تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
راستی بچه ها اصلا از سایت speedtest.net پینگتون رو آزمایش نکنید . اون نتایج درستی بهتون نمیده . به من بارها ثابت شده . مثلا تو بازی راحت بازی میکردم و 2 تا 3 خط بودم اما میرفتم با اسپید تست پینگ میگرفتم میدیدم بالای 400 هستم . برای پینگ گرفتن از سایت PingTest.net استفاده کنید که دقیق و درسته . مثلا پینگ صحیح من 230 بود با PingTest.net . بازم میگم speedtest.net جواب درستی نمیده این بارها به من ثابت شده .
موفق باشید :) .
من که او سایت میرم نمیشه تا وسط میره ارور میده!

arashs

کاربر سایت
Apr 26, 2012
14
نام
آرش
من که او سایت میرم نمیشه تا وسط میره ارور میده!

من همین الان گرفتم جواب داد . ببین اولش میخواد packet loss رو اندازه بگیره یکم طول میکشه بعد میگه که نمیتونه و ارور میده و بعد پینگ رو بدون مشکل اندازه میگیره .
یه سایت دیگه هم هست که به اندازه پینگ تست خوب نیست چون نمیشه سرور تو کشورهای مختلف انتخاب کنی . ولی باز اونم خوبه Ping Test, Speed and Latency Test - ping-test.net

Kratos_M

کاربر سایت
Jan 13, 2011
31
نام
Behzad
مال من اینقد شد
1971880051.png

iStarB0X

کاربر سایت
Jun 12, 2012
1
من از پارس آنلاین ADSL 512 دارم.
پینگ بالای 400 بود . منتهی بهشون گفتم میخوام لایو بازی کنم و اونا برست خط تلفن رو از 2048 آوردن رو 1024 و پینگم بهتر شده ولی بازم مشکلم پابرجاست و بعد از گذشت چند دقیقه از لایو DC میشم. حتی موقع دانلود تم و ویدئو و اپ ها.
مشکل اومدن کد 80153410 هم موقع دانلود تم و بازی های آرکید جدیداً اضافه شده :-s
میخواستم بدونم به کیفیت اینترنتم ربط داره یا چیزه دیگه ای هست ؟

64671403.png

2009998505.png

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
اولا دهاتی باباته، دوما مثه آدم حرف بزن، لازم نیست فرهنگتو به همه نشون بدی، این دور و بر آدمایی مثه تو زیاده...............

نه منظورش اون نبود که شما دهاتی هستی . گفت تست رو با تصال به یک سرور معتبر انجام بده -

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر