تجربه دوستان از مغازه گیم فروشی xbob ps3 pc

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
سلام من در جنوب هستم میخوام یه مغازه گیم فروشی راه بندازم کسی این کار رو کرده جواب میده البته با یک دکور خوب و کمی خلاقیت میشه راه بندازی و ضرر نکنی ممنون مشم راهنماییم کنید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
من خودم تا همین چند روز مغازه داشتم . خوب دکور خیلی مهمه . به نظرم سه مانیتور بزرگ بزار برای هر سه پلتفرم و سعی کن دموها و تریلر بازیها رو از توشون پخش کنی تا مردم ببینن خیلی تاثیر داره بازهات رو با کاور بفروش . البته بستگی به جاتم داره البته فقط گیم فروشی نمیدونم تا چه حد سود داره.

من 10 تا کار انجام میدادم تو مغازم میگم 10 تا کار واقعا 10 تا بود ولی بازی هم کم میاوردم سعی کن کنسول و چیزای دیگه هم بفروشی

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
دقیقا خلاقیت منظورم همین ال سی دیها و تریلرها بو که خیلی تاثیر داره خود من هم همیشه شییفته تریلرها میشم . مغازه داشتید ؟ ورشکست شدید یا چیز دیگه ای . و اینکه فقط بازی میفروختی یا فیلم و غیره هم داشتی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دقیقا خلاقیت منظورم همین ال سی دیها و تریلرها بو که خیلی تاثیر داره خود من هم همیشه شییفته تریلرها میشم . مغازه داشتید ؟ ورشکست شدید یا چیز دیگه ای . و اینکه فقط بازی میفروختی یا فیلم و غیره هم داشتی

نه ورشکست نشدیم . ریختن تو مغازم :d ..... من تو کار خرید و فروش سیستم . کار شبکه . فیلم ، بازی . کافی نت . فروش لوازم جانبی PC . خرید فروش کنسول .

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
بی شتر راهنماییم کنید چه کارهایی انجام بدم

---------- نوشته در 09:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:03 AM ارسال شده بود ----------

نه ورشکست نشدیم . ریختن تو مغازم ..... من تو کار خرید و فروش سیستم . کار شبکه . فیلم ، بازی . کافی نت . فروش لوازم جانبی PC . خرید فروش کنسول .

بعد میگن جوونا بیکارند اخه این همه کار چه حوصله ای :d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بی شتر راهنماییم کنید چه کارهایی انجام بدم

---------- نوشته در 09:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:03 AM ارسال شده بود ----------

بعد میگن جوونا بیکارند اخه این همه کار چه حوصله ای :d

چه کارهایی بلدی در زمینه کامپیوتر ؟ هر کاری که میتونی . CD فروشی سود انچنانی نداره بیشتر کاهارای خدماتیش هست که سود توش هست .

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
در ضمینه کامپیوتر همه چی غیر از برنامه نویسی و ویرایش فیلم الان هم تو مغازه تعمیرات موبایلم نرم افزار موبایل هم هرچی بگی نه نمیگم البته نمیخوام تو کار موبایل برم . خوب چه پیشنهادی دارید

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوست عزیز همینطوری نیست که گیم کپی کنی بفروشی دائما اماکن و ارشاد هی میان یه سی دس کپی شده یا دی وی دی پیدا کنن باید بری داد گاه الکی نیست که داداش محصولات شرکتی هم که قربونش برم دوزار نمی ارزه چون همشون خراب و بدون دمو و ماله دو سال پیشن در بهترین حالت سود انچنانیم نداره البته چرا 800 تا 750 میخری 1500 میفروشی ولی روزی دو یا سه تا بیشتر نمی تونی.
بازی اکس باک هم همینطور چند تا در روز که یود کلشون رو هم 5 تومان نمیشه. گاهی هم بیشتر گاهی هم کمتر. تعمیرات خوبه ولی اگر جات خوب باشه یعنی یکی اونجا نباشه که سابقه داشته باشه .
به نظرم باید خونتون یا مغازه یک اشنا بقلتون باشه که مخصولات کپی رو داخل مغازه اون بزاری هر کی خواست بری از اونجا بهش بدی میدونی که بگیرنت کارت واقعا زاره.
در کل تو این دوره و زمونه فقط فروش فیلم سود داره که اون خیلی جرمش بالاست و حبس داره متاسفانه به ریسکش نمی ارزه ولی راحت روزی 50 یا 60 میزنی تو گوشش اگر جا بافتی بیشتر. ولی این نصیحت از من به همه کارو که شروع میکنین اولش یعنی ماه اوا و دوم سود که ندارین هیچی ضرر هم میدین این قانون کاسبیه اگر از این بچه ننه ها هستین جا میزنین لطفا نکنید

• Like
Reactions: test84

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
دوست عزیز همینطوری نیست که گیم کپی کنی بفروشی دائما اماکن و ارشاد هی میان یه سی دس کپی شده یا دی وی دی پیدا کنن باید بری داد گاه الکی نیست که داداش محصولات شرکتی هم که قربونش برم دوزار نمی ارزه چون همشون خراب و بدون دمو و ماله دو سال پیشن در بهترین حالت سود انچنانیم نداره البته چرا 800 تا 750 میخری 1500 میفروشی ولی روزی دو یا سه تا بیشتر نمی تونی.
بازی اکس باک هم همینطور چند تا در روز که یود کلشون رو هم 5 تومان نمیشه. گاهی هم بیشتر گاهی هم کمتر. تعمیرات خوبه ولی اگر جات خوب باشه یعنی یکی اونجا نباشه که سابقه داشته باشه .
به نظرم باید خونتون یا مغازه یک اشنا بقلتون باشه که مخصولات کپی رو داخل مغازه اون بزاری هر کی خواست بری از اونجا بهش بدی میدونی که بگیرنت کارت واقعا زاره.
در کل تو این دوره و زمونه فقط فروش فیلم سود داره که اون خیلی جرمش بالاست و حبس داره متاسفانه به ریسکش نمی ارزه ولی راحت روزی 50 یا 60 میزنی تو گوشش اگر جا بافتی بیشتر. ولی این نصیحت از من به همه کارو که شروع میکنین اولش یعنی ماه اوا و دوم سود که ندارین هیچی ضرر هم میدین این قانون کاسبیه اگر از این بچه ننه ها هستین جا میزنین لطفا نکنید

نا امیدم نکردی یه چیزی اونور تر از نا امید شدم من قصد ندارم کپی بفروشم و اینکه تو شهر ما یکی دو تا از این کلوپ ها هستش که بازی فیلم ترانه خلاصه همه چی دارند بهتره بگم تو شهرستان شهرمون یه مغازه مخصوص گیم و فروش کنسول نیستش و نظر شما چیه خوب میخوام تحقیق کنم بعد دست به کار شم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
والا سعی کن جایی مغازه بزنی که کسی دور و برت از اون شغل نداشته باشه . بعدشم فکراتو قشنگ بکن این شغل ممکنه خیلی خوب باشه و ممکنه خیلیم بد باشه مشخص نمیکنه اگر دیدی کاسبی شروع کن نه که سعی کن با یکی از اشنایان شریک شی

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا به نظرم بزن تو کار فروش کنسول و تعمیر کنسول و قطعات pc و این ها
فروش بازی نه سود اچنانی داری نه چیزی همون pes-fifa رو بفروشی کافیه چون 90% خریدار ها دنبال همین 2 تان به نظرم فروش گیم رو بی خیال شو به جیز چیز های معروف و بی دردسر مثل فوتبال

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
اره درسته مثلا بخوای مشتری رو حالی کنی که مثلا need for speed بهترین بازی ماشینی سال شده شب شده و میره بیرون میگه چیزی حالیش نیست و میره یه جای دیگه یه چیز ارزون و اشغال بهش میدن کیف میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر