تاپیک xbox360داران کرج

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نه:D
من گفتم موافقم(تو پست قبلیم رفیقم ماجرا رو درست نگفته بود:D)
موافقم باهاشون اتفاقا کارشونم بیسته(قیمتشونم خوبه)(آرشیوم کامله)فقط اخلاق درست شه ببینن دیگه کسی میره سراغ جای دیگه!

اگه حث اخلاق باشه به نظر من ماتریس تو گلشهر و آرش تو گوهردشت هوای مشتری رو خیلی زیاد دارن ولی...
واقعیتش رو بگم من ترجیح می دم برم تهران خریدای اساسی رو مثل خرید کنسول و لوازم جانبی رو انجام بدم و خورده ریزا رو بگیرم از کرج....

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
قیمت های کرج از تهران خیلی پایین تره و جنس هاشونم مطمئن تره...
پاساژ دانشکده رو سوال کنی میفهمی...

پاساژ دانشکده که با پنبه سر میبرن افتضاحه حالا نیاید دعوا کنید بگین سونیک فلانه بهمانه نظر شخصیم رو گفتم....

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
پاساژ دانشکده که با پنبه سر میبرن افتضاحه حالا نیاید دعوا کنید بگین سونیک فلانه بهمانه نظر شخصیم رو گفتم....
کاملا موافقم.
راستی کسی نمیدونه بازی های قدیمی تو کرج کجا دارن:مثل bully و یک سری بازی های کنسول های نسل قبل؟؟؟؟؟؟

ps3vpn

کاربر سایت
Apr 30, 2011
58
شما قیمت تهران رو بگیرید و قیمت همون دستگاه رو از طبقه زیر زمین پاساژ دانشکده بگیرید ناموسا اگه تفتوتی داشت هر چی خواستید بگید....
راستی طبقه زیر دو تا مغازه هستند که تو کار کنسولند.
صوت و تصویر صفاری هم هست...

hamid_sainter

کاربر سایت
Mar 12, 2011
29
ماتریس از نظر کیفیت خوبه تو درختی ولی اون بانک CD هه کیفیت بازیاش در حد اشغاله و لی 500 تومن ارزونتر میده ولی به محض اجرای بازی لنز به فاک میره>:)

yadam.nemiad

کاربر سایت
May 8, 2011
86
نام
محمود
کپی خور

سلام دوستان ما تازه به جمع XBOX دارها پیوستیم اسلیم خام 0225 دارم مثله اینکه یه خبرایی از هکش داره میشه میخواستم بدونم تو گوهردشت کسی هست بدیم کپی خور کنه دستگاهو(در آینده نزدیک) اینجور که بوش میاد احتیاج به لحیم کاریو اینجور چیزا داره مثکه گفتیم یه نفر مطمئن و اینکاره پیدا کنیم اگر کسیو میشناسید معرفی کنید تشکر M4hm00d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام دوستان ما تازه به جمع XBOX دارها پیوستیم اسلیم خام 0225 دارم مثله اینکه یه خبرایی از هکش داره میشه میخواستم بدونم تو گوهردشت کسی هست بدیم کپی خور کنه دستگاهو(در آینده نزدیک) اینجور که بوش میاد احتیاج به لحیم کاریو اینجور چیزا داره مثکه گفتیم یه نفر مطمئن و اینکاره پیدا کنیم اگر کسیو میشناسید معرفی کنید تشکر M4hm00d

گوهردشت پاساژ ایلخانی من میشناسم خودم هم دستگاهم رو اونجا اپ زدم کارش خوبه....

hshrnt

کاربر سایت
Oct 31, 2009
21
نام
روح الله
اگه حث اخلاق باشه به نظر من ماتریس تو گلشهر و آرش تو گوهردشت هوای مشتری رو خیلی زیاد دارن ولی...
واقعیتش رو بگم من ترجیح می دم برم تهران خریدای اساسی رو مثل خرید کنسول و لوازم جانبی رو انجام بدم و خورده ریزا رو بگیرم از کرج....
داوود خان چرا اینقدر تعریف مغازه هایی رو که ازت جنس میخرن میکنی ؟ البته باید این کارو بکنی چون فروش بازی های خودت هم زیاد میشه . ولی جاش اینجا توی این سایت نیست.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
داوود خان چرا اینقدر تعریف مغازه هایی رو که ازت جنس میخرن میکنی ؟ البته باید این کارو بکنی چون فروش بازی های خودت هم زیاد میشه . ولی جاش اینجا توی این سایت نیست.

حالا شما چرا ناراحت میشی شما تبلیغ میکنی اشکال نداره بچه ها دنبال یه جا مطمئن بودن منم جایی که مطمئن بودم ازش رو معرفی کردم.

آخرین ویرایش:

hshrnt

کاربر سایت
Oct 31, 2009
21
نام
روح الله
حالا شما چرا ناراحت میشی شما تبلیغ میکنی اشکال نداره بچه ها دنبال یه جا مطمئن بودن منم جایی که مطمئن بودم ازش رو معرفی کردم.
داوود جان از این به بعد اگه بازی آرشیو خواستی به ملت بفروشی نکوب برو تا تهران پیش N-GEN .بیا پیش خودم بهت بازی آرشیو میدم . 654 عنوان ، سالم و stealth patch . دستگاه هم خواستی up یا تعمیر کنی بیا واست همکاری حساب میکنیم . درضمن آرشیو psp و ps3 هم دارم .اولی 1756 و دومی 263 تا.آدرس هم بلدی . نمیگم که تبلیغ نشه . ما برای معرفی خودمون به بازی سنتر نیاز نداریم . یه آرم کافیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر