من خودم سرعت دانلودم 700 و آپلود 150هست ... چيزي در حدود 300 و 120 معمولي هست . البته بستگي به شركت ارائه دهنده هم داره ...

شما حداقل به يه adsl 64 خوب يا يه 128 متوسط نياز داري ...

ولی من شنیدم با دایل آپ بازی کردند !
در ضمن اگه پست های اول رو نیگا کنی میبینی با پینگ 999 هم بازی کردند !
نمیدونم شما منبع خاصی داری یا تجربه شو داشتی؟
چون من میشناسم کسی که با دایل آپ بازی کرده

این پینگها معمولا الکیه
برایه امتحانش شما با چند تا بروسره مختلف این سرعت رو تست کنید
میبینید هر دفعه یه عدد کاملا متفاوت بهتون نشون میده

لی من شنیدم با دایل آپ بازی کردند !
در ضمن اگه پست های اول رو نیگا کنی میبینی با پینگ 999 هم بازی کردند !
نمیدونم شما منبع خاصی داری یا تجربه شو داشتی؟
چون من میشناسم کسی که با دایل آپ بازی کرده

ميگم بستگي به شركتت داره . اصلا اين سايت خيلي مطمئن نيست . حالا جداي از پينگ من تا حالا نشنيدم كسي با دايال آپ بازي كرده باشه ... هر جا هم صحبت بوده از adsl 128 بوده ... ما با همين 128 هم بعضا لگ داريم . ممكنه بشه بازي كرد با دايال آپ اما كيفيت خيلي مياد پايين . مثلا سيمز با گرافيك 32 هم ران ميشه . اما ميتوني بازي كني؟ ما بايد يه چيزي رو در نظر بگيريم كه جواب بده . مينيمم كافي نيست ...

ميگم بستگي به شركتت داره . اصلا اين سايت خيلي مطمئن نيست . حالا جداي از پينگ من تا حالا نشنيدم كسي با دايال آپ بازي كرده باشه ... هر جا هم صحبت بوده از adsl 128 بوده ... ما با همين 128 هم بعضا لگ داريم . ممكنه بشه بازي كرد با دايال آپ اما كيفيت خيلي مياد پايين . مثلا سيمز با گرافيك 32 هم ران ميشه . اما ميتوني بازي كني؟ ما بايد يه چيزي رو در نظر بگيريم كه جواب بده . مينيمم كافي نيست ...
آخه اینم مثال بود شما زدی (سیمز) اینکه بدتر امید وار میشن ملت.البته اگه منظورت sims2
حرفت درسته.

بله عزيز دلم! پينگ بالاتر از 150 به درد نميخوره . البته همون 150 هم چيز خوفي نيست ... ديگه براي مثلا كانتر كه با پي سي بزني و سرور ايراني باشه و در بهترين وضعيت كانكت باشه 150 ماكزيمم پينگ هست .
شما كلا لايو رو بي خيال شو . با دايال آپ نميشه .
من خودم سرعت دانلودم 700 و آپلود 150هست ... چيزي در حدود 300 و 120 معمولي هست . البته بستگي به شركت ارائه دهنده هم داره ...
شما حداقل به يه adsl 64 خوب يا يه 128 متوسط نياز داري ...

دوست عزیز چرا ** میگی من خودم بشخصه کانتر سورس رو با ping 300 کردم با دیال آپ فقط 1 ثانیه delay داشت که اونم حداقل برای من خیلی دردسر درست نمیکرد در ضمن حریفمم حرفه ای بود.و اینکه خیلی به این سایت اعتماد نکنید بیشتر آماراش چرت و پرته.واسه حرفمم دلیل دارم.اگه خواستی بگو تا بگم.

این پینگها معمولا الکیه
برایه امتحانش شما با چند تا بروسره مختلف این سرعت رو تست کنید
میبینید هر دفعه یه عدد کاملا متفاوت بهتون نشون میده
!!!!!! ping يعنی فاصله تا server!:biggrin1:
خوب معلومه فاصله ما تا new york و dubai فرق داره!:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or