تایید ساخت Modern Warfare 4 از جانب صداگذار شخصیت Captain price

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mw4.jpg

بر طبق گفته های آقای Bill Murray، صداگذار شخصیت Captain price از سری بازی Call Of Duty، جدیدترین عنوان از این سری یعنی Call of Duty: Modern Warfare 4 در حال تولید است.

آقای Murray از ساخت این قسمت در جدیدترین مصاحبه خود خبر داد.

به نقل از گزارش Gamersthirst، آقای Murray ضمن مصاحبه با سایت This Is Xbox اظهار داشت: " بله، دوشنبه من برای قسمت بعدی در این سری یعنی MW4 به استودیوی Infinity Ward خواهم رفت. من بر روی ادامه ای بر MW3 کار خواهم کرد و من فقط در سری MW ظاهر می‌شوم."

منبع

TVVTTVVT

کاربر سایت
Sep 15, 2012
165
Soap?what the Hell kind of name is Soap

Soap :
So my mother was so clean and because of that she called me Soap
But what about you price ?1

price :
What about me ? What the hell of problem do you have with my name ?1

Soap:
No,I haven't any problem with you name my main problem is your nose

price:
What the hell of shit you eat ? just say it again and I'll kick you out of here

Soap:
As I said your nose is like a di*k
-----

GAME OVER (you died by the Price hands)!1

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
شایعه ای محض که در حال حاظر صحت نداره.
سازندش تو صفحه تویترش گفته:
” اخبار امروز خیلی جالب است ، اما هیچ کدام از این ها درست نیست . ما با هیچ صداگذاری صحبتی نکرده ایم. بنابر این تمامی این خبرها بر پایه حدس و گمان های عده ای باشد. ”

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Soap :
So my mother was so clean and because of that she called me Soap
But what about you price ?1

price :
What about me ? What the hell of problem do you have with my name ?1

Soap:
No,I haven't any problem with you name my main problem is your nose

price:
What the hell of shit you eat ? just say it again and I'll kick you out of here

Soap:
As I said your nose is like a di*k
-----

GAME OVER (you died by the Price hands)!1
Look at this place, 50k people used to live here;now its a Ghost town
cod4pripyat1.jpg

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
یه اسکرین شات از بازی به بیرون درز کرده :
66835193689376789354.jpg
:|

اشتباه نکنید این مرحله Cliff Hanger در MW2 نیست :d .

تیم سازنده قول داده که هر چه بیشتر به ریشه این بازی برگرده و گفتن که دی گه ایده تموم کردن و تفنگی ندارن بدن بیرون تفنگ های قبلی رو با یه Camo دیگه میدن بیرون با انیمشین جدید خشاب گذاری . از نداری بخش Vampire Outbreak رو که شبیه به Zombie Mode سری Black Ops هست به بازی اضافه کردن . بخش Co-op هم شامل نشستن سوار AC-130 و Black Hawk هست که فقط وقت طلف کردن هست یکی هم اون پایین هست پدرش درمیاد تا زنده فرار کنه :d . درجه سختی جدید روش گذاشتن به نام Nerd Difficulty که شامل کودک های 10 - 12 ساله میشه که از سال 2001 تا الان دارن COD بازی میکنن و خیلی حرفه ای هستن . تعداد پلیر ها چیزی اضافه نشده بهش میگن ما همین طوری تو هر تیم 10 نفر کمپر داریم بیشتر از این باشه دیگه بازی غیر قابل بازی میشه . پرک ها هم همون قبلی هاست ولی یه سری تغییرات کوچیک توش اضافه شده مثلا UAV الان دشمن ها رو از پشت دیوار هم نشون میده . Kill Streak هم توش گذاشتن همون چیز های قبلی هست فقط یه دونه جدید اضافه شده که اگر بتونی 25 نفر رو پشت هم بکشی بهت یه نوع قابلیت میده که هدفت به طور خودکار روی سر دشمن قفل میشه و با یه تیر میکشیش :d . تیم سازنده اعلام کرده ما بازیمون رو طوری میسازیم که دیگه نتونین از چیت استفاده کنید ولی به جاش ما خودمون چیت میسازیم جداگونه میفروشیم و به چیت رایگان در نسخه Limited Edition هست + شخصیت قابل بازی Cpt Price . والا دیگه اطلاعات بیشتری در زمینه گرافیک و داستان و صداگذاری ندارم فقط بخش مولتیشو میدونم چه خبره . اعلام هم کردن تو بازی وسایل نقلیه نداریم چونکه مپ های 4x4 هست و همه تو ساختمون کمپ کردن و تخریب پذیر نیستن :| .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
همچنین تیم سازنده قول امکاناتی را که در بازی رقیب وجود دارد را هم داده است: پارگی تصویر,30 فرم بودن,باگهای فراوان,هوش مصنوعی مسخره,آپدیت هایی که باعث کاهش گرافیک میشوند,سفر در دیوارها ,زیر زمین respawn شدن, متای زیر خط فقر, فریز کردن بازی و...
بخورید و بیاشامید ولی هیت نورزید!:-$

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
27212340549498341201.jpg

هفته گذشته یکی از طرفداران سری بازی های Modern Warfare در هواپیما به طور اتفاقی با صداپیشه شخصیت کاپیتان پرایس یعنی آقای Bill Murray دیدار کرده است و این صداپیشه عنوان کرده بود که در نسخه آینده از این سری بازی های یعنی عنوان Call of Duty: Modern Warfare 4 حضور دارد. این طرفدار نیز بلافاصله خبر را به سایت خود ارائه داد که در آن عنوان شد که Bill Murray صدا پیشه MW4 خواهد بود. همین مساله شایعه ساخت عنوان MW4 را تقویت کرد. اما امروز Murray در صفحه توییتر خود منظورش را روشن تر عنوان است، وی می گوید: "به آن فرد گفتم که در یک نسخه ویژه Modern Warfare برای کمپانی چینی نقش دارم، نه این که در MW4 نقشی داشته باشم." در جواب نیز فرد مصاحبه کننده عنوان کرده است: "من به چیزی که گفتم مطمئن هستم و من تنها کسی نبود که صحبت های وی را در هواپیما شنید، مطمئن نیستم که الان بتوانم آن افراد را پیدا کنم، ولی هم من و هم Murray خوب می دانیم که چه چیزی دقیقا گفته شده است. Call of Duty Online که Murray معتقد است در حال کار بروی آن برای عرضه در کشور چین است چیز جدیدی نیست و به مدت دو سال است که در پروسه ساخت قرار دارد و به عنوان یک بازی free to play در چین عرضه خواهد شد. شاید شخصیت کاپیتان پرایس در این نسخه به زبان چینی صحبت می کند ولی این که الان صحبت های قبلی خود را کتمان کنیم مسخره است."
منبع

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,928
نام
آن مرد !
واقعا چرا COD با روح و روان ادم بازی میکنه :d
این خبر خوشحال کننده ترین خبری بود که پس از مدت ها شنیدم
سیبیلش فدایی داره
sheklak%20%2849%29.gif
(همونی که بزودی ترولش شروع میشه ! البته الان که دیدم شروع شده :|)

danteiscry

کاربر سایت
Nov 24, 2012
1
emywunhprldad0lmv8r.png

MW تپش قلب صنعت بازی های رایانه ای محسوب میشه....

بشینید یه بار دیگه این فرنچایزو بازی کنید....

MW 1 مرحله ترور زاخائف منو نابود کرد...:D

MW 2 واااو دیوار خراب شد و کاپیتان پدیدار شد...دیوار چو بیرون رود،کاپیتان در آید!!!

MW 3 تق،،،،تق،،،،فندک روشن میشه و کاپیتان کام اولو از سیگارش میگیره و در بک گراند تصویر یه جنازه تاب میخوره!!!

MW 4 ؟ اینفینتی دوست داریم !!:x

Call-of-Duty-Modern-Warfare-41.jpg

دوسته من اونی که تق تق فندک روشن میشه کاپیتان کام اولو میگیره Call of Duty Black Ops هست نه MW3 که ساخت Treyarch هم هست که هیچ ربطی به Infinity Ward نداره :P

---------- نوشته در 03:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:07 AM ارسال شده بود ----------

emywunhprldad0lmv8r.png

MW تپش قلب صنعت بازی های رایانه ای محسوب میشه....

بشینید یه بار دیگه این فرنچایزو بازی کنید....

MW 1 مرحله ترور زاخائف منو نابود کرد...:D

MW 2 واااو دیوار خراب شد و کاپیتان پدیدار شد...دیوار چو بیرون رود،کاپیتان در آید!!!

MW 3 تق،،،،تق،،،،فندک روشن میشه و کاپیتان کام اولو از سیگارش میگیره و در بک گراند تصویر یه جنازه تاب میخوره!!!

MW 4 ؟ اینفینتی دوست داریم !!:x

Call-of-Duty-Modern-Warfare-41.jpg

دوسته من اونی که تق تق فندک روشن میشه کاپیتان کام اولو میگیره Call of Duty Black Ops هست نه MW3 که ساخت Treyarch هم هست و هیچ ربطی به Infinity Ward نداره :P

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر