تجربه دوستان از مغازه گیم فروشی xbob ps3 pc

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
درود

آقا ما خواستیم یه تاپیک بزنیم دیدم تا 20 روز دیگه نمیشه..... ای بابا!!

حالا اگه کسی می تونه برا ما بزنه تا اطلاعاتش رو بدیم بزنه،

در رابطه با تأسیس گیم نت می باشد.

با تشکر

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
در مورد گیم نت که تا دلت بخواد تایپ هستش میتونی مراجعه کنی
خوندمشون

ولی مال من فرق داره، من می خوام بهترینش رو بزنم!

ضمن اینکه سوالایی دارم که تو اونا جواب داده نشده .....

مثلا ترکیبی از وسایل بزنم یا فقط مثلا پی سی باشه یا فقط پلی استیشن 3 یا 2 و ...... این چیزا

همچنین کرایه کردن مغازه تا چقدر رهن یا کرایه به صرفه هست؛

و اینکه با 15 تومان سرمایه جهت خرید وسایل .... چه وسایلی بگیرم و البته تا اونجایی که صرف کنه پول الکی نمی خوام بدم!

اماکن به چه چیزهاییش گیر میده ؟

راستی اینایی هم که آدرس وبلاگشون رو زده بودن که مثلا ما قبلا گیمنت داشتیم و خاطراتش رو تو وبلاگ داریم وبلاگشون بالا نمی یاد ..... یعنی بلوگفا می زنه که حذف شدن

با تشکر

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
سلام دوست من به نظر من پی سی رو بی خیال شو که اصلا به صرفه نیست و. پلی استیشن 3 گزینه خوبیه . میمونه چه نوع ال سی استفاده کنی چه نوع دکور که دوستان بیشتر تجربه دارند و اینکه تهرانید یا جای دیگه و خیلی مساعل دیگه

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
مخالفم متاسفانه با شما.
در مورد کنسول که باید بگم کارکرد یک کنسول به اندازه یک پی سی نیست اگر از کنسول زیاد کار بکشید در طول روز متمئنان سریع دچار مشکل میشه من میدونم. ولی pc جمع کنین تا دو سال گارانتی داره تمامی قطعاتشون پس دو سال راحتی خیالت راحته. درامد تقریبا یکیه ولی دردسر کنسول شدیدا بالاتره چون همه میریزن تو پاتوق میکنن نمیتونی جمع کنی . اماکن هم خوب گیر میده بهکنسول تا کامپیوتر چرا چون اکثر بازی های کنسول ممنوعه و شما دچار مشکل میشین و مثل کلوپ جلوی خونه ما که جمع کردنش به همین راحتی. تو کلوپ هر جور ادمی میاد اما بیشتر لاتن ولی تو گیم نت میدونی گیمر میاد نه لاشخور سر کوچه.
خوب اینا به کنار در کنار گیمنت زدنش خالی از لطف نیست .
اماکن نمیاد نمیاد یهو پیداش میشه وقتی که انتظارشو نداری بعد میاد زیر رو روت میکنه فقط کافیه یه اتو بدی دستشون کارت زاره. باید هی بدویی این کلانتری اون دادگستری و ... .
خوب من 6 تا سیتم دارم از 600 تومان به بالا درامدمه یعنی پولی که از این 6 تا میگیرم 700 800 ایناس که برق و اب و گازو حساب کنم 600 تا 700 برام میمونه من رهن کردم اما اگر اجاره میکنی فکر یه کار دیگه باش داداشی . دیگه رک گفتم اجاره نمیصرفه.
در ضمن نصیحت تجربه ای که بلافاصله بعد از زدن گیم نت به دست میاری رو زود بهت بگم.
بیخود فکر نکن گیم نت آسی بزنی همه برن تو کف این جماعت ( حالا میفهمی ) حالیشون نیست . ت....ر میزنن تو همه چیز میزات پس مقاومترین هارو بخر و ارزونترین ها من موس 5 تومانی خریدم دلم میسوزه ببین گرونش چیه دیگه.
در کل اگر یه شغل مناسب و ابرومند میخوای این نیست این شغل پر زحمت و متوسط درامد و خیلی اعصاب بخواهیه البته عادت میکنی ولی روزی بیشتر از 50 یا 60 با 10 تا سیستم فکرشو نکن

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
پژمان جالب گفت ....... معلومه تجربه داره

اما بازم هرچی فکر می کنم می بینم پی سی دردسرش زیاده ... مصرف برقشم زیاد ولی کنسول تکلیفش مشخصه .... راستی اینطوری هست که بازی جدید بیاریم یا چندتا بازی کلا بیشتر بازی نمی کنن ملت؟

منظورم اینه که گیمنت یا کلوپ نیازی به اپدیت داره یا آپدیت کردنش فقط وقت تلف کردنه؟

باتشکر

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
پژمان جالب گفت ....... معلومه تجربه داره

اما بازم هرچی فکر می کنم می بینم پی سی دردسرش زیاده ... مصرف برقشم زیاد ولی کنسول تکلیفش مشخصه .... راستی اینطوری هست که بازی جدید بیاریم یا چندتا بازی کلا بیشتر بازی نمی کنن ملت؟

منظورم اینه که گیمنت یا کلوپ نیازی به اپدیت داره یا آپدیت کردنش فقط وقت تلف کردنه؟

باتشکر
شما خیلی باحالی که فکر میکنی مصرف برق pc بالاتر از کنسوله اما نمیدونی که قراره باسه کنسولات ال سی دی بزاری ( ال ای دی گرونه و توان خرید نخواهی داشت ) و مصرف برق یک ال سی دی 32 اینچ برابر با 10 عدد ال ای دی 19 اینچیه که من باسه pc هام قرار دادم خوب اینو میگم چون من یه زمان فروشنده ال ای دی و ال سی دی بودم و کاملا اطلاعات خوبی دارم.
خوب در مورد بازی ها همه فوتبال بازی میکنن همه و فقط کافیه فوتبالای خوبی داشته باشی. گه گاهی هم جی تی ای و بازی های ماشینی ولی این روزا دیدم کا اف دیوتی هم میزنن بچه ها بهتره همه چی داشته باشی فقط بدیش اینه خیلی از بازی ها مم....نوعه و ممکنه اذیتت کنن.
من فکر میکنم اگر روزی ایشاالله سرت شلوغ بشه کنسول جواب گو نیست چندین ساعت پشت سر هم کار کنه با اون فن های فسقلیش. اما pc میتونه تا 2 سال یکسره روشن باشه بدون وقفه کار کنه .البته میگم دو سال چون گارانتیاش تا دو ساله وگرنه تا 15 سال جوابگو هستش
در هر حال صاحب باغ سیب شمایید

آخرین ویرایش:

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
led چنده ؟
و اینکه چه اشکالی داره واسه کنسول 19 اینچی استفاده بشه ؟

الآن نظرم روی ایکس باکس اسلیم هست (حدود 10 تا) با یکی 2 تا هم کینکت

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من تا به حال ندیدم کسی تو مغازش باسه کنسول 19 اینچ بزاره خیلی خنده دار میشه.!!!!
معمولا باسه هر کنسولی یه 32 نهایتا 40 نصب میکنن روی دیوار و به این سبک هستش. فکر نمیکنم جواب بگیری با 19 چون قراره با یه فاصله بشینن و خوب اصولش اینطوریه که گفتم.
من 19 اینچ ال ای دی رو معمولیترینشو که خیلی کیفیت خوبی داره ولی فقط کابل pc سریالی بهش نصب میشه رو خریدم 170 اما اون چیزی که شما میخوای حدوده 200 به بالاست و پشنهاد میکنم سامسونگ بگیرید خیلی کیفیت تصویر بالایی داره و گارانتیش خیلی خوبه.

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
خب ما میایم مثل میز کامپیوترش می کنیم ...فقط جای کیس کنسول میذاریم......

اینه که طرف دیگه با فاصله هم نمیشینه ، یعنی عین کامپیوتر هست.

خیال دارم برای هر کنسول نهایت تا 300 واسه مانیتورش بذارم. و یدونه هم ال ای دی بزرگ بذارم ته مغازه با مبل و ....با کینکت و غیره....که بشه تبلیغ !

با تشکر

parsayan

کاربر سایت
Jun 20, 2010
11
نام
payam
ال سی دی 26 برای کنسول توی مغازه جواب میده؟32 به نظر خیلی بزرگ میاد.هم گرونتره و هم اینکه کسی بخواد بازی کنه خیلی به تلویزیون نزدیک میشه که فکر کنم 32 بودن زیادتاثیری نخواهد داشت.
درسته؟

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
کسی تو تهران خواست مغازه گیم فروشی و خدمات کنسول بزنه من هستم البه سرمایه ندارم فقط کار:>
میدونم ربطی نداشت ولی گفتم منم یه چیزی پرونده باشم دیگه :d

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
تو ایران و تهران اگر سرمایه نداشته باشی مثل اون میله ای که تو عکس بازی silenthill هست میگیرن دستت هی میکوبوننت این ور اونور صداتم نباید در بیاد.
سرمایه هم داشته باشی مثل خود کارکتری میمونی که یه میله دستشه نمیدونه چیکارش کنه بکوبونه اینور اونور یا واسته ازش عکس پروفایل بگیرن!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر