ترجمه تمام کات سین های MGS

آیا موافق و حامی این حرکتید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    141
  • نظرسنجی بسته شده است .

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
دوست عزیز کاست سین های بازی به صورت ویدیو هستند که ما مثل یک فیلم بر روی اونها زیرنویس رو قرار میدم، و در یک پکیجی که حاوی چندین DVD ـه منتشر خواهد شد.
در مورد مابقی دوستان اطلاعی ندارم.

با سلام
آقا چه خبر کی آماده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
منم چند تا پیشنهاد داشتم خواستم بهتون بگم :d. اول اینکه تو پست اول تاپیک دیدم شما نسخه های Portable Ops و MG1 و MG2 رو ذکر نکرده بودید. شخصا به نظرم به نسخه ی PO کم لطفی های زیادی شده. درسته که خود کوجیما این بازی رو کارگردانی نکرده، ولی داستان بازی رو کوجیما به کمک یه نفر دیگه نوشته و همین طور تهیه کننده ی بازی هم خود کوجیما بوده. با توجه به اینکه شخصیت اصلی PO بیگ باس هست و نکات مهم داستانی مثل شکل گیری گروه فاکس هاند و آشنایی بیگ باس با کمپبل و گری فاکس تو این بازی روایت میشن و اینکه کل کات سین های PO جمعا حدود 1 ساعت هستن و وقت شما رو مثل نسخه های اصلی به خصوص 4 نمی گیرن، به نظرم خیلی خوب می شه اگه کات سین های این بازی رو هم ترجمه کنید و تو پکیج قرار بدید. MG1 و MG2 هم درسته که قدیمی ترین نسخه های سری هستن و کات سین های درست حسابی ندارن، ولی رویارویی سالید اسنیک و بیگ باس رو تو این بازی می بینیم. خلاصه ی این 2تا بازی رو هم من تو یوتیوب دیدم. نسخه اول حدود یه ربع زمان داره و نسخه دوم هم یک ساعت. این 2تا بازی هم دیالوگای زیاد و سنگینی ندارن و خیلی راحت تر از بقیه نسخه ها قابل ترجمه شدن هستن. اگر شما این 3 بازی رو هم ترجمه کنید و در پک قرار بدید، پک مسلما خیلی کامل تر میشه.
پیشنهاد بعدیم هم در مورد نسخه ی PW هست. متوجه شدم شما قصد دارید نوار های کاست GZ و TPP رو هم تو پکیج قرار بدید. پیس واکر هم Briefing File های مشابهی داره که خودم تا پایان بازی بهشون دقت نکرده بودم. تو اینا هم نکات مهمی از جمله گذشته ی کاز و چگونگی آشنایی کاز با بیگ باس روایت میشه و اینکه حجم زیادی با توجه به نوار های TPP ندارن. ممنون میشم اگه این ها رو هم تو پکیج قرار بدید.
نکته ی آخر که می خواستم بگم اینه که پست های این تاپیک رو می خوندم و دیدم برخی دوستان درخواست کرده بودن گیم پلی هم در ویدیو هایی که شما می خواید استفاده کنید باشه و جواب شما هم با توجه به زمان زیادی که این کار می گرفت منفی بود. من یه سری از ویدیو ها رو تو یوتیوب دیدم که در کنار کات سین، فقط قسمت های مهم گیم پلی رو قرار داده بودن و زمان زیادی هم به ویدیو اضافه نکرده بودن. اگه شما هم از این ویدیو ها استفاده کنید، در کنار لذت بخش تر کردن داستان، ارزش زیادی به کار شما و پک می بخشه و همین طور اگر کسی خود بازی ها رو بازی نکرده باشه داستان بازی رو متوجه میشه.
در آخر هم می خوام از زحماتی که می کشید تشکر کنم و امید وارم به زودی شاهد این پک ارزشمند باشیم. :d

• Like
Reactions: riden.17 and PWLG

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
امید جان یه خبری بده از روند کار ببینیم به کجا رسیدید
خیلی وقته دیگه خبری ازتون نیست ، مگه قرار نیست کار برای تابستون امسال اماده بشه ؟
فقط نگید که بی خیال شدید

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
امید جان یه خبری بده از روند کار ببینیم به کجا رسیدید
خیلی وقته دیگه خبری ازتون نیست ، مگه قرار نیست کار برای تابستون امسال اماده بشه ؟
فقط نگید که بی خیال شدید

با سلام
آقا چه خبر ما همچنان منتظریم

• Like
Reactions: amirmt

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام

پروژه به دلایل زیادی متوقف شد و از این بابت معذرت می خوام از دوستان
احتمال داره ادامه کار دوباره کلید بخوره ولی برای این کار نیاز به چند مترجم داریم (ترجیحاً کسانی باشن که با سری MGS آشنایی و از هوادارانش هستن)
اگه کسی هست و علاقه به همکاری در این پروژه رو داره لطفاً به من پیغام خصوصی بده.

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام

پروژه به دلایل زیادی متوقف شد و از این بابت معذرت می خوام از دوستان
احتمال داره ادامه کار دوباره کلید بخوره ولی برای این کار نیاز به چند مترجم داریم (ترجیحاً کسانی باشن که با سری MGS آشنایی و از هوادارانش هستن)
اگه کسی هست و علاقه به همکاری در این پروژه رو داره لطفاً به من پیغام خصوصی بده.
سلام
یعنی هیچ ویدیویی نشد منتشر کنید؟ چون اطلاعاتی در این رابطه وجود نداشت گویا

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
ترجمه پرولوگ بازی ( گاری از گروه رئیس )

زمان: 8 دقیقه آعازین
مترجم: سیاوش صیدی
ادیت ویدیو و زیرنویس: امید درکه

دانلود ویدیوی 8 دقیقه ای با کیفیت 720 از اینجا ( 74 مگابایت )
دانلود زیرنویس فارسی از اینجا
ویدیو بدون زیرنویس در کانال گروه رئیس در یوتیوب (
watch?v=QGB570UfrAU )

برای پیگیری اخبار گروه " رئیس " به کانال ما بپیوندید ( بعد از ورود گزینه Join Us را بفشارید ) :
Boss Group/گروه رئیس

توجه!
انتشار و پخش این ویدیو به همراه زیرنویس و تمامی منابعی ذکر شده در این پست بلا مانع است.
با تشکر از حسین معماری بابت مستقیم کردن لینک.​
دوست عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه، طی خاطره بازی پارسال با سری متال گیر که به امسال نیز کشیده شد (!)، خیلی دوست دارم اینو یه بار دیگه آپلود کنید. واقعا حیف این همه زحمت، علاقه ای که یبگ فن های متال گیر داشتند توی این فروم قابل تحسین عه :)
پ.ن: یادش بخیر تا پنج سال پیش چه شلوغ بود تاپیک های مربوط به سری... روز به روز داره تعداد پست های مربوط به متال گیر کمتر میشه!

• Like
Reactions: {mobile-GAMER-117}

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر