تست بازی های هک شده ps4

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
آموزش استفاده از ترینر گلد هن جدید
فایل ترینر https://github.com/kmeps4/Cheats_Repo/blob/main/cheats.zip?raw=true
تست کنید ببینید چه بازی هایی داره

آموزش پلی دادن به صورت آنلاین با کنسول هکی دوستان این روش یه ماه اومده و یادم رفت بزارم

آموزش نصب و بازی هایی که پشتیبانی میکنه توی لینک زیر
www.lan-play.com

• Like
Reactions: khasanoor4

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان من بازی fifa 22 رو ریختم اپدیت ۱.۱۹ هم ریختم.information بازی رو میزنم هم ورژن زده ۱.۱۹. ولی رونالدو مثلا هنوز تو یوونتوس هست در حالی که باید تو من یونایتد باشه. دلیلش چی میتونه باشه.

• Like

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان من بازی fifa 22 رو ریختم اپدیت ۱.۱۹ هم ریختم.information بازی رو میزنم هم ورژن زده ۱.۱۹. ولی رونالدو مثلا هنوز تو یوونتوس هست در حالی که باید تو من یونایتد باشه. دلیلش چی میتونه باشه.
دلیلش واضحه! آپدیت بازی های فیفا ربطی به نقل و انتقالات نداره، شما موقع ای که بازی اورجینال را اجرا میکنی و تیم ت رو انتخاب میکنی همونجا Squad از طریق اینترنت آپدیت میشه. ولی توی آپدیت فقط مشکلات بازی و باگ هاش حل میشه. خودت دستی از روی سایت های transfer market برو هر کی که رفته از یک تیم به تیم دیگه رو منتقل کن.

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام .. من call of duty vanguard و از دانلودها گرفتم و موقعی که نصب کردم .. همه چی اکی هس بجز compaign base .. دی ال سی ها همه با لایسنس نصب کردم اما قفله که قفله .. راه حلی هست ؟ دیتا مشکل داره یعنی :( این همرو دوباره !

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود
به این ترتیب نصب کن شاید مشکلت حل شد Base,DLC,Update.
خودم همین نسخه دانلودهارو روی فریمور 9 رفتم مشکل دیتا نداره خیالت راحت(بکپورت رو نمیدونم مشکل داره یا نه).

• Like
Reactions: bnc and khasanoor4

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام .. من call of duty vanguard و از دانلودها گرفتم و موقعی که نصب کردم .. همه چی اکی هس بجز compaign base .. دی ال سی ها همه با لایسنس نصب کردم اما قفله که قفله .. راه حلی هست ؟ دیتا مشکل داره یعنی :( این همرو دوباره !
سلام
اول بازی
بعد آپدیت
و بعد کمپ ها
و بعد اون 5 تا لایسنس
باید به ترتیب نصب کنی
و حتما باید اون 5 تا لایسنس رو حتما باید نصب کنی 1 مگ هستند
وگرنه بازی کمپش قفل میشه

• Like

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
درود
به این ترتیب نصب کن شاید مشکلت حل شد Base,DLC,Update.
خودم همین نسخه دانلودهارو روی فریمور 9 رفتم مشکل دیتا نداره خیالت راحت(بکپورت رو نمیدونم مشکل داره یا نه).
سلام
اول بازی
بعد آپدیت
و بعد کمپ ها
و بعد اون 5 تا لایسنس
باید به ترتیب نصب کنی
و حتما باید اون 5 تا لایسنس رو حتما باید نصب کنی 1 مگ هستند
وگرنه بازی کمپش قفل میشه
سلام ممنون از اینکه جواب دادین من پاک کردم و به همین ترتیب نصب کردم ، vanguard data asli,Update,Compaign DLC,License
بازم لاکه..

• Like

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
272
دوستان ممنون میشم بهم لینک دانلود بازی gta جدید و assassins valhala رو بدید .. پی سی دی نداره
هر بازی رو یه سرچ توی گوگل بزنی پیدا می کنی...

بفرما:

دانلود نسخه هک شده بازی Grand Theft Auto V v1.38 برای PS4
Index of /E-H/Hacked/Grand.Theft.Auto.V.REPACK.PS4-BlaZe/

دانلود نسخه هک‌شده بازی Assassins Creed Valhalla v5.10 برای PS4

آخرین ویرایش:
  • Like

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
ممنونم که زحمت کشیدین لینک رو گذاشتین ..من فک کردم پی سی دی چون گفته ممنوعه بقیه هم نمیزارن حالا که دست به سرچ شما از ما قویتره میشه اگه زحمتی نیست بگید که لینک دانلود این بازی وجود خارجی داره ؟
crash bandicoot team racing nitro oxide
سلام ممنون از اینکه جواب دادین من پاک کردم و به همین ترتیب نصب کردم ، vanguard data asli,Update,Compaign DLC,License
بازم لاکه..
از پی سی .. دوباره دانلود کردم اکی شد.

• Like

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
بازم لاکه..
سلام
عکس از فایل بازی و حجم فایلها رو برام فرست
شاید نسخه اولشو دانلود کردی
که نمیشد کمپ رو بازی کرد

از p30day دانلود کن

• Like
Reactions: khasanoor4 and bnc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر