تریلر جدید GTAV منتشر شد!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
gtavtrailer2_610.jpg

دقایقی پیش Rockstar تریلر دوم این بازی (Grand Theft Auto V) را ریلیز کرد.

در زیر می تونید اسکرین شات های بازی رو مشاهده کنید که البته به مرور اسکرین شات ها در اسپویلر در بازیسنتر (همین گفتگو) قرار می گیره.

مشاهده در گیم اینفورمر

اسکرین شات های دیگر در گیم ساید

لینک دانلود تریلر با کیفیت های متفاوت:

مشاهده آنلاین

از راکستار
کیفیت HD از راکستار 100 مگابایت
کیفیت SD از راکستار 26 مگابایت

از گیمر ساید
http://www.gamersyde.com/leech_29120_1_en.html
(لینک های دانلود در خود سایت هست و نمی شه اونا رو جداگونه اینجا گذاشت، چون گیمرساید فقط دسترسی به دانلود تریلر ها رو در سایت خودش فراهم کرده!)

اسکرین شات ها:

تعدادی از اسکرین شات های فوق فیزکی و اکشن:
Snapshot.png

Snapshot_4.png

Snapshot_2.png

Snapshot_3.png

Last edited by a moderator:

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
کلا راک استار همیشه این کارو میکنه تریلرهاش کیفیت نداره که زیادی توقعات نره بالا دقیقا سر بازی RDR هم همین بود وقتی بازی منتشر شد ... به نظرم هم کار بسیار خوبی انجام میده و مطمئن باشید گرافیک بازی خیلی خیلی بهتر از این خواهد بود.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
تریلر خیلی خوب بود خیلی حال کردم :D ولی خب از نظر گرافیکی اصلا اون چیزی که تو تصاویر بود نبودش ! خیلی بهتر از iv بود ولی در حد اون عکسها اصلا نبود .
تریلر در مجموع جالب کارگردانی شده بود. خوشم اومد.
شاید به اولین GTAـی که تموم میکنم تبدیل بشه!
سینا سریعا از تاپیک برو بیرون وگرنه ترور میشی !‌:D

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,272
نام
یونس
نمی دونم چه انتظاری از گرافیک دارید٬ فروم gta رو بینید ۹۰٪ طرفدارای بازی فقط تو کف فیزیک و اکشن بازی هستن
هرچند gta هیچوقت بازی گرافیک محوری نبوده اما بازم گرافیک برای یک بازی open world در این سطح از جزيات بی نظیره

این صحبت های dan houser در مورد اینکه چرا GTAV رو برای این نسل ساختن هم جالبه اگه یکی از دوستان کامل ترجمه کنه ارزش یک تاپیک خبری رو داره
GTAV جهشی بزرگ توی این نسل خواهد بود دقیقا مثل کاری که GTA SA برای نسل قبل کرد

Rockstar: Timing is perfect for GTAV - GameSpot.com
With new consoles from Microsoft and Sony reportedly being readied to ship as early as late next year, some may wonder why Rockstar Games is releasing Grand Theft Auto V on current technology instead of future platforms. According to company cofounder Dan Houser, 2013 is a perfect time.

"Rockstar is a content company, not a hardware company," Houser said in the latest issue of Japanese gaming magazine Famitsu (via Polygon). "We use the technology we have to create content, and we try not to let ourselves get beholden to the hardware. The fact that hardware's so mature right now is exactly why we're able to go on to the next level."

Houser added that 2008's Grand Theft Auto IV was Rockstar's first try at development for high-definition visuals, and he called part of this development "seriously difficult." Now, Rockstar understands what the technology is capable of, and the company only stands to benefit, Houser said.

"All the best games for a console come out at the end of the lifecycle, right?"
"GTA: San Andreas came out at the peak of the PlayStation 2's cycle, and we put out a really good game thanks to that. All the best games for a console come out at the end of the lifecycle, right? So now's the best timing of all," he said.

Rockstar Games has confirmed that GTAV will ship for the Xbox 360 and PlayStation 3 during spring 2013. Preorders for the game opened last week at select retailers in the United States and Europe. The game's second trailer will arrive today.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
فراتر از دنیای بازی ، همونطور که گفتم اصلا نامردیه این شاهکار در کنار بقیه بازیها قرار بگیره

بدجوری جوگیر شدم :d

راجع به گرافیک هم اینو در نظر بگیرید که این وسیع ترین بازی ساخته شده تابحاله و دنیای این بازی 3 برابر RDR هست ، وسط بازی از این قسمت به اون قسمت بخوای بری لودینگ وجود نداره ( مثل AC ) جزییات و مکانهای قابل دسترسی در آسمان و زمین و دریا و ... با هیچ بازی ای قابل مقایسه نیست ، حالا توقع دارید چی باشه گرافیکش ؟ بنظر من که ماورای عالیه از هر نظر .

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
جا داره یه بار دیگه بگم کار از هایپ گذشته RED BULL شدیم
yahoo_4.gif
>:d:d

نمی دونم چه انتظاری از گرافیک دارید

کسی انتظاری نداره
من از گرافیک SKYRIM هم شکایتی ندارم چه برسه به این
اما به نسبت شات هایی که داده بودن...
yahoo_3.gif

آخرین ویرایش:

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
فراتر از دنیای بازی ، همونطور که گفتم اصلا نامردیه این شاهکار در کنار بقیه بازیها قرار بگیره

راجع به گرافیک هم اینو در نظر بگیرید که این وسیع ترین بازی ساخته شده تابحاله و دنیای این بازی 3 برابر RDR هست ، وسط بازی از این قسمت به اون قسمت بخوای بری لودینگ وجود نداره ( مثل AC ) جزییات و مکانهای قابل دسترسی در آسمان و زمین و دریا و ... با هیچ بازی ای قابل مقایسه نیست ، حالا توقع دارید چی باشه گرافیکش ؟ بنظر من که ماورای عالیه از هر نظر .

دقيقا! اگه گرافيكش ديگه مثلTLoU باشه فكر كنم بايد اسمشو تو ليست بازي هاي نسل بعد مي ديديم

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

دقیقا همینه!
ایرادهای الکی نگیرید:d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من نمی دونم چجوری بگم
راک استار تمام تریلر هاش از گیم پلی بازی هست فقط دوربین رو جا به جا می کنن که حالت سینماتیک پیدا کنه
توی این تریلر بخش های از چندتا ماموریت رو دیدیم از زاویه متفاوت
این چیزایی که دیدیم دقیقا گیم پلی بازی هست
شما اصلا معنی گیم پلی رو می دونی ؟ منظور من از تریلر گیم پلی بازی ، دقیقا همون زاویه و حالت هایی هست که بازیکن در روز عرضه بازی ، با اون مواجه میشه . 4 تا انفجار و ... رو به هم چسبوندن نمی شه تریلر از گیم پلی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر