تاپیک Xbox 360 داران گیلان

farhad.kaka.22

کاربر سایت
Nov 18, 2006
11
سلام منم ساكن رشتم
xbox360 من سه چراغ شده وميخوام يكي ديگه بگيرم:((:((:((
ولي خيلي خوشحال شدم كه مغازه اين دوستمون داره افتتاح ميشه تا من از دست اين غلامي گرانفروش راحت بشم:love::love::love:
اگه ميشه ادرس مغازه رو به من بدين
farhad_kaka_22@yahoo.com
[/SPOILER][/SPOILER]

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام منم ساكن رشتم
xbox360 من سه چراغ شده وميخوام يكي ديگه بگيرم:((:((:((
ولي خيلي خوشحال شدم كه مغازه اين دوستمون داره افتتاح ميشه تا من از دست اين غلامي گرانفروش راحت بشم:love::love::love:
اگه ميشه ادرس مغازه رو به من بدين
farhad_kaka_22@yahoo.com
[/spoiler][/spoiler]
سلام خوش اومدي
خدا بهت صبر بده ما رو هم در غم خودت شريک بدون:(.اشالله زودتر بگيري که اگه ديرتر بگيري فکر کنم ديگه از بس مشتري به مغازه romell جان سرازير ميشن که ديگه بايد تا خود شهرداري صف خريد بازي بموني :eek: :laughing:
آره از دست اين غلامي هم راحت ميشيم و بايد بره يه خواربار فروشي بزنه بجاي فروش کنسول:-"

joopiter

کاربر سایت
Jun 28, 2006
58
نام
آرش
ديگه كم كم روز شماري واسه باز شدن فروشگاه داره شروع ميشه :biggrin1:

امين جان لطفا رسما تاريخ دقيق را بزاي همه اعلام كن

راستي دوستان همتي كنند و فروم جداگانه عصر جديد را كه slzr جان زحمتشو كشيده يه رونقي ببخشند:-"

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
سلام بروبکس من یه بنر برای این فروشگاه درست کردم خواستم ببینم میتونم تو امضام بزارم یا نمیشه؟(منظورم قوانین سایته)
چه اشکالی داره ؟ شما چرا اینقدر سخت می گیری..

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
من تو سایتتون پست دادم چرا پاکش کردین ؟:confused:
در مورد قیمت بازی ها ازتون پرسیدم...
خب همینجا جواب بدین.. اینجا بهتره..
بازی ها رو چند دارین میدین و رو چه دیسکی ؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سلام
درمورد صحبت دوستمون این باید عرض کنم که از یکی دو ماه آینده روی verbatim قیمت 6000 تومان عرضه میکنیم خودتون میدونین verbatim از بقیه گرونتره البته تا یک هفته قیمت بازی های 360 قیمت 500 تومان تخفیفه من با تخفیف گفته بودم 5500 تومان .
موفق باشید

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
سلام خوبي عزيز
من ازشون پرسيدم قيمت رو ميگين رو ديسک hp 5500 تومان
اگه ميتوني بيا ياهو الان
مرسی از جوابت... آقا یاهوم از کار افتاده.. نمی دونم چشه.. تو پی ام بهم بگو منم جوابتو به موقع ش میدم..;)
راستی منظورت ورباتیم بود دیگه نه ؟ یا واقعا منظورت hp هستش ؟ من که hp رو مجونی بهم بدن نمی گیرم چون می دونین که چه بلایی سر لنز دستگاه میاره.. اونم 5500

سلام
درمورد صحبت دوستمون این باید عرض کنم که از یکی دو ماه آینده روی verbatim قیمت 6000 تومان عرضه میکنیم خودتون میدونین verbatim از بقیه گرونتره البته تا یک هفته قیمت بازی های 360 قیمت 500 تومان تخفیفه من با تخفیف گفته بودم 5500 تومان .
موفق باشید
دوست عزیز شوخی می کنین ؟

تو همین سایت بچه ها بازی ورباتیم رو دارن میدن دونه ای 3200 تومن.. شما میدی 6000 تومن..:eek:

خب فوقش یکی دو تومن هزینه پست شه.. 6000 تومن پول ورباتیم بدم ؟
یه جی دیگه هم رو دیسک Aone دارن میدن 2500...
من از هردوشونم خرید کردم کارشونم درسته...
کجای کاری دوست من.. خیلی داری گرون میدی.

به این دو تا لینک برو... یه نگاه به امضای dvdirani بنداز:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=15194

و اینجا:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=18102
موفق باشی

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سرنوشت جان hp هست عزيز. باشه برات pm ميزارم
من هم بهشون عرض کردم که خيلي گرونه و تو همين سايت کسايي هستن که خيلي حتي از خود ديسک خام هم ارزون تر ميدن من هم تا الان از آقا مهدي و آقا پيام خريد کردم که قيمتش با پول پست به اين قيمتي که که ايشون ميگن نبوده و خيلي کمتر برام در اومده

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
سرنوشت جان hp هست عزيز.
:eek:

من هم بهشون عرض کردم که خيلي گرونه و تو همين سايت کسايي هستن که خيلي حتي از خود ديسک خام هم ارزون تر ميدن من هم تا الان از آقا مهدي و آقا پيام خريد کردم که قيمتش با پول پست به اين قيمتي که که ايشون ميگن نبوده و خيلي کمتر برام در اومده
کنسولاشونم گفتین که خیلی گرونه .. بازی هاشم همینطور پس دیگه چه سودی برا ماها داره ؟:confused:
همون بهتر که برم از خودشون بگیرم..

راستی قرار بود برام پی ام بذارین.. منظورم یاهو نبودا... تو همین سایت..
نمی دونم yahoo messenger چرا مشکل پیدا کرده...

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام
ببینید من اینو میدونستم که نمیشه نظر هم رو متقاعد کرد ولی در مورد قیمت باید بگم فروشگاهی مثل next gen و pixel و westgame در تهران به قیمت 5000 تومان میفروشن و ما 1000 تومان گرونتر اونهم با وجود اینکه هنوز خودمون کار کپی رو انجام ندادیم و در مورد فروش اینترنتی خوب مشخصه این دوستان چون به این صورت میفروشن ارزونتر میفروشن و ما در رشت به قیمت تهران میفروشیم مثل اینکه جاهای دیگه رشت نرفتین در ضمن باز هم میگم نظر همه رو نمیتونیم جلب کنیم و ما در رشت قیمت بازار رو تا همین الا چه ps2 -psp-pc-xbox360-از جاهای دیگه قیمت مناسب تری میدیم فروشگاه ما یعنی از قیمت تهران باید پایین تر بدیم در ضمت دیسک های لیبل ما چاپدارن نه بر چسبی به هر حال باز هم ممنون که نظرتون رو گفتین .
موفق باشید.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
ببینید دوست من.. اینجا صحبت اینترنته نه بازار های تهران... وقتی من بتونم از آقا پیام آرکید رو بگیرم 250 تومن به نظر شما من از nextgen می خرم.. مگر اینکه تو باغ نباشم یا عقلمو از دست داده باشم..;)
در مورد بازی هم همینطور..
ما الان خریدامون اینترنتیه.. هر جا ارزون تر بدن از همونجا می خریم.. بازار هم هر چقدر دلش خواست بده موردی نداره..
راستی اون لینکایی که گذاشتم یکی شون با قاب و کاور و چاپ رو دیسک میده 3000 تومن و یکی دیگه بدون چاپ (ورباتیم) رو میده 3200..

به نظر شما دلیلی باقی می مونه که من از این بچه ها خرید نکنم ؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کاملا صحبتت درسته کلا فروش اینترنتی ارزونتر باید باشه عرفش همینه برای جلب مشتری به هر حال باتوجه به بازار رشت و جایی که در اون جا کار میکنیم قیمت رو تعیین میکنیم البته اینو بگم من از قیمت بازی ها یی که دادم نسبتا راضی هستم گفتم نسبتا کلا دوست دارم از اینی که دادم کمی پایین تر باشه ولی فروش کنسول قیمتی که دادم خودمم راضی نیستم البته با توجه به خریدی که کردم قیمت دادم شاید روزی بتونم همه رو راضی کنم که صد در صد نمیشه البته اگه 80 درصد به خواستم برسم کافیه به هر حال نظرات شما هست که باید اشکا لات کار رو بر طرف کرد باز هم ممنون .
موفق باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر