تریلر جدید FFXIII منتشر شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
FFXIII_Logo.jpg

هم اکنون شمارش معکوس دقایقی است که به پایان رسیده و شما می توانید تریلر جدید بازی FFXIII را در اینجا تماشا کنید.:love:

لینک دانلود FLV با حجم 22 مگابایت.

بزودی اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

توضیحاتی درمورد تریلر:

گرافیک ریل تایم بازی به شدت زیبا و فانتزی می‌باشد.

شخصیت‌ها دارای صداگذاری هستند. شخصیت Snow در این میان بسیار جالب و Fun کار شده است. روش مبارزه او با حرکات رزمی می‌باشد.

همانطور که قبلا گفته شده بود، مبارزات دارای کمبو‌های طولانی و وسیعی هستند.

افکت جادو‌ها تا بحال در سری فاینال فانتزی نظیر نداشته است. مبارزات بازی به هیچ وجه کند و وقت‌گیر نیستند و همه چیز سریع به وقوع می‌پیوندد.

حرکات اکروباتیک لایتنینگ در طول مبارزات در نوع خود بسیار زیبا هستند. چهره‌پردازی، نورپردازی، حرکات موها و ... بدون نقص هستند.

برخی از محیط‌های بازی، نمایانگر شهر‌های بسیار پیشرفته هستند. ترن‌ها و ریل‌های هوایی، سفینه‌های مشهور فاینال فانتزی و ...

این بازی اواخر امسال در ژاپن برای کنسول PS3 منتشر می‌شود و برای آمریکا و اروپا (PS3 و 360) نیز به اواسط سال 2010 موکول شده است.

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
گرافيك بازي بي نهايت زيبا بود.
به جرات ميتونم بگم زيباترين و پرجزئيات ترين شخصيتهاي تاريخ رو ديدم.:love:

به نظرتون گيم پليش يه مقدار زيادي اكشن نبود؟ انگار هردو طرف (مثلا Lightning و دشمنان) همزمان حركت ميكردن. شايد هم من اشتباه ديدم.:confused:
این حالت توی Setting بازی قابل تنظیمه. مثل FFXII
مثلا شما می‌تونی مبارزات را بصورت پیوسته قرار بدی که در این صورت هیچ وقفه‌ای بین حرکات وجود نداره و یا اینکه سیستم Waiting را انتخاب کنی که در این صورت وقتی می‌خوای یه Command جدید بدی، دشمنان از حرکت متوقف میشن.
فقط امیدوارم سیستم level up و اپگرید هم مثل فاینال 10 و 12 باشه
واقعا همینطوره. سیستم FFXII به نظرم کامل و بی‌نقص بود. البته FFX هم خوب بود ولی یه چون همه کاراکتر‌ها را توی یه صفحه نشون می‌داد یه کم پیچیده میشد. فکر می‌کنم از بهینه شده‌ی همین سیستم استفاده کنن کنند.

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
سلام مهدی جان:love:
خیلی ممنون که از این موضوع با خبرم کردی ;)
بابت تریلر جدید هم واقعا ممنون:love::love: (ای کاش این جا بودی تا لپتو می کشیدم:laughing: )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
تریلر رو دیدم:D این تریلر قدیمی نبود؟:D من دیده بودمش ها ! البته یه قسمت های گیم پلی رو ندیده بود:p در کل خودمو بکشم تو این سبک نمیتونم بازی کنم:D

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
این تریلر قدیمی نبود؟:d
اسکرین‌هاش قبلا منتشر شده بود. شاید چون واست آشنا بودن فکر کردی قدیمیه.:d
امین اگه یه بار بازی فاینال فانتزی را تا آخر بری نظر عوض میشه ولی مشکل اینه که شما از همون اول ریشه را میزنین:d به خاطر همینه که JRPG توی ایران طرفدار زیادی نداره.

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
ولی مشکل اینه که شما از همون اول ریشه را میزنین:d به خاطر همینه که JRPG توی ایران طرفدار زیادی نداره.

دقیقآ!
ولی علاقه هم شرطه من خودم هر چی سعی کردم خودم به طرف این سبک سوق بدم نمیشه دیگه زور که نیس:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
اسکرین‌هاش قبلا منتشر شده بود. شاید چون واست آشنا بودن فکر کردی قدیمیه.:d
امین اگه یه بار بازی فاینال فانتزی را تا آخر بری نظر عوض میشه ولی مشکل اینه که شما از همون اول ریشه را میزنین:d به خاطر همینه که JRPG توی ایران طرفدار زیادی نداره.
سلام
یه سریش هم تو تریلر که قبلا اومده بود دیده بودم مثلا اونجا که شلیک میکنه تو صورت اون سربازه و شیشه ماسکش میشکنه و اینا:D
والا من حتما این بازی رو میگیرم چون وجودش لازمه تو ارشیو و تمام تلاشم رو میکنم که بازیش کنم انشالله خوشم میاد:p:)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
متاسفانه دلیل عدم محبوبیت JRPG تو ایران کم حوصلگی هست بهتره یه بازی رو با حوصله شروع کنید و سعی کنید بازی رو کاملا درک کنید اون موقع نظرتون عوض میشه
ا
مین اگه یه بار بازی فاینال فانتزی را تا آخر بری نظر عوض میشه ولی مشکل اینه که شما از همون اول ریشه را میزنین:biggrin1: به خاطر همینه که JRPG توی ایران طرفدار زیادی نداره.
تایید میشه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
اتفاقا من يه چند وقتيه به شدت به اين سبك علاقه مند شدم.:love::love:
الانم به لطف سياستهاي مايكروسافت يه 3-4 تا JRPG گرفتم دارم ميزنم به بدن.:biggrin1: خيلي باحاله.:love: مخصوصا Lost Odyssey كه آخرشه.:love: خيلي منتظر FFXIII هستم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
منم از اول گفتم زياد با اينطور بازي ها حال نميكنم . ولي چون اسمش ff هست ميگيرم بازي ميكنم . تريلر هم خوب بود اما اون چيزي كه از گرافيكش انتظار داشتم نبود ولي با اين حال خوبه .
تو اين سبك بازي ها اون نوشته و اعداد وسط صفحه اعصاب ادم را بهم ميريزه , كم مونده كل صفحه را اشغال كنه . حالا ميشه اونا را حذف كرد يا وجودش بايد حتمي باشه ؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
منم از اول گفتم زياد با اينطور بازي ها حال نميكنم . ولي چون اسمش ff هست ميگيرم بازي ميكنم . تريلر هم خوب بود اما اون چيزي كه از گرافيكش انتظار داشتم نبود ولي با اين حال خوبه .
تو اين سبك بازي ها اون نوشته و اعداد وسط صفحه اعصاب ادم را بهم ميريزه , كم مونده كل صفحه را اشغال كنه . حالا ميشه اونا را حذف كرد يا وجودش بايد حتمي باشه ؟
چون اسمش FF هست و برای 360 تایید شده و گرنه اگر انحصاری بود حال همه ازش بهم میخورد.
شما هم بازی رو در گرافیک میبینید.تا اونجایی که من به چشمام اعتماد دارم چیز اعجاب انگیزی بود.در ضمن اون نوشته ها و اعداد جز جدا نشدنی JRPG هست و حذفشون نمیشه کرد:mad:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چون اسمش FF هست و برای 360 تایید شده و گرنه اگر انحصاری بود حال همه ازش بهم میخورد.
شما هم بازی رو در گرافیک میبینید.تا اونجایی که من به چشمام اعتماد دارم چیز اعجاب انگیزی بود.در ضمن اون نوشته ها و اعداد جز جدا نشدنی JRPG هست و حذفشون نمیشه کرد:mad:

شما هم بهتره كمي خونسرد باشيد .
تا حالا پستي از من ديدي كه از ff بد گفته باشم قبل از مولتي شدن ?
منم نگفتم گرافيك بازي بده , گرافيك خوبه و عالي ولي اون چيزي كه تو تريلر نمايش داده ميشد ادم يه انتظار ديگه داشت و در اندازه تريلرهايي كه قبلا نشون ميدادن نيست.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
شما هم بهتره كمي خونسرد باشيد .
تا حالا پستي از من ديدي كه از ff بد گفته باشم قبل از مولتي شدن ?
منم نگفتم گرافيك بازي بده خوبه و عاليي ولي اون چيزي كه تو تريلر نمايش داده ميشد ادم يه انتظار ديگه داشت و در اندازه تريلرهاي قبلا نشون ميدادن نيست.
چشم توصیه تون رو گوش میکنم:biggrin1: ماشاالله پست هاش شما فرخ جان انقدر طولانی و نقل قول داره که هر کسی مثل من حوصله ی خوندن نداره ولی منظورت رو میگیرم:biggrin1:
ولی به هر حال به نظر من یکی از بهترین تلفیق گرافیک هنری و فنی هست شاید هم بهترین حداقل این که پر از خون و تاریکی نیست و رنگ پردازی و طیف رنگ فوق العاده قوی توش که چشم رو همچین نوازش میده.
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر