تاپیک Xbox 360 داران مشهد

SALADI

کاربر سایت
Sep 27, 2008
214
نام
Ali Ir
xbox360 arcade falcon,دسته بيسيم،هارد 20،درايو بنكيو كپي خور شده،فن 3تايي،كابل vga . ريجن j با ترانس با 30 عدد بهترين و جديدترين بازي ها،سالم سالم،تضميني
yahoo id=salad_saladi20000

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به شما دوست عزیز .
متاسفانه هنوز موفق به انجام این کار نشدیم اما به شدت داریم روی این عمل کار می کنیم . انشاءالله به زودی این کار رو برای دوستان انجام خواهیم داد . خبرش رو در همین تاپیک اعلام می کنیم .
در حال حاضر عزیزانی که تمایل به آپدیت فیرم ورشون به I-extreme 1.5 دارن می تونن به ما مراجعه کنن .

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به همه ی دوستان . آره متاسفانه مشکل از پرشین بلاگ هستش ، من بهشون میل زدم تا ببینیم کی درستش می کنن . برای اطلاع از بازی های جدید می تونید با فروشگاه تماس بگیرید .
البته فعلا که هیچ بازی به درد بخوری نیامده ، بدم نیست بچه ها وقت امتحانات هوائی نمیشن .;)

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به تمامی عزیزان مشهدی .
M.b corporation قصد دارد تا اولین دوره ی مسابقات Xbox360 network competition را در مشهد بر گزار کند.
انشاء الله این مسابقات هر ساله توسط Mb برگزار خواهد شد ، و در آینده این مسابقات در سه زمینه ی
Racing games
First person shooting games
3rd Person shooting games
برگزار خواهد شد . به امید اینکه روزی مشهد تبدیل به قطب بازی کشور شود .
این اولین بار است که عزیزان می توانند در یک محیط دوستانه با ایکس باکس 360 به رقابت بپردازند و با سرعت فوق العاده بالای Network از بازی تحت شبکه لذت ببرند . تاریخ برگذاری مسابقات بعد از اسم نویسی اعلام خواهد شد . سعی خواهد شد که در بازه ی زمانی بین دو ترم این کار انجام شود .
نکات مهم :
بازی مورد نظر برای مسابقات Call of duty 4 بوده که در آینده برای مسابقات بعدی با نظر سنجی انتخاب خواهد شد .
تیمها به صورت دو یا سه نفره خواهند بود .
Map مسابقه از طریق قرعه کشی انتخاب می شود .
هزینه ی ورودی برای هر تیم 20000 تومان است .
بازی ها به صورت گروهی برگزار می شوند . گروه های A , B , ...
حداقل تعداد تیمها برای برگزاری مسابقات 12 تیم است .
مسابقات طی 3 روز برگزار خواهند شد .
جایزه ی تیم اول یک ربع سکه بهار آزادی خواهد بود .
تعداد تیمهای شرکت کننده در همین تاپیک اعلام خواهد شد .

آخرین ویرایش:

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
تاریخ مسابقات؟
بعد از نام نویسی مشخص خواهد شد .
مسابقات در تایم های 30 دقیقه ای برگزار خواهند شد .
حضور نداشتن یک تیم در تاریخ مسابقه به منزله ی شکست آن تیم قلمداد می شود .
برای ثبت نام می توانید به محل فروشگاه مراجعه کرده و یا با مراجعه به بانک وجه مربوطه را به حساب واریز نمائید . برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ ما مراجعه کنید .

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوست عزیز به صورت XBL هست یا باید بیایم مغازه؟؟
اگه Gears of War بذارین من هستم.
سایتتون رو هم بهتره که تو Blogfa بسازین.

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به شما دوست خوبم .
نه بازی ها به صورت local network هستش و باید تشریف بیارید محل ما . انشاءالله در آینده این کار هم انجام خواهد شد . همه چیز بستگی به دوستان داره و اینکه چقدر از این موضوع استقبال میشه . علاوه بر این که جمع شدن در یک محل باعث به وجود آمدن دوستی های جدید میشه .

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
ok خیلی عالیه ولی COD 4 اصلا حال نمیده.اگه Gears of War میذاری من 4نفر رو میارم که 100% تا قهرمانی ایران هم پیش میرن.

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به دوستان .
من فکر می کردم COD4 خیلی بیشتر از اینها طرفدار داشته باشه ؟!
بازی مورد نظر عزیزان چیه ؟ لطفا دوستان اسم بازی مورد نظرشون رو همین جا بنویسن با توجه به نظر عزیزان بازی رو عوض خواهیم کرد.
از دوستان تقاضا داریم که برای هر چه قدرتمند تر برگزار شدن مسابقات این خبر رو به همه ی گیمر هائی که میشناسند هم منتقل کنند .
باتشکر M.b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر