تایید ساخت Modern Warfare 4 از جانب صداگذار شخصیت Captain price

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mw4.jpg

بر طبق گفته های آقای Bill Murray، صداگذار شخصیت Captain price از سری بازی Call Of Duty، جدیدترین عنوان از این سری یعنی Call of Duty: Modern Warfare 4 در حال تولید است.

آقای Murray از ساخت این قسمت در جدیدترین مصاحبه خود خبر داد.

به نقل از گزارش Gamersthirst، آقای Murray ضمن مصاحبه با سایت This Is Xbox اظهار داشت: " بله، دوشنبه من برای قسمت بعدی در این سری یعنی MW4 به استودیوی Infinity Ward خواهم رفت. من بر روی ادامه ای بر MW3 کار خواهم کرد و من فقط در سری MW ظاهر می‌شوم."

منبع

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
خبر خوبی بود
فقط لطف کنند موتور رو تغییر بدن و نگن نیازی نمیبینیم که موتور رو تغییر بدیم
انصافا" سری کال از لحا ظ داستان بازی از همه بازی های سبک خودش بالاتره امیدوارم گند نزنند

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
مثل اینکه Activision این بازی رو (COD) رو به خز ترین بازی تاریخ تبدیل نکنه ول کن معامله نیست... Activision جون مادرت! یه سال به این بازی استراحت بده!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
نه جدی داره به مسخره بازی گرفته میشه :| لامذهبا تمومش کنید دیگه

بخدا ACTI اینو نداشت میخواست چیکار کنه ؟ :))

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
فعلا که این سری داره با فروش بالاش در هر سال هرچی سبک خلاقانه و بازی قدیمی و ریشه و اصالت رو به باد میده!بیشتر بازیسازان هم با
نگاه کردن به این موضوع میان و بازی ها و ریشه هاشون رو تغییر میدن و به سمت شوتر و اکشن و بکش بکش نزدیک میکنند تا فروش و پول
بیشتری نسیبشون بشه .واقعا چندتا عنوان قدیمی توی همین سال ها با فکر به این موضوع خراب شد؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فعلا که این سری داره با فروش بالاش در هر سال هرچی سبک خلاقانه و بازی قدیمی و ریشه و اصالت رو به باد میده!بیشتر بازیسازان هم با
نگاه کردن به این موضوع میان و بازی ها و ریشه هاشون رو تغییر میدن و به سمت شوتر و اکشن و بکش بکش نزدیک میکنند تا فروش و پول
بیشتری نسیبشون بشه .واقعا چندتا عنوان قدیمی توی همین سال ها با فکر به این موضوع خراب شد؟
چه ربطی به COD داره؟ IP مال اکتیویژن هست و دوست داره تا n شماره ادامه بده. بقیه شرکتا 1000 تا IP دارن و هر کدوم n تا شماره میدن بیرون اشکالی نداره اونوقت دیواری کوتاه تر از COD گیر نمیاد؟
بقیه شرکتا که COD رو میبینن و گند میزنن به بازیاشون که کلا حرف نزنیم در موردشون بهتره (مشهورترینشون کپکام و EA)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اینفینیتی میسازه؟دیگه چیزی ازش باقی نمونده:(.
از یه جهت هم بهتر افراد جدید توش دست داشته باشن میشه انتظار تغییرات بیشتری رو داشت.

حتما واسه كنسولهاي نسل بعد هم هست:d
منظورم وي يو نيستا من اونو كنسول نسل بعد نميدونم;;)

نینتندو برشکست شد:|.

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
Gaz مرد پیر مرد زنده مون
griggs مرد پیر مرد زنده موند
ghost مرد پیر مرد زنده موند
roch مرد پیر مرد زنده موند
mactavish مرد پیر مرد زنده موند
sandman و yuri ...... همه مردن واین مرد همچنان زنده موند
در کل هرکی با این بشر ماموریت انجام داد مرد

دیگه infinity ward باید توی MW3 سری رو می بست.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
میگم الان که اون کچله(Robert بود Rolling بود چی بود اسمش؟کارگردان نسخه قبلی)خداحافظی کرده کی کارگردانه؟:|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تا زمانی خوب میفروشه و طرفدار داره باید بسازه ، حالا 4 تا یا 100 تا :d
امیدوارم واسه نسل بعد باشه ، CoD رو با گرافیک نسل بعد بزنیم به بدن مستفیض شیم :d

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
چه ربطی به COD داره؟ IP مال اکتیویژن هست و دوست داره تا n شماره ادامه بده. بقیه شرکتا 1000 تا IP دارن و هر کدوم n تا شماره میدن بیرون اشکالی نداره اونوقت دیواری کوتاه تر از COD گیر نمیاد؟
بقیه شرکتا که COD رو میبینن و گند میزنن به بازیاشون که کلا حرف نزنیم در موردشون بهتره (مشهورترینشون کپکام و EA)

نه خب گیر نمیاد چون فعلا همین کال آفه که هر سال بدون هیچ تغییری و فقط با شکل و شمایل نو به صورت کیلویی منتشر و
خیلی از بازیبان جدید رو نقطه ضعف قرار میده.
در ثانی من نگفتم که ربطی داره یا نداره من فقط گفتم با فروش بالایی که هر سال میکنه,امروز Resident Evil فردا هم شاید عنوانی
مثل Dead Space .

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
چی شد ؟!! به همین زودی پول MW قبلی رو خرج کردین ؟ دوباره جیبشون خالی شد و اعلام کردن که فروش خلاقانه ترین بازی های بعدی رو کور خواهند کرد
اخه چه وضعشه هر سال یه COD به خدا از دست این FPS ها خسته شدیم دیگه . کسی هم نیست بگه حاجی با انجین Id که مال 7 قرن پیشه بازی نسازین یه انجین جدیدتر بزارید فقط فکر خالی کردن جیب مردمن .
این پرایس هم عین همین دایناسور خودمون میمونه که تو همه قرنا یه حضوری داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر