تست بازی های هک شده ps4

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
دوستانی که نسخه هک شده dying light 2 رو نصب کردن پرفورمنسش چجوریه؟من دیدم توییتر یکی زده بود اولش خوبه ولی از وسطای بازی افت فریم شدید داره‌.
بنظرم بیخیالش بشی بهتره خود سازنده هم گفت بدون اپدیت روز عرضه بازی نکنید
شایان جان اگر به نتیجه رسیدی مارو بی‌خبر نذار
تا جایی که دیدم به احتمال خیلی زیاد نمیشه بازیش کرد بخاطر سیو انلاین

King Erfan

کاربر سایت
Jun 28, 2014
58
اقا من دادم بیرون بازی مورتال 11 التیمیت رو بریزن
تمام شخصیاتش بازه یعنی DLCهاش نصبه
اما dlc داستانی Aftermath رو وقتی میزنم میگه خریداری نشده
هک هم ورژن 9 هستش
کسی چیزی به ذهنش میرسه؟
و اینکه بازیی که مصلا نوشته شده برای هک فریمور 7 هست ایا روی 9 هم قابل اجراس؟

• Like
Reactions: khasanoor4

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
دوستانی که نسخه هک شده dying light 2 رو نصب کردن پرفورمنسش چجوریه؟من دیدم توییتر یکی زده بود اولش خوبه ولی از وسطای بازی افت فریم شدید داره‌.
من الان وسطای بازی ام، پرفورمنسش بد نیست قابل تحمله ولی باگ های اساسی خیلی زیادی داره که به شدت بازی رو اعصاب خرد کن میکنه، کاش راهی پیدا کنن که بشه آپدیت هاشو روی فریمویر ٩ اجرا کرد.
اگر بتونم بازی رو با وجود این باگ ها تموم کنم خیلیه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان این آپدیت 1.28 مورتال کامبت و مد Ultimate چه چیزی به بازی اضافه کرده؟ آپدیت قبلی که اومده بود نصب کردم چندین ماه پیش همه کاراکترا رو داشت دیگه

پ.ن:

All Abilities
All Brutalities
All DLC's (Excepted Aftermath Story Expansion)
All Fatalities
All Gears
All Intros
All Skins
All Taunts
All Victories
All Krypt Items

جووون حتما باید دانلودش کنم

آخرین ویرایش:

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام دوستان کسی پلیر خوب سراغ نداره x265 رو پخش کنه ؟ برای کنسول هکی فریمور 9 میخام ممنون
درود. درکل x265 یک کدک سخت افزاری هست يعني دستگاهی که قابلیتش رو نداشته باشه با نرم افزار نمیشه بهش اضاف کرد و تا جایی که خبر دارم ps4 چنین قابلیتی نداره

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
سلام. بازی اساسین کرید والهالا 18534 ورژن 1.01 چرا ترینر هاست کارو روش اجرا نمیشه؟ میزنه trainer attached ولی ترینرها روش کار نمیکنن!!!

آخرین ویرایش:
  • Like

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
سلام دوستان کسی پلیر خوب سراغ نداره x265 رو پخش کنه ؟ برای کنسول هکی فریمور 9 میخام ممنون
یه پلیر به اسم pPlay هست که خودم تست نکردم اما منابع معتبر میگن که ۷۲۰p و ۱۰۸۰p رو پخش می‌کنه:
Releases · Cpasjuste/pplay
چون بر اساس رابط MPV نوشته شده، شاید خیلی کاربرپسند نباشه. و فکر کنم تنها پلیریه که روی PS4 واقعا کار می‌کنه.

اگر لینوکس هم روی کنسول راه بندازید، همه پلیرهای معروف از جمله VLC روش هست اما نمی‌دونم عملکردشون چه طوره.

user10

کاربر سایت
Apr 4, 2007
29
یه پلیر به اسم pPlay هست که خودم تست نکردم اما منابع معتبر میگن که ۷۲۰p و ۱۰۸۰p رو پخش می‌کنه:
Releases · Cpasjuste/pplay
چون بر اساس رابط MPV نوشته شده، شاید خیلی کاربرپسند نباشه. و فکر کنم تنها پلیریه که روی PS4 واقعا کار می‌کنه.

اگر لینوکس هم روی کنسول راه بندازید، همه پلیرهای معروف از جمله VLC روش هست اما نمی‌دونم عملکردشون چه طوره.
داداش دمت گرم تست کردم کار کرد حتی 4k 20 گیگی هم پخش کرد ! فقط زیرنویس پخش نکرد البته خیلی کارنکردم باهاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر