تاپیک xbox360داران کرج

MANFI

کاربر سایت
Mar 18, 2010
70
نام
MANI
منم از برمودا میگیرم

کلا راضیم ازشون

هم خوب راهنمایی میکنه و توضیح میده

هم قیمتاش خوبه

نزدیکم که هست دیگه نور علی نور

hshrnt

کاربر سایت
Oct 31, 2009
21
نام
روح الله
son of sparda چه قدر از مغازه ی prince تعریف می کنی...

تا اون موقع که mega store بود همه کاراش رو از ما می گرفت وقتی ما بستیم میرفت از آرش و ماتریس کار می گرفت Update دستگاهاشم که اوایل می داد nextgen واسش انجام می داد بعد تو می گی کارش خوبه....

همین امروز زنگ زدم می گم بهش psn card داری می گه چی هست..
یارو سر از $#@ خر در نمیاره همینجوری الکی تعریف میکنی ..........)x
آفایون کسبه محترم از اخلاق کاسبی به دوره که آدم برای بالا کشیدن خودش ،از همکارش بد بگه .تا اونجایی هم که من یادمه فروشگاه پرینس یکی از تنها فروشگاههایی هست که آپدیت،تعمیر و سرویس دستگاه های بازی رو جلوی خود مشتری انجام میده .خواهش میکنم فرهنگ خودتون رو بالا برده و از یک سایت عمومی برای تبلیغ خود و خراب کردن دیگران استفاده نکنید.در ضمن پرینس بزرگترین آرشیو بازی xbox رو در کرج یا حتی ایران داره (605 عنوان بازی). پرینس برای تهیه بازی به کسی نیازی نداره . البته نفراتی بودند که به عنوان پیک برای این فروشگاه کار میکردند . از مدیران سایت خواهشمندیم موارد تبلیغی و ضد تبلیغی رو از تاپیکها حذف کنند .

hshrnt

کاربر سایت
Oct 31, 2009
21
نام
روح الله
پس دراین صورت پست شما هم باید پاک بشه!
بعدم کی گفته تنها آرشیو فول تو کرج اینائن؟
(سونیک-مجتبی و...)
خود سونیک جلوی من کنسولمو آپ کرد و حتی موقع خرید و نصب هارد همه کاراشو جلو خودم کرد.
پس وقتی اطلاع از هیچ جا ندارید نیاید بگین فلانی اله الانی بلِه!
اسم صاحب فروشگاه سونیک در پاساژ دانشکده آقای عربیه که یکی از دوستان و همکاران صمیمی منه .من تنها کسی رو که توی تعمیرات و خدمات xbox قبول دارم ایشونه.بهتره از ایشون سوال کنید که هر جا دچار مشکل میشه مشکلشو کی حل میکنه . هر موقع هم نیاز به بازی آرشیو داره از کی میگیره . من سه ساله که دارم کار میکنم و عین این سه سال توی بازی سنتر عضوم و تا حالا نیازی رو برای تبلیغ در مورد خودم توی بازی سنتر احساس نکردم . برای اولین باری هم هست که توی تاپیک کرج اومدم و فهمیدم که این تاپیک مثل شهرش یه دهه . اگر PSN card هم خواستی تشریف بیار مغازه در خدمتت هستم .بازی سنتر برای اطلاع رسانی تخصصی در زمینه بازی و کنسولهای بازیه ، نه بحثهای خاله زنک بازی .

hshrnt

کاربر سایت
Oct 31, 2009
21
نام
روح الله
رفع مشکلات XBOXیهای کرج

با سلام به دوستان اکس باکسی کرج .
تصمیم گرفتم اگر دوستان تمایلی داشته باشند و علاقه نشون بدند ، کمی به تاپیک اکس باکسیهای کرج رونق بدیم تا هم حرفهای بیهوده ای که در این تاپیک زده میشه کمرنگ بشه ، هم مشکلات پیش و پا افتاده بچه ها حل بشه تا دوستان برای حل کردن کوچکترین مشکل خودشون بی دلیل هزینه ای پرداخت نکنند .از این به بعد تلاش میکنیم مشکلات سرپایی و پیش و پا افتاده دستگاه دوستان رو تا اونجایی که سواد ناچیزمون جواب بده توی همین تاپیک حل کنیم و از نظرات و راهنمایی دوستان هم استفاده کنیم . انشا الله که استقبال بشه .

با تشکر از دوستان : پرینس مهستان :x

آخرین ویرایش:

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
دوستان یه جارو معرفی کنید برای بازی XBOX من فاز4 هستم و از دنیای DVD فکر کنم اسمش باشه میگیرم به نام مهتی کیفیت CD هاش زیاد خوب نیست ولی از بقیه CD فروشیهای فاز4 منصف هست و بهتر.
دوستان یه جا رو معرفی کنید.
بنده دستگاهم رو فروشگاه پرنس +LT کردم و بازی اساسین رو هم ازشون گرفتم و از بازی خیلی رازی هستم.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کلا دلیل اینکه بنده و رفیقم(جناب آقای حسین خودت میشناسیش) به قول خودتون باهاتو چپ افتادیم سر
یه چیز کاملا بیخود بود!
دوست من از شما تامب رایدر خریده بازی خراب بوده و رو دستگاه من هم ارور داد(disk unreadable )
زنگ زده بهش میگه اینجوریه میشه اینو عوض کنی یکی دیگشو بدی؟با لحن بد بهش گتن نه!!!
دوست من بیش تر از 2 سال ازشون خرید میکرده خوب کینکت هم ازش خرید(اون موقع خیلی کم بود تو بازار)
کلا از رفتار اون یکی همکارشون اصلا خوشم نمیاد و خیلی آدم سرد و خشک و بد اخلاقیه(تازه دوستم شروین به من گفت اشتباه فکر میکنی و کارشون از همه فعلن تو کرج در زمینه بازی 20ـه!دوستم میگه هر وقت بازی جدید میاد براشون sms میکنه!!(خوب اگه اینجور باشه که خیلی خوبه!!)
در کل اگه اخلاقش اون آقا درست شه اصلا کسی تو کرج طرف مغازه دیگه ای نمیره!چون انصافا (اینطور که دوستم گفت بهم)خدمات در زمینه گیمشون خوبه فقط در اون چیزی که بهشون گفته بود تو ذوقش زده بودند!
البته اینو بگم من خودم از آقا حسین (درسته دیگه؟)معذرت هم میخوام که باهاشون درگیر شدم!
و من این جریان درگیریو هنوز به دوستم نگفتمتا الان بگمو ....
از همه بابت هایپ منفی معذرت(کارشون خوبه فقط اخلاقشون از اینی که هست قوی تر بشه!با تشکر!!!)

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
منم کرج هستم اینم اسم پروفایلم HaMo0n ادد کنید با هم یه دست FIFA بزنیم :cheesygri
من بازیهام رو از فلکه سوم فردیس میخرم (فردیس هستم) البته جدیدا چون لایو میرم از یه سایت که بازیهاش Full هستش خرید می کنم که در Live دچار مشکل نیستم
محصولات تکین سیلور هم عالی هستن برای Live
سلام عزیز دیدم بچه فردیسی.منم فردیسی هستم.اگه لایو بازی می کنی گیمرتگت رو بنویس.راستی کجای فردیس می شنینید ما که نزدیک علامه امینی میشینیم.
gamertag:masoudlive71

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
کلا دلیل اینکه بنده و رفیقم(جناب آقای حسین خودت میشناسیش) به قول خودتون باهاتو چپ افتادیم سر
یه چیز کاملا بیخود بود!
دوست من از شما تامب رایدر خریده بازی خراب بوده و رو دستگاه من هم ارور داد(disk unreadable )
زنگ زده بهش میگه اینجوریه میشه اینو عوض کنی یکی دیگشو بدی؟با لحن بد بهش گتن نه!!!
دوست من بیش تر از 2 سال ازشون خرید میکرده خوب کینکت هم ازش خرید(اون موقع خیلی کم بود تو بازار)
کلا از رفتار اون یکی همکارشون اصلا خوشم نمیاد و خیلی آدم سرد و خشک و بد اخلاقیه(تازه دوستم شروین به من گفت اشتباه فکر میکنی و کارشون از همه فعلن تو کرج در زمینه بازی 20ـه!دوستم میگه هر وقت بازی جدید میاد براشون sms میکنه!!(خوب اگه اینجور باشه که خیلی خوبه!!)
در کل اگه اخلاقش اون آقا درست شه اصلا کسی تو کرج طرف مغازه دیگه ای نمیره!چون انصافا (اینطور که دوستم گفت بهم)خدمات در زمینه گیمشون خوبه فقط در اون چیزی که بهشون گفته بود تو ذوقش زده بودند!
البته اینو بگم من خودم از آقا حسین (درسته دیگه؟)معذرت هم میخوام که باهاشون درگیر شدم!
و من این جریان درگیریو هنوز به دوستم نگفتمتا الان بگمو ....
از همه بابت هایپ منفی معذرت(کارشون خوبه فقط اخلاقشون از اینی که هست قوی تر بشه!با تشکر!!!)

آقای jaki ما آخر نفهمیدیم اومدی صحبتای prince رو تایید کنی یا بر ضدش حرف بزنی...

یه مورد هم من با prince موافقم کرج واقعا دهه...الان دارن تو کرج سر قیمت بازی xbox رقابت می کنن رسوندنش 2 تومن کمتر از اینم میشه قطعا.
من یادمه اوایل که با آرش بازی xbox کار میکردم قیمت فروش 5000 تومان بود الان نصف شده ولی من همون موقع که با تهران شهرک غرب کار میکردم بازی میفروختیم 5500 الان میدن 4500.تو این منطقه قیمت تو این حدوده چون مغازه ها با هم در ارتباطن.
مثل کرج نیست که همه میان زیراب هم رو میزنن واسه یه قرون.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقای jaki ما آخر نفهمیدیم اومدی صحبتای prince رو تایید کنی یا بر ضدش حرف بزنی...

یه مورد هم من با prince موافقم کرج واقعا دهه...الان دارن تو کرج سر قیمت بازی xbox رقابت می کنن رسوندنش 2 تومن کمتر از اینم میشه قطعا.
من یادمه اوایل که با آرش بازی xbox کار میکردم قیمت فروش 5000 تومان بود الان نصف شده ولی من همون موقع که با تهران شهرک غرب کار میکردم بازی میفروختیم 5500 الان میدن 4500.تو این منطقه قیمت تو این حدوده چون مغازه ها با هم در ارتباطن.
مثل کرج نیست که همه میان زیراب هم رو میزنن واسه یه قرون.
نه:D
من گفتم موافقم(تو پست قبلیم رفیقم ماجرا رو درست نگفته بود:D)
موافقم باهاشون اتفاقا کارشونم بیسته(قیمتشونم خوبه)(آرشیوم کامله)فقط اخلاق درست شه ببینن دیگه کسی میره سراغ جای دیگه!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
بچه ها توی کرج کی ارشیو بازی های قدیمی داره هم برای 360 و هم برای پلی 1 و2 وpc.???????

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر