فروشنده تخفیف های پلی استیشن به مناسبت کریسمس

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
شرح مشکل : خرید 4 عدد اکانت بازی ( نه گیفت کارت ) به شرط کامل بودن و داشتن دسترسی فول و خرید جدید اکانتها به قیمت جمعا یک میلیون و پانصد هزار تومان
متاسفانه تو تمام ایمیلها و اکانتها مشخصات خودشون ذخیره شد که تمام موارد رو پاکسازی کردم ولی از آنجاییکه این شخص تاریخ تولد تمام اکانتها رو پایین زده ( چون دسترسی ندارم دقیقا نمیدونم کی زده ) و تمام اکانتها را چایلد (فرزند ) اکانت اصلی خودش کرده که بتونه در صورت لزوم دسترسی هایی به اکانتها داشته باشه و با پیگیری های اینجانب اقدام به تغییر و تصحیح اکانتها نمیکنه
اگه لازم باشه شماره تلفنی که به من پیام داده همچنین کارت بانکی و نام رو اعلام کنم
الان درخواست من تصحیح و درست کردن کامل اکانتهاست ( خارج کردن از پروفایل خانوادگی ایشون )
ممنون

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
Arash555
کاربر سایت
Well-Known Member
ارسال ها91Rating:100%Reaction score14
تاریخ عضویت Sep 21, 2015
آخرین فعالیت 8 دقیقه قبل · مشاهده گفتگو تخفیف های پلی استیشن به مناسبت کریسمس

هشت دقیقه قبل تاپیک رو دیدن به روی خودشون نیاوردن
تلفنشون هم جوابگو نیستن
جواب پیام هم نمیدن
راه حل ؟ پلیس فتا

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
Rating - 100%
9   0   0
با سلام

همان طور که خودتون اذعان دارید اکانت ها سالم،قانونی،و هر سه ظرفیت تحویلتون شده و همان طور که قبلا هم گفتم : شما می توانید در صورت ایجاد مشکل در اکانت ها درخواست بررسی کنید و در صورتی که مشکل ایجاد شده از طرف بنده باشه، به مشکل به طور کامل رسیدگی می شه ولی اکانت خریداری شده و سالم مرجوعی ندارد و اگر هم بتوان آن را مرجوع کرد با شرط دست نبردن در اطلاعات اکانت و عدم دانلود و اجرای بازی هست ، که شما تمام این موارد رو انجام دادید ، تمام راه های مرجوعی رو بستید متاسفانه ، و به طور کل اکانت خریداری شده و سالم مرجوعی ندارد

می گویید : (( به شرط کامل بودن و داشتن دسترسی فول )) = هرچند دسترسی کامل دارید ولی همچین شرطی نگذاشتیم

با این وجود و حتی با توجه به حرف های ناشایستی که زدید ، اگر کاری بتوان انجام داد خدمتتون ارسال می شود

باتشکر

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
با سلام

همان طور که خودتون اذعان دارید اکانت ها سالم،قانونی،و هر سه ظرفیت تحویلتون شده و همان طور که قبلا هم گفتم : شما می توانید در صورت ایجاد مشکل در اکانت ها درخواست بررسی کنید و در صورتی که مشکل ایجاد شده از طرف بنده باشه، به مشکل به طور کامل رسیدگی می شه ولی اکانت خریداری شده و سالم مرجوعی ندارد و اگر هم بتوان آن را مرجوع کرد با شرط دست نبردن در اطلاعات اکانت و عدم دانلود و اجرای بازی هست ، که شما تمام این موارد رو انجام دادید ، تمام راه های مرجوعی رو بستید متاسفانه ، و به طور کل اکانت خریداری شده و سالم مرجوعی ندارد

می گویید : (( به شرط کامل بودن و داشتن دسترسی فول )) = هرچند دسترسی کامل دارید ولی همچین شرطی نگذاشتیم

با این وجود و حتی با توجه به حرف های ناشایستی که زدید ، اگر کاری بتوان انجام داد خدمتتون ارسال می شود

باتشکر

در مورد حرفهای ناشایست اگه ثابت نکنید به خاطر همین تهمت ازتون شکایت میکنم تمام مکالمات موجوده یه کاری نکنید بذارم همینجا

وقتی شما پول کامل یک اکانت رو به قیمت دقیق دلار روی شبکه پلی استیشن محاسبه میکنید و تمام و کمال میگیرید دیگه حقی در مورد اون اکانت ندارید و میشه شرط کامل بودن و داشتن دسترسی فول ( مگه شما میری تلویزیون از مغازه میخری فروشنده کنترل رو نگه میداره پیش خودش ) من پول کامل دادم اکانت کامل خریدم شما هیچ حقی نسبت به دسترسی اون ندارید اگه اشتباه میگم یکی بیاد منو توجیه کنه اکانت اشتراکی نخریدم که در این صورت پول رو به دلار کامل نمیدادم
اصلا این اکانتها نباید هیچ نشونه ای از شما داشته باشه هیچ نشونه ای نه اینکه تو تمام سوراخهای ایمیل ها و اکانتها مشخصات خودتون رو بدید برای روز مبادا
من خودم کارشناس آی تی هستم و همون روز اول تمام دسترسی های شما روقطع کردم ولی اون بدبختی که بلد نیست چیکار باید بکنه با اعتماد به شما
این دم آخر هم چون با زیرکی تمام اکانتها رو با سن پایین ثبت کردید و فرزند اکانت اصلی خودتون قرار دادید از دست من کاری برنمیاد مگر اینکه خودتون آزاد کنید اصلا چرا باید اینکار رو میکردید ؟؟

از قرار سنتون پایینه و درک درستی از خرید و فروش ندارید اگه تا امشب اکانتها رو آزاد نکنیدو یا مرجوع نکنید فردا صبح پرینت شکایت از شما رو در پلیش فتا میذارم همینجا مطمئن باشید تا آخر پیگیر این قضیه هستم مثل اینکه مکالمه با شما فایده ای نداره میذاریم یه نفر سوم که بینمون قضاوت کنه

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
متاسفانه مجبورم نحوه آشنایی رو از طریق سایت خوب بازی سنتر اعلام کنم
البته این ثبت درخواست اینترنتی هست فردا برای شکایت کتبی اقدام میکنم

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    142.5 KB · مشاهده: 19
  • Untitled1.png
    Untitled1.png
    207.8 KB · مشاهده: 18

TheRealDeal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
38
نام
محمدرضا
Rating - 100%
18   0   0
این شخص یک کاربر معمولی بوده و نه یک شخص معتبر، ریسک خرید کردن در انجمن تو تاپیک خرید و فروش کامل برای همه توضیح داده شده.
شما هستید که انتخاب می کنید ریسک کنید یا نه !!
الان در انجمن های خارجی بی نهایت اسکم و دزدی میشه که کاربران معمولی اون ها پول رو میدزدند و کسی نمی تونه پیگیری کنه

با این کارتون ممکنه به انجمن لطمه بزنید...
کافی
بود با همین مدارکی که در دست دارید علیه خود شخص در دادسرای جرایم رایانه ای (که اینطورکه تو عکس معلومه از کرج هستید و کرج هم خداروشکر دسترسیش فراهمه) شکایت می کردید. اگرچه همین الان هم با ارجاع موضوع به سایت فتا، باز نیازه که برید دادسرای جرایم رایانه ای شکایت کنید.

این وسط بازی سنتر هیچ کاره هستش !!

حالا خداروشکر یک انجمن ایرانی تو زمینه گییمینگ داریم که کار پیگیری شما رو هم الان راحت کرده ولی دلیل نمیشد با این همه شتاب عمل کنید و اسمی از انجمن به میان بیارید

آخرین ویرایش:

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
این شخص یک کاربر معمولی بوده و نه یک شخص معتبر، ریسک خرید کردن در انجمن تو تاپیک خرید و فروش کامل برای همه توضیح داده شده.
شما هستید که انتخاب می کنید ریسک کنید یا نه !!
الان در انجمن های خارجی بی نهایت اسکم و دزدی میشه که کاربران معمولی اون ها پول رو میدزدند و کسی نمی تونه پیگیری کنه

با این کارتون ممکنه به انجمن لطمه بزنید...
کافی
بود با همین مدارکی که در دست دارید علیه خود شخص در دادسرای جرایم رایانه ای (که اینطورکه تو عکس معلومه از کرج هستید و کرج هم خداروشکر دسترسیش فراهمه) شکایت می کردید. اگرچه همین الان هم با ارجاع موضوع به سایت فتا، باز نیازه که برید دادسرای جرایم رایانه ای شکایت کنید.

این وسط بازی سنتر هیچ کاره هستش !!

حالا خداروشکر یک انجمن ایرانی تو زمینه گییمینگ داریم که کار پیگیری شما رو هم الان راحت کرده ولی دلیل نمیشد با این همه شتاب عمل کنید و اسمی از انجمن به میان بیارید

دوست عزیز من تو همین انجمن قدیمی و بسیار خوب و به اعتبار همین انجمن و همین تاپیکی که این شخص اینجا داره خرید کردم و گرنه تو تلگرام پره کانال و شخص که اکانت و گیفت میفروشن

الان اگه اسم انجمن رو نیارم اعتبار خرید خودم میره زیر سوال

بله تو پست بالا هم اشاره کردم که فردا میرم و کتبی میکنم شکایت رو

ممنون از شما

• Like
Reactions: TheRealDeal

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
Rating - 100%
9   0   0
من اگر مشکلی پیش بیاد در خدمتم،

ایشون متاسفانه بازی ها رو خریدن، هم نصب کردن و هم بازی کردن، بعد با دلایل غیر قابل قبول می خوان بازی رو پس بدن

کاملا هم راهنماییشون کردم ، نمی دونم چرا دارن اینکار ها رو انجام می دن

به هر حال من تمام اکانت ها رو پشتیلانی می کنم.

ممنون

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
من اگر مشکلی پیش بیاد در خدمتم،

ایشون متاسفانه بازی ها رو خریدن، هم نصب کردن و هم بازی کردن، بعد با دلایل غیر قابل قبول می خوان بازی رو پس بدن

کاملا هم راهنماییشون کردم ، نمی دونم چرا دارن اینکار ها رو انجام می دن

به هر حال من تمام اکانت ها رو پشتیلانی می کنم.

ممنون

مغلطه نکن عزیز
من سه روزه از شما خرید کردم که یک روزش فقط صرف دانلود بازی ها شده و یک روز هم صرف این کردم مشخصاتی که شما تو 4 تا ایمیل و 4 اکانت از خودت جا کردی رو جایگزین کنم

بعد هم موقع بازی آنلاین متوجه شدم شما اکانتها رو سطح دسترسی والدین روشون اعمال کردی و تو فامیلی گروپ اکانت خودت گذاشتی

به جای فرافکنی بیا اعلا کن اکانتی که تمام و کمال پول گرفتی برای خریدش چرا این تاریخ تولد اکانتها رو جوری زدی که چایلد اکانت خودت حساب بشه ؟
جواب این سوال رو بده و اکانتها رو آزاد کن من مرجوع نمیکنم و اتفاقا کارم لنگه تو کلوپم که اینقدر پیگیرم اگه شما تو تلگرام کار رو راه مینداختی و اکانتها رو آزاد میکردی اصلا به اینجاها نمیکشید

الانم همونطور که قبلا گفتم اکانتها رو آزاد کن از فامیلی گروپ و تمام نیازی به مرجوعی نیست و من هم فردا برای ثبت شکایت نمیرم ما رو به خیر و شما رو به سلامت
اگه نمیکنی پس تا مرجوع کردن اکانت همه جا میرم

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
Rating - 100%
9   0   0
خوب جزء خانواده است اکانت، فعلا نمی شه درش اورد باید صبر بدید

من بازم سعی می کنم راهی برای این مشکلتون پیدا کنم، ولی چون بازی ها رو نصب و بازی کردید کار رو تقریبا غیر ممکن کردید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر