تریلر بازی Suicide Squad منتشر شد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
بالاخره بعد از مدت‌ها از بازی بعدی استودیوی راکستدی، Suicide Squad در رویداد دیسی‌فندوم رونمایی شد. اولین تریلر بازی اعضای گروه جوخه انتحار را در حال وقت گذراندن و جر و بحث با هم و سپس یک نبرد ناخواسته با دشمنان نشان می‌دهد تا زمانیکه سوپرمن به همراه یک خلبان زخمی از راه می‌رسد و بعد از به قتل رساندن او هدف بعدی تیم جوخه‌ی انتحار مشخص می‌شود. در ادامه رویداد با ویل آرنت مشخص شد که چهار شخصیت اصلی این بازی یعنی هارلی کویین ، دِدشات، کینگ شارک و کاپیتان بومرنگ وظیفه دارند تا لیگ عدالت را شکست دهند. همچنین در مصاحبه‌ای کوتاه آرنت با طراح بازی استفان هیل، گقته شد که این بازی در ادامه و مرتبط با سری آرکم است. بازی Suicide Squad در سال 2022 برای رایانه‌های شخصی ، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.

https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2020/08/videoplayback.mp4

Continue reading...

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این GK و SS عذابین برای اونایی که پیله کرده بودن به بد بودن بتموبیل توی AK و شده بود نقل و قول محافل که چرا AK بازی خوبی نیست. بچشید آنچه اندوختید.
همه چیز بعد کنفرانس مایکرو شروع شد یه سریا با کلمه gaas آشنا شدن گفتن آقا هربازی ای که coop داره، آنلاین داره gaas حساب میشه و شروع کردن اق و تف کردن، همونا که میگفتن گیم پس باعث نابودی AAA میشه و کیفیت بازی‌های سیگل پلیر افت میکنه اینا کار شیطان بزرگ ea (لعن الله) هست و از این چرندیات، بنظرمن زوده برای اشغال خودن بازی خب آخر نسل هستیم دیگه خیلیا حوصله بازی صرفا آفلاین رو ندارند میخوان با دوستشون coop برند، نسل چهارم و پنجم که نیست، گیمینگ و سلیقه گیمرها عوض شده وارنر هم دیده خب نون توشه گفته چه بهتر. الان اگه میگفتن بازی coop نداره همه به به چه چه میکردند

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
بازیه فانی به نظر میاد باشه.کلا اینجا تا حدی فرومه باده. یادمه سر ghostwire و معرفیش .بعضیا میگفتن وای این چه شاهکاریه،یادم نیست کی بود پست میزاشت با من،میگفتیم چی دیدید به ما هم بگید ما چیزی ندیدیم از این. تهش موقع گیم پلی همه گفتن این چه افتضاحیه.
الان یه تریلر دیدیم. با بازیهای اخیر و موفق (مربوط به نیم دهه قبل) همخونی ندارد gk خیلی موفق نبود ولی این چیز خاصی بجز محیطش نشون داده نشده ولی محیط بشدت منفی هست.الان بازم سواله برام.
واقعا چی دیدید که منفی بوده تا این حد؟ چی دیدید،راستشو بگید؟
محیط عوض شده ولی صرف تغییر محیط نباید بازی رو ضعیف دونست. از گیم پلی و گرافیک و ... هم چیزی ندیدیم.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
این GK و SS عذابین برای اونایی که پیله کرده بودن به بد بودن بتموبیل توی AK و شده بود نقل و قول محافل که چرا AK بازی خوبی نیست. بچشید آنچه اندوختید.
بازی خوبی نبود:D نه در حد AC. این SS هم زیاد جذبم نکرد. حداقل در کانسپت بنظر جالب نیست. تا ببینیم بعدا چه خاکی سرش میکنن. GK هم که هیچی....

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
همه چیز بعد کنفرانس مایکرو شروع شد یه سریا با کلمه gaas آشنا شدن گفتن آقا هربازی ای که coop داره، آنلاین داره gaas حساب میشه و شروع کردن اق و تف کردن، همونا که میگفتن گیم پس باعث نابودی AAA میشه و کیفیت بازی‌های سیگل پلیر افت میکنه اینا کار شیطان بزرگ ea (لعن الله) هست و از این چرندیات، بنظرمن زوده برای اشغال خودن بازی خب آخر نسل هستیم دیگه خیلیا حوصله بازی صرفا آفلاین رو ندارند میخوان با دوستشون coop برند، نسل چهارم و پنجم که نیست، گیمینگ و سلیقه گیمرها عوض شده وارنر هم دیده خب نون توشه گفته چه بهتر. الان اگه میگفتن بازی coop نداره همه به به چه چه میکردند
نظرات شخصی هر فرد چرندیات به حساب نمیان. اینو باید همه ما یاد بگیریم تا بتونیم با هم حرف بزنیم.
من به شخصه نظر خودم رو گفتم. این راهی که خیلی از بازیها دارن میرن رو به اون صورت نمیپسندم.
به طور مثال نمیدونم کیا اینجا راکت لیگ رو دنبال میکنن. تبدیل راکت لیگ از 2 سال به پیش به چیزی که الان هست رو من باهاش مخالفم. چپوندن مخلفات توی بازی تا بتونن به صورت ماهیانه و مستمر ازش پول دربیارن. شاید چون بازیسازی رو یه هنر میدونم.
من از راک استدی چیزی که در خلقش خوبه و اثبات شدس میخواستم. از وارنر هم که اصلا چیزی نمیخواستم!

از 6 سالگی بازی کردم تا الان که 34 سالمه.
توی این 15 سال که عضو این فروم هستم کم نوشتم چون متوجه نمیشم چرا آدمها نمیتونن بدون دعوا و توهین با هم صحبت کنن و نظرشون رو بیان کنن.
همون خوندن مطالب بهتر و راحت تره. بگذریم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
تو تاپیک های DC Fandome و تاپیک خود بازی هر چقدر ری اکشن ها خوب و مثبت بود اینجا تماما برعکسه قضیه :D
تو این انجمن، بازی ای خوب حساب میشه که سینگل پلیر باشه با یک داستان سینمایی یا روانشناختی مغز بترکون:D غیر از این، زباله محسوب میشه. همه اینایی هم که بازیهای آنلاین و چندنفره میکنن هم احتمالا زباله جمع کن هستند:D
ولی خب در کل دنیای واقعی فرق داره. بسیاری از مردم (که اتفاقا اکثریت گیمرها رو هم تشکیل میدن)، حوصله بازیهای بازیسنتر پسند ندارن و بیشتر برای فان داشتن با دوست و رفیق هاشون بازی میکنند. بخاطر همین اصلا جای تعجب نداره که تمام شرکت ها سعی کنن حداقل یکی دو بازی خوب این سبکی عرضه کنن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازی خوبی نبود:D نه در حد AC. این SS هم زیاد جذبم نکرد. حداقل در کانسپت بنظر جالب نیست. تا ببینیم بعدا چه خاکی سرش میکنن. GK هم که هیچی....
البته نظر منو بخوای، AC برای من در حد AA نبود:D اون جو تیره و تاریک رو فقط AA داشت و به شدت عالی بود ولی به طور کلی همشون بازی های خیلی خوبی بودن. سر AK واقعا ملت واکنش بیش از حد به بت موبیل نشون دادن و هر کی نمیدونست، فکر میکرد کل بازی رو باید با بت موبیل بری.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
اینهمه سال منتظر بازی راک استدی بودیم و آخرشم شد این آشغال ?‍♂️
GaaS GaaS GaaS
دیگه حالم داره ازین کلمه بهم میخوره رسما :-& تو شرایط فعلی که ناشرها اکثرا تو کار ساخت بازی‌های سرویس محور و دوشیدن حداکثری مخاطب با عناوین نصفه نیمه در دراز مدت هستند اگر سونی و پلی‌استیشنی نبود که بخواد اون شیوه‌ی سنتی عرضه ویدیوگیم به مخاطب رو حفظ کنه من رسما از دنیای بازی‌ کناره گیری میکردم! خدا سایه‌ی امثال سونی رو سر این صنعت حفظ کنه و درامدشون رو از تمرکز روی عناوین تک‌نفره داستان محور هر روز بیشتر!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,327
نام
مــاکــان
بالاخره سونی هم وارد بازی میشه.
حالا نه تو هر سبکی.
همینطور همه قرار نیست که فورتنایت بشن که با درآمدش بتونن جنگ راه بندازن، ، ولی حتما برنامه دارن.
هیچ اشکالی هم نداره، اگه درست پیاده بشه من مشکلی درش نمیبینم.

آقا سونی یک کیلزون درست حسابی دیگه بسازه، سرویس محور که خوبه اصلا اپیزودیک باشه با کلی پرداخت درون برنامه ای و نمایش محتوای سیزن پس قبل از معرفی بازی.

آخرین ویرایش:

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,011
نام
روزبه
تو این انجمن، بازی ای خوب حساب میشه که سینگل پلیر باشه با یک داستان سینمایی یا روانشناختی مغز بترکون:D غیر از این، زباله محسوب میشه. همه اینایی هم که بازیهای آنلاین و چندنفره میکنن هم احتمالا زباله جمع کن هستند:D
ولی خب در کل دنیای واقعی فرق داره. بسیاری از مردم (که اتفاقا اکثریت گیمرها رو هم تشکیل میدن)، حوصله بازیهای بازیسنتر پسند ندارن و بیشتر برای فان داشتن با دوست و رفیق هاشون بازی میکنند. بخاطر همین اصلا جای تعجب نداره که تمام شرکت ها سعی کنن حداقل یکی دو بازی خوب این سبکی عرضه کنن.

باژی خوب باشه فروشش می‌کنه ربطی به داستانی بودن یا سرویس محور بودن نداره

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
عجب خزعبلاتی بود

میشد یه بتمن تمام عیار نسل بعدی داشته باشیم، صدها موقعیت داستانی مختلف هم در دسترسه

عوضش یه بازی کوآپ محور کلیشه ای دو زاری تحویل دادن

• Wow
Reactions: MehdiAhmadi

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
درود بر شرفت !

بتومبیل پورن خالص بود تو نایت!

• Smile
Reactions: MehdiAhmadi

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
بالاخره سونی هم وارد بازی میشه.
حالا نه تو هر سبکی.
همینطور همه قرار نیست که فورتنایت بشن که با درآمدش بتونن جنگ راه بندازن، ، ولی حتما برنامه دارن.
هیچ اشکالی هم نداره، اگه درست پیاده بشه من مشکلی درش نمیبینم.

آقا سونی یک کیلزون درست حسابی دیگه بسازه، سرویس محور که خوبه اصلا اپیزودیک باشه با کلی پرداخت درون برنامه ای و نمایش محتوای سیزن پس قبل از معرفی بازی.
دلیلی ندارن برای ساخت کیلزون جدید قبلاً هم گفته بودن بازار اشباع شده دیگه با بتلفیلد و Cod بعد اینا بخوان کیلزون جدید بسازن خیلی کارشون سخته چون الان تو بازی های شوتر اهمیت مولتی پلیر خیلی بیشتر شده از یک کمپین داستانی برای اینکه پلیر بتونن نگه دارن ولی بد نیست اگه Killzone 2 یک ریمیک یا ریمسترش کنن هنوزم جواب میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر