تاپیک xbox360داران کرج

ps3vpn

کاربر سایت
Apr 30, 2011
58
به قول دوستان امیدوارم کرج هم یه روزی شهر بشه.اینجا هر کی به فکر خودش و مغازشه.طرف میگه تهمت زدن بدون دلیل کار بدیه بعد تهمت میزنه.میگه تبلیغ نمی کنم چهار تا پست بالاتر ده بار اسم مغازرو آورده...
آدم میمونه چی بگه!!!!!!!!!!

RNT hitman

کاربر سایت
Jan 8, 2012
38
نام
امید
به قول دوستان امیدوارم کرج هم یه روزی شهر بشه.اینجا هر کی به فکر خودش و مغازشه.طرف میگه تهمت زدن بدون دلیل کار بدیه بعد تهمت میزنه.میگه تبلیغ نمی کنم چهار تا پست بالاتر ده بار اسم مغازرو آورده...
آدم میمونه چی بگه!!!!!!!!!!
در این مورد که کرج شهر نیست کاملا درست میگی . چون اگه شهر بود شما واسه خودت سوال و جواب راه نمینداختی . با یه نگاه به کل تاپیک میشه به گفتمان ps3vpnوdave رسید.بنده خدا با ذکر اسم و آدرس دقیق از فروشگاه محبوب طرفداری میکنه ولی برای ما ذکر اسم بده .آخر این کارا حذف شدن تمام این پستا توسط ناظم انجمنه بنا براین خودمونو خسته نکنیم بهتره.

ps3vpn

کاربر سایت
Apr 30, 2011
58
بله آقا کار ایشون هم بده.منم تو پستی که اسم یه مغازه رو بردم غلط کردم اشتباه کردم الان حذفش میکنم.همون بهتر که این پست های تبلیغاتی و کل کل حذف بشه.تو اون پست هایی که دفعه قبل خلیل حذف کرد شما خودت گفتی ایشون فقط تبلیغ دو تا مغارو میکنه من هم با شما موافق بودم ولی متاسفانه الان خودتون هم اومدید و تبلیغ میکنید.

RNT hitman

کاربر سایت
Jan 8, 2012
38
نام
امید
بله آقا کار ایشون هم بده.منم تو پستی که اسم یه مغازه رو بردم غلط کردم اشتباه کردم الان حذفش میکنم.همون بهتر که این پست های تبلیغاتی و کل کل حذف بشه.تو اون پست هایی که دفعه قبل خلیل حذف کرد شما خودت گفتی ایشون فقط تبلیغ دو تا مغارو میکنه من هم با شما موافق بودم ولی متاسفانه الان خودتون هم اومدید و تبلیغ میکنید.
دوست عزیز کاملا درست میگی منظور من از نام بردن اسم مغازه جواب دادن به سوال دوستانی که اسم مغازه رو میخان وگرنه نه آبی از اون مغازه توی آسیاب من ریخته میشه نه به من بابت تبلیغ پولی میدن . اگر برداشت دوستان از حرفای من تبلیغه معضرت خواهی میکنم و حاضرم پستامو اصلااح کنم. ولی قضاوت کردن کار درستی نیست . من هم مثل بقیه یه user بیشتر نیستم.

GARSHASB

کاربر سایت
Jan 6, 2012
15
این اعتقاد شخصی بنده ست و هیچ ربطی به تبلیغ نداره.هرکس متناسب به نزدیکی محل زندگیش و اعتقادی که به کار اون مغازه دار داره محل خرید جنسشو انتخاب میکنه.
به نظر من هر کس که xbox داره ضرری نداره که یه بار از این فروشگاه دیدن کنه.فکر نکنم چیزی در مورد xbox باشه که اونجا جواب نگیره.
آدرسشو نمیدم که دوستان نگن تبلیغه.جویا باشید به راحتی پیدا میکنید
دوست عزیز این حرفها رو(ps3vpn) ول کن.این تاپیک 10 سال هم بگزره همین.اگه پستهای قبلی منو بخونین من همش تاکید دارم بگم که خودمون کار دستگاهمون رو انجام بدیم.ولی واقعا" این مغازه دارها شورشو در آوردن.یک چرت و پرتهایی میگن که آدم شاخ در میاره مثل همین 3 تا بازی اخیری که اومده.هیچ کدوم از این بازیها آپدیت 13604 یا 14699 که الان توی live هست رو ندارند ولی بعضی از این مغازه دارها فایلهای topology که برای بازیهای xgd3 هست را توی بازی add کردن و میفروشن و به زور به مشتری هاشون میگن حتما" باید دستگاه آپدیت بشه در صورتی که اصلا لازم نداره.دوستان کرجی من این مطلب رو لازم دیدم بگم که بیخود نرین پول آپدیت بدین.
بازیهایی که احتیاج به آپدیت LT3 ندارند :
1- soul calibur V
2- neverdead
3- final fantasy xiii 2
4- metal gear solid HD collection
5- kingdom of amalur
حالا ببینم دوستان عزیز کی تو کرج از مغازه دارها این بازی رو خریده و دوست دارم ببینم کدوم مغازه معرفت به خرج داده و با lt2 بازیهارو زده.خواهشا" این بحثهای مغازه داری رو با همین حرکتی که گفتم تموم کنین لطفا" بی پرده بگین و اسم مغازه رو هم ببرین همراه با آدرس تا بچه های کرج خودشون مغازه خوب رو انتخاب کنن.

آخرین ویرایش:

ps3vpn

کاربر سایت
Apr 30, 2011
58
حرف شما درست.ولی وقتی شما این بازی هارو بخری و رو lt 2 اجرا کنی و بعد دستگاهت رو lt 3 کنی دیگه اینا اجرا نمیشن که شما اینارو باید از نو بخری ...یعنی قبلا یه هزینه دادی باز هم باید هزینه کنی.
به نظر من که همه بازی های lt3 رو بخرن خیلی به صرفه تره.چون بالاخره دستگاه رو باید آپدیت کنن.

GARSHASB

کاربر سایت
Jan 6, 2012
15
حرف شما درست.ولی وقتی شما این بازی هارو بخری و رو lt 2 اجرا کنی و بعد دستگاهت رو lt 3 کنی دیگه اینا اجرا نمیشن که شما اینارو باید از نو بخری ...یعنی قبلا یه هزینه دادی باز هم باید هزینه کنی.
به نظر من که همه بازی های lt3 رو بخرن خیلی به صرفه تره.چون بالاخره دستگاه رو باید آپدیت کنن.
این درسته ولی تا اون موقعی که آپدیت 14699 بیادحالا حالا زمان میبره چون هنوز آپدیت 13604 رو dvd ها نیومده.تا اون موقع بازیها رو دوستان تموم میکنند یه call of میمونه که اون رو هم قبلا" همه خریدن.تازه این نکته قابل ذکر است که با توجه به شکست خوردن سامانه قفل جدید ماکروسافت و اینکه هزینه فعال کردن این قفل روی بازیها برای شرکتهای بازیسازی بالا بود ممکن است از این به بعد چند تا بازی شاخ این قفل رو داشته باشند و تک و توک بازی xgd3 بیاد.چه لزومی داره این مغازه ها برای دستگاه منو شما تصمیم بگیرند. بعد در ضمن باید توضیح بدم die update یا همون آپدیت پنهان برای کسانیکه آنلاین بازی میکنند همیشه هست و ماکروسافت با 4 مگابایت آپدیت تمام فایلهای topology رو عوض میکنه.اگه حال کنه هفته ای یکبار این کار رو میکنه و 4 تا کد رو پس و پیش میکنه دیگه اون بازیها هم بالا نمیاد.ولی این جواب من تو پست قبلی نبود.یعنی ps3vpn با این کار مغازه دارها موافق است.دوستان به پستهایی که عزیزان میزارن خوب دقت کنین خودتون همه چیز رو میفهمین.اصلا" بیاییم برای مغازه دارها ما تصمیم بگیریم نه اونها برای ما.(اصلا" به این جماعت کاسب حال نمی کنم.)

---------- نوشته در 05:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:34 PM ارسال شده بود ----------

من اصلا" با اینکه دستگاهها آپدیت بشن مشکلی ندارم من فقط میگم به خاطر این کار مغازه دارها کلی آدم باید گرفتار بشن در صورتیکه اصلا" لزومی نداره.خداییش نامردییه .

آخرین ویرایش:

capitan p

کاربر سایت
Oct 14, 2010
20
نام
pooriya
آقا ما هم کرجی هستیم چند روز پیش خوستم وصل شم لایو برا اولین بار گفت باید آپدیت کنی من زدم NO دستگاهمم lt2 می شه یکی بگه جریان چیه؟بعد یه سواله دیگه تو کرج کجا goldمیفروشن

GARSHASB

کاربر سایت
Jan 6, 2012
15
آقا ما هم کرجی هستیم چند روز پیش خوستم وصل شم لایو برا اولین بار گفت باید آپدیت کنی من زدم NO دستگاهمم lt2 می شه یکی بگه جریان چیه؟بعد یه سواله دیگه تو کرج کجا goldمیفروشن

اگر پیغام آپدیت رو yes بزنی حتما" باید درایو دستگاهتو آپدیت کنی و اصطلاحا" lt 3 روش بریزی تا بازی جدیدا رو بتونی بازی کنی.در مورد این مغازه اون مغازه هم فعلا" دعواست.از دوستان بپرسید.

ps3vpn

کاربر سایت
Apr 30, 2011
58
چی بگم والا ما که دستگاهمونو همون موقع که lt3 اومد آپدیت کردیم.بقیه هر کار دوست دارن بکنن.
در جواب پوریا هم باید بگم اگه دستگاهت رو آپدیت کنی بازی های lt2 رو دیگه اجرا نمیکنه.یا باید از روش تایتل آپدیت برای اجرای بازی ها استفاده کنی یا
اگه دوستان ناراحت نمیشن دستگاهت رو آپدیت کنی و به lt3 ارتقا بدی و بازی های lt3 رو تهیه کنی...

RNT hitman

کاربر سایت
Jan 8, 2012
38
نام
امید
به نظر من هم LT3بریز خیال خودتو راحت کن (تعارف که نداریم) . ولی قید بازیهای XGD3 که قبلا خریدی و بازی میکردی رو بزن و اونایی رو که هنوز بازی میکنی رو مجددا برای LT3 شو تهیه کن . بالاخره دیر یا زود شتریه که در خونه همه میخوابه . از همه بازیهایی که در آینده قراره بیاد بگذری از max payne 3 که نمیتونی بگذری .در ضمن هر جا که دوست داری آپدیت کن . دقت کن ببین دوستان کجا رو معرفی میکنن .

آخرین ویرایش:

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوست عزیز این حرفها رو(ps3vpn) ول کن.این تاپیک 10 سال هم بگزره همین.اگه پستهای قبلی منو بخونین من همش تاکید دارم بگم که خودمون کار دستگاهمون رو انجام بدیم.ولی واقعا" این مغازه دارها شورشو در آوردن.یک چرت و پرتهایی میگن که آدم شاخ در میاره مثل همین 3 تا بازی اخیری که اومده.هیچ کدوم از این بازیها آپدیت 13604 یا 14699 که الان توی live هست رو ندارند ولی بعضی از این مغازه دارها فایلهای topology که برای بازیهای xgd3 هست را توی بازی add کردن و میفروشن و به زور به مشتری هاشون میگن حتما" باید دستگاه آپدیت بشه در صورتی که اصلا لازم نداره.دوستان کرجی من این مطلب رو لازم دیدم بگم که بیخود نرین پول آپدیت بدین.
بازیهایی که احتیاج به آپدیت LT3 ندارند :
1- soul calibur V
2- neverdead
3- final fantasy xiii 2
4- metal gear solid HD collection
5- kingdom of amalur
حالا ببینم دوستان عزیز کی تو کرج از مغازه دارها این بازی رو خریده و دوست دارم ببینم کدوم مغازه معرفت به خرج داده و با lt2 بازیهارو زده.خواهشا" این بحثهای مغازه داری رو با همین حرکتی که گفتم تموم کنین لطفا" بی پرده بگین و اسم مغازه رو هم ببرین همراه با آدرس تا بچه های کرج خودشون مغازه خوب رو انتخاب کنن.

آخ حرف دل منو زدی
این همه بازی داره میاد منم کلی بازی دارم از قبل که اگه lt3 بریزم دیگه اجرا نمیشن ....
موندم چی کار کنم
اگه این فروشنده ها یکم انصاف داشتن حالا ما اینجوری گیر نمی کردیم

GARSHASB

کاربر سایت
Jan 6, 2012
15
آخ حرف دل منو زدی
این همه بازی داره میاد منم کلی بازی دارم از قبل که اگه lt3 بریزم دیگه اجرا نمیشن ....
موندم چی کار کنم
اگه این فروشنده ها یکم انصاف داشتن حالا ما اینجوری گیر نمی کردیم

اگه میخوای آنلاین بازی کنی که حتما" نهم دسامبر به این ور باید آپدیت میکردی ولی اگه آفلاینی بهتره هر چه زودتر LT3 رو بریزی دیگه بازیهاتو مجدد نمیخری .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر