ترسناک ترین بازی که تاحالا انجام دادید چی بوده؟

NIMAZ

کاربر سایت
Sep 16, 2007
13
نام
نیما
دوستان دیگه از ترسناک بودن بازی F.E.A.R صحبت نکنند که به نظر من بازیش بیشتر کمدی بود تا ترسناک و من پشیمونم از خریدنش ... البته تا اونجایی که من رفتم بازی بسیار مزخرفی بود ... ناخن resident evil 4 هم محسوب نمیشد حقا که عنوان بهترین بازی سال برازنده ی رزیدنت بود اگه این نبود ما باید با این بازیای مزخرفی مثل فیر چکار می کردیم ؟؟؟ :confused:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بابا ول کنید رزیدنت کجاش ترسناک هست بازی قشنگی هست و ترسش بحدی نیست که آدم نتونه بازی کن من condmend را بعضی موقع ها به حدی میترسیدم که حتی نمیزاشتم منون بازی بیاد دکمه پاور را 8 ثانیه میگرفتم تا خاموش بشه

NIMAZ

کاربر سایت
Sep 16, 2007
13
نام
نیما
بحث سر F.E.A.R بود که الان بهش رتبه ی 8.9 دادن ... من بودم بهش بالای 4 نمی دادم ... مثلا اون عکس اسکلت و دخترش ترسناک بود ... به نظرم بچه بازی بیش نبود ... بازی condemned رو تضمین می کنید که برم با هزار زحمت گیرش بیارم یا نه ؟؟؟ و گرنه که مثل این فیر مسخره نشم الکی ... بازیش حالا جدا از ترس مثل re4 جذابیت هم داره یا نه ؟؟؟ برام بگین ...

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
عزیز یا اطلاعاتت کمه در رابطه با امتیاز دادن به بازی ها یا دیگه نمیدونم چه دلیلی داره شما فکر کردی بخاطر ترسناک بودن به بازی امتیاز میدن کسی جواب نداده چون جای جواب نزاشتی بازی fear به خاطر هوش مصنوعی بسیار بالای خودش (برای دوره خودش) همچنین برای گرافیکش (برای دوره خودش) و صداش این امتیاز را گرفته بعدشم عزیز این بازی از معروف ترین بازی ها سبک shoter ]ست البته بگم دقیقا اطلاع ندارم ولی فکر کنم در e3 که این بازی نمایش داده شد عنوان بهترین را دریافت کرد بازم میگم مطمعن نیستم کسانی که تو اخبار اون موقع بودن یک ندایی بدن بعدشم اون طور که معلوم فن رزیدنت هستی ببین عزیز رزیدن به علت سبک خاصی که داره معروف هست نه به خاطر ترسش

NIMAZ

کاربر سایت
Sep 16, 2007
13
نام
نیما
اولا سوالی که کردم در مورد condemned بود که هنوز جوابشو نگرفتم دوما من رزیدنت رو به خاطر زیبایی محیط بازیش ... هیجانش و صدالبته ترسش بازی میکنم و باید بگم همه جوره هم طرفدارشم ثالثا باید بگم من آدمی هستم که فیلمی رو که نظر منتقدها روش مثبت باشه رو ترجیحا نگاه میکنم و از این کار لذت میبرم و خیلیها هم این ایراد رو به من میگیرند که خیلی فیلم های منتقدی به درد نمی خورند ... حالا در مورد بازی عکس این مورد برای من پیش آمده ... اگر منتقدها به این بازی میگن خوب من ترجیح میدم از این به بعد در مورد بازی ها زیاد به نظر منتقدها اهمیت ندم البته با توضیحاتی که godfather عزیز دادن تقریبا قانع شدم چون دیدم که تو این ملاک های بهتر شدن بازی حداقل جذابیت و ترس بازی نقشی نداشت !!!!! حالا کسی سوال من در مورد condemned رو جواب نمیده ؟؟؟ ;) :cool::-":blushing::cheesygri:confused:

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
اولا سوالی که کردم در مورد condemned بود که هنوز جوابشو نگرفتم دوما من رزیدنت رو به خاطر زیبایی محیط بازیش ... هیجانش و صدالبته ترسش بازی میکنم و باید بگم همه جوره هم طرفدارشم ثالثا باید بگم من آدمی هستم که فیلمی رو که نظر منتقدها روش مثبت باشه رو ترجیحا نگاه میکنم و از این کار لذت میبرم و خیلیها هم این ایراد رو به من میگیرند که خیلی فیلم های منتقدی به درد نمی خورند ... حالا در مورد بازی عکس این مورد برای من پیش آمده ... اگر منتقدها به این بازی میگن خوب من ترجیح میدم از این به بعد در مورد بازی ها زیاد به نظر منتقدها اهمیت ندم البته با توضیحاتی که godfather عزیز دادن تقریبا قانع شدم چون دیدم که تو این ملاک های بهتر شدن بازی حداقل جذابیت و ترس بازی نقشی نداشت !!!!! حالا کسی سوال من در مورد condemned رو جواب نمیده ؟؟؟ ;) :cool::-":blushing::cheesygri:confused:

راستش من الان دیگه زیاد بازی نمیکنم مگه اینکه یه عنوان بزرگ باشه یا بقیه زیاد تعریف کنن یا خلاصه بازی خیلی جالبی باشه برایه همین رفتم fear رو تهیه کردم ولی اون چیزی نبود که تعریف میکردن یا حد اقل من خوشم نیومد و البته این سیقه شخصی منه به نظرم بازی زیادی تکراری و خسته کننده بود مخصوصا محیطش که هیچ تنوعی نداشت البته از حق نگزریم شوتر بسیار خوبی بود ولی فاقد جذابیت
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما در مورد condemned واقعا عالیه مخصوصا فضا هایه تیره و تارش و شوک هایی که به آدم وارد میکنه شروع بازی عالیه من همون اولش رو که دیدم عاشقش شدم ولی به نظرم آخرش یکم بی مزه شد چون رفت تو کاره جک و جونور ولی تا قبل مرحله آخر عالی بود حتما بازی کن اگه فیلم 7 رو دیده باشید شباهت خاصی بین اون فیلم و بعضی فضا هایه این بازی میبینید

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
دوستان رزیدنت اویل 4 که اصلاً ترسناک نیست

condemned ترسناکه
سایلنت هیل 3 رو حالت هارد واقعاً دلهره آوره
کال آف چلورورز هم تقریباً ترسناک ماجرایی باحالیه

NIMAZ

کاربر سایت
Sep 16, 2007
13
نام
نیما
ممنون از دوستان ... condemned به زودی خریده خواهد شد ... راستی دوستان من دوست دارم یه بازی ترسناکی بازی کنم که بیشتر آدمها منو بترسونن تا جونورا condemned و silent hillS اینطوری هستند ؟؟؟؟

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
condemned اینطوریه تو کل بازی فکر میکنم فقط دوبار جونور میبینی که یکیشون آقا غوله اخر بازیه ولی تو سایلنت هیل انواع جک و جونور از در و دیوار میباره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر