تست بازی های هک شده ps4

imijo

کاربر سایت
Sep 20, 2012
25
دوستان من گاد آو وار رانگروک رو دانلود کردم از سایت دانلودها
منتها وقتی اجرا میکنم ارور ce-40740-5 رو میده؟
چجوری باید رفعش کنم میگن از نسخه goldhen هستش!
پچ فیکسی چیزی داره؟از دوستان کسی به این ارور نخورده؟
خدایی یکی جواب بده مرسی!
آقا منم همین مشکل رو دارم پول دادم برام بازی ریختند ولی بازی اجرا نمیشه همین ارور شما رو میده دستگاه من ورژن ۵.۰۵ هست و هکم Goldenhen v2.3 هست میتونید راهنماییم کنید چه کاری انجام بدم درست بشه

imijo

کاربر سایت
Sep 20, 2012
25
خدایی یکی جواب بده مرسی!
آقا منم همین مشکل رو دارم پول دادم برام بازی ریختند ولی بازی اجرا نمیشه همین ارور شما رو میده دستگاه من ورژن ۵.۰۵ هست و هکم Goldenhen v2.3 هست میتونید راهنماییم کنید چه کاری انجام بدم درست بشه

heiliad

کاربر سایت
May 23, 2020
5
دوستان هر سایت ایرانی که میشناسین بازی های ps4 هکی رو واسه دانلود میزاره از سایت زیر دانلود میکنن و رو سایت خودشون قرار میدن . قبل دانلود هر بازی به این سایت برین و انواع مختلف بازی ها رو برسی کنین و بعد دانلود کنین . شده این سایت اپدیت جدید گذاشته سایت ایرانیه بعد دو ماه اون بازی رو اپدیت کرده یا یه سری بازی ها رو اصلا نمیزارن تو سایت خودشون. من اکثرا دنبال هر بازی باشم تو سایت ایرانیه و خارجیه فرقاشو پیدا میکنم بعد واسه اینکه نت کم مصرف کنم بیس بازی رو از سایت ایرانیه دانلود میکنم اپدیت و دی ال سی رو از سایت خارجیه دانلود میکنم .
- Download game PS3 PS4 PS2 RPCS3 PC free

PARISA GAMER

عضو جدید
Apr 4, 2023
1
خدایی یکی جواب بده مرسی!
سلام به گیمرا راستش من مشکل رو حل کردم چون خیلی دنبالش گشتم گفتم ممکنه شماهم توی هر بازی که برای پی اس 4 نصب میکنید به این مشکل بر بخورید واسه همین میگم تا نرید کلی دنبالش بگردین

وقتی این بازی دیتا هک اش دانلود کردم روی پی اس 4 نصب کردم همه چی خوب بود تا اینکه رسیدم به شروع بازی وقتی خواستم بازی رو شروع کنم ارور CE_40470-5 CAN NO PLAY APPLICATION نشون داد

بعد کلی جستجو توی سایت خارجی فهمیدم باید بعد از نصب دیتای هک بازی حتما حتما حتما ابدیت اش هم نصب کنید بارها این دیتا هک از سایت های خارجی دانلود کردم درحالی که باید ابدیت اش روش نصب میکردم بعد نصب ابدیت بازی امشب برام کار کرد
پس دوست عزیز بعد از نصب دیتا بازی که هک شده است تو باید بدیت اش هم نصب کنی روش تا مشکل ات حل بشه
امیدوارم برات مفید باشه

ممنون از توجهتون

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام به گیمرا راستش من مشکل رو حل کردم چون خیلی دنبالش گشتم گفتم ممکنه شماهم توی هر بازی که برای پی اس 4 نصب میکنید به این مشکل بر بخورید واسه همین میگم تا نرید کلی دنبالش بگردین

وقتی این بازی دیتا هک اش دانلود کردم روی پی اس 4 نصب کردم همه چی خوب بود تا اینکه رسیدم به شروع بازی وقتی خواستم بازی رو شروع کنم ارور CE_40470-5 CAN NO PLAY APPLICATION نشون داد

بعد کلی جستجو توی سایت خارجی فهمیدم باید بعد از نصب دیتای هک بازی حتما حتما حتما ابدیت اش هم نصب کنید بارها این دیتا هک از سایت های خارجی دانلود کردم درحالی که باید ابدیت اش روش نصب میکردم بعد نصب ابدیت بازی امشب برام کار کرد
پس دوست عزیز بعد از نصب دیتا بازی که هک شده است تو باید بدیت اش هم نصب کنی روش تا مشکل ات حل بشه
امیدوارم برات مفید باشه

ممنون از توجهتون
دوست عزیز اول این که خدا رو شکر که مشکلتون حل شد دوما جسارت نباشه شما متاسفانه به توضیحات مربوط به نصب بازی دقت نکردید چون این بازی روی SDK بالاتر از 9 هستش و توی همون سایت های خارجی هم گفته شده که نصب آپدیت، حتی برای ورژن 9 الزامی هستش . پس لطفا به توضیحاتی که افراد پورت کننده بازی قرار میدهند دقت کنید . به هر حال از این بازی زیبا لذت ببرید ( من که دوستش داشتم و پلات کردم ) موفق باشی.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,772
نام
Masoud
سلام.
دوستان بهترین نسخه این بازی که توش بشه old hunter رو هم آنلاک کرد کدوم نسخه هست؟
قدیم CUSA00207 داشتم کامل بود بازیش و تمومش هم کرده بودم ، ولی یه مشکلی پیش اومد پاک شد.
CUSA03173 دانلود کردم تو بازی مسنجر ها کلاه ندارن ، حالا نمیدونم اولد هانتر رو هم داره یا نه ، چون باید تا یه باس خاص رفت برای آنلاک شدن dlc
همه جا هم کنار بازی آنلاکر نسخه CUSA00900 گذاشته برا نسخه CUSA03173 که نصب نمیشه ، البته شاید CUSA03173 چون goty هست به آنلاکر احتیاج نداشته باشه.
خلاسه نمیدونم چکار کنم ، میترسم CUSA03173 بازی کنم بعدا ببینم dlc نداره مجبور شم دوباره از اول بازی کنم.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان کسی جایی میشناسه که نسخه هک شده armored core Vi رو گذاشته باشه؟ از p30day دانلود کردم دوبار نمیدونم اینترنت خودمه یا چیز دیگه فایلاش خراب در میاد.

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان کسی جایی میشناسه که نسخه هک شده armored core Vi رو گذاشته باشه؟ از p30day دانلود کردم دوبار نمیدونم اینترنت خودمه یا چیز دیگه فایلاش خراب در میاد.
درود
سایت دیگه ای ظاهرا نزاشته.
صددرصد مربوط به اینترنت هست و فایلا خراب دانلود میشه ولی فایلایی که از پی سی دی دریافت میکنید یک امکان تعمیر داره که ممکنه در بعضی شرایط فایل رو نجات بده ( برای خودم پیش اومده که با انجام اینکار اوکی شده )
فایل رو با winrar باز کنید از منو Tools گزینه Repair Archive رو بزنید و بهش آدرس بدید تا یک فایل جدید بهتون تحویل بده بعد چک کنید شاید ارورش رفع شده بود.

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
سلام دوستان عزیز
من یه بازی red dead2 داشتم سیوش پاک شده خواستم بدون روشی هست یه سیو ۱۰۰درص بگیرم و داخل کنسول بریزم درست بشه

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
سلام دوستان عزیز
من یه بازی red dead2 داشتم سیوش پاک شده خواستم بدون روشی هست یه سیو ۱۰۰درص بگیرم و داخل کنسول بریزم درست بشه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستانی که اهل red dead 1 هستند میتونن این عنوان رو روی پلی 4 به صورت 60 فریم تجربه کنند.
هم از طریق پلاگین مقدوره هم از طریق نرم افزار گلدهن چیت.

فقط نکته ای که داره اینه تو خروجی 4k باید Anti aliasing رو تو تنظیمات خود بازی به FXAA تغیر بدین و تو حالت 1080 اگر SuperSampling روشن باشه عین حالت 4k باید FXAA کنید و اگر SS رو خاموش کنید تو دو حالت FXAA یا AMD FSR2 هم 60 فریم رو دارین.

حقیقتا با وجود اینکه برای 13 سال پیشه و تکسچرها قدیمیه ولی به صورت 4k و 60 فریم اجراش میکنی واقعا ارزش تجربه دوباره رو داره و واقعا زیباست! >:D<

از خود تی وی نمیشد عکسا گرفته رو جابجا کرد و با موبایل گرفته شده و تفاوت بسیار هست با اینا. گوشه سمت چپ پایین فریم رو میتونید ببینید

Attachments

• IMG_20231027_162904.jpg
    IMG_20231027_162904.jpg
    2 MB · مشاهده: 19
  • IMG_20231027_162842.jpg
    IMG_20231027_162842.jpg
    1.8 MB · مشاهده: 20

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر