ترس کاذب | نقد و بررسی Outlast 2

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Outlast-2_20170501220449-1024x576.jpg
«شما مبارز نیستید، برای رهایی از این دنیای ترسناک و تاریک، فرار کنید، قایم شوید و یا بمیرید!»

این نوشته برگرفته از جملاتی است که در بدو ورود به بازی با آن‌ها روبرو می‌شوید. به نوعی می‌توان گفت سازنده در همین ابتدا با شما اتمام حجت کرده است. شما هیچ راهی غیر از فرار، برای زنده ماندن ندارید. اما آیا این دلیل کافی‌ برای ساخت یک بازی ترسناک است؟

ترس کاذب | نقد و بررسی عنوان Outlast 2 - بازی سنتر

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خسته نباشی فردین ، تک تک حرفاتو قبول دارمو نقدی که قرار بود ازش بگم رو کامل به رشته ی تحریر درآوردی . سزاوار همین نمرست . ممنون ازت

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
با نقد تا حدودی موافقم ولی 5 ؟ :| حداقل حداقلش 7 حقش بود ... به نظرم بیشتر احساسی نمره دادین.. روایت داستان بد؟ درسته کمی گنک بود ولی بیشتر زوم به نکات منفی کردین تا مثبت...
اتمسفر، صداگذاری، گرافیک هنری،دیالوگهاو داستان نسبتا خوب ولی گنگ که با dlc احتمالا پاسخ داده بشه... گیمپلی هم تکراری که البته نسخه اولش هم همینطوری بود... تعقیب گریز ها هم قبول دارم اعصاب خرد کن بود... الان ارزش این بازی 5 ه؟

آخرین ویرایش:

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
تو نقد پای عنوان RE7 که بودجه چندین برابر 2 Outlast داشته کشیده شده وسط که بنظرم اصلا جالب نیست! خود RE7 یه تقلید بتمام معنا از نسخه اول بود.
نقد، مغرضانه نوشته شده.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
retro1911
تو نقد پای عنوان RE7 که بودجه چندین برابر 2 Outlast داشته کشیده شده وسط که بنظرم اصلا جالب نیست! خود RE7 یه تقلید بتمام معنا از نسخه اول بود.
نقد، مغرضانه نوشته شده.​
LOL
اون قسمت RE7 یه تقلید به تمام معنا بود من رو داغون کرد :D

فکر کنم منظورت از تقلید دوربین اول شخص باشه :-"

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ps34
بازی رو مجانی فرستادن تیم سازنده برات دیگه؟؟ منتظر باش زنگ بزنن پولشو ازت بگیرن:))
متوجه منظورتون نشدم.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
به نظرم نو وبدیع نبود بلکه یه کپی بود همون نسخه اول هم از بازیهایی مثل amnesia
فقط بدو و بترس تو تاریکی از چیزی که معمولا نمیبینیش چون فقط در میری
بیشتر از حس ترس یه حس خود آزاری بهت القا میکرد داری بازی ای رو میکنی که فقط باید در بری
من در مورد walking dead telltate هم همینو گفتم ،گفتم داریم داستانی رو پیش میبریم که نه ابتدا داره و نه انتها و ما داریم وسط بازی رو انجام میدیم بدون اینکه بدونیم چی شده و بدون اینکه برای رهایی از این وضع چه باید بکنیم
نسخه اول amnesia بی نظیر بود چون حس ترس رو بهت میداد تو یه سری از صحنه ها مثل صحنه ای که تو اب دنبالت بود و تو فقط صدای شلپ شلوپ اب رو میشنیدی
و از تاریکی در یه حد قابل قبول استفاده میکرد ولی تو این بازی تاریکی به اوج رسیده و مکانهایی روشن بسیار کمه زور میزنه بترسونت
این بازیها اصلا نباید با بازی ای مثل رزیدنت قیاس شود،چون هم سبکشون متفاوته و هم تو رزیدنت عناصر داستانی و ... نقششون کاملا مشهوده ولی در این بازی فقط تاریکی و فقط فرار

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
LOL
اون قسمت RE7 یه تقلید به تمام معنا بود من رو داغون کرد :D

فکر کنم منظورت از تقلید دوربین اول شخص باشه :-"

منتقد سردبیره و طبیعیه که بخوای ازش دفاع کنی. :D

حالا جالبه اغلب امتیازات سایت بازیسنتر بالاتر از میانگین متاکریتیک قرار داره ولی دقیقا در مورد این بازی باید 2.7 نمره پائین تر باشه؟! چرا دقیقا؟!
بخاطر اینکه منتقد از نبود اسلحه تو بازی ناراضیه؟! خب همین موضوع میتونه برای خیلی های دیگه مثل من نه نقص، که مزیت باشه.
نظر شخصی کاملا مسلط بر نقده. اگه نقد برای یه وبلاگ بود هیچ مشکلی نداشت ولی برای سایت...

• Like
Reactions: idahadi21

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

حالا جالبه اغلب امتیازات سایت بازیسنتر بالاتر از میانگین متاکریتیک قرار داره ولی دقیقا در مورد این بازی باید 2.7 نمره پائین تر باشه؟! چرا دقیقا؟!
بخاطر اینکه منتقد از نبود اسلحه تو بازی ناراضیه؟! خب همین موضوع میتونه برای خیلی های دیگه مثل من نه نقص، که مزیت باشه.
نظر شخصی کاملا مسلط بر نقده. اگه نقد برای یه وبلاگ بود هیچ مشکلی نداشت ولی برای سایت...
دقیقا ! بیشتر به نظر شخصی میخوره تا نقد ... اصلا ارزش بازی 5 نیست .

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
retro1911

نظر شخصی کاملا مسلط بر نقده. اگه نقد برای یه وبلاگ بود هیچ مشکلی نداشت ولی برای سایت...​
من اصلا راجع به نقد صحبت نکردم. روی صحبتم با اون قسمتی بود که گفتی RE 7 تقلید از این بازی هست

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عالی بود فردین یعنی یک تیتر کوبنده عالی زدی تیتر گیراس اصلا
بازی فقط هدفش انگار اینه یکی مثلا از ترس میخ بشه کلا المان های دیگه را فراموش کردن انگار نه انگار که بازیه سینما و فیلم نیست

• Like
Reactions: Democracy

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این دوستانی که کلمه «نظرشخصی» رو بکار گرفتن توی صحبت هاشون متوجه هستن که نقد نظرشخصیه یه نفره؟ :D منتهی این نظر شخصی بسته به اطلاعات و تجربه فرد تغییر میکنه و هیچ وقت یه نقد نمیتونه همه رو راضی نگه داره. کلا کار نقد همینه. قرار نیست همه موافق باشن. همیشه برای هر چیزی موافق هم هست مخالف هم هست و نمیشه بطور حتم گفت کسانی که مثلا الان با نقد بنده مخالف هستن، اشتباه میکنن. هر کسی حق داره بر اساس نظر خودش نقد بنده رو قبول یا رد کنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر