تاپیک Xbox 360 داران مشهد

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام وسلام به همشهری ها
ببخشید تازگی بازیها گرون شده؟؟؟؟؟
چون من تا 1 ماه پیش از یکی دوستام تو سعدی میخریدم 2تومن الانم نسخه های okرو برای لایو میخرم 3تومن فک کنم شهرمو اشتباه گرفتم
من افشین هستم از ملک اباد;) summerjangi is my gt

2 تومن خیلی ارزونه ! توی سعدی بیشتر 2.5 میده .
ولی من که از Gamedepot ( فکر کنم اشتباه نوشتم ! ) میگیرم 3 تومن !

سلام به همه مشهدی های گل من می خوام یه گیم نت بزنم تو مشهد فقطم می خوام ps3 و xbox بزارم میخوام هر کی هر تجربه ای داره کمکم کنه چون من تا حالا تو این کا نبودم.میخوام تو فرامرز بزنم.منتظره نظراتتون هستم.
یک سری به همین ممتاز که بچه ها می گن بزن البته نه چاقه نه کچله کاملا برعکسه...
میتونه تو جی تگ و لینکشون کمکت کنه..

سلام وسلام به همشهری ها
ببخشید تازگی بازیها گرون شده؟؟؟؟؟
چون من تا 1 ماه پیش از یکی دوستام تو سعدی میخریدم 2تومن الانم نسخه های okرو برای لایو میخرم 3تومن فک کنم شهرمو اشتباه گرفتم
من افشین هستم از ملک اباد;) summerjangi is my gt

2 تومن خیلی ارزونه ! توی سعدی بیشتر 2.5 میده .
ولی من که از Gamedepot ( فکر کنم اشتباه نوشتم ! ) میگیرم 3 تومن !
دوستان گول قيمت رو نخورين . كيفيت مهمه . فردا لنز دستگاهتون ضعيف مي شه ديگه بازي اجرا نمي كنه .
نظر من اينه : قاب + Lable + آماده باري لايو + كيفيت خوب = آقاي ممتاز = 3 تومن

با سلام...
من میخوام کینکت بگیرم...الان بگیرم یا بازم ارزون میشه یا حتی گرون؟؟!!
اگه میشه چند تا سایت معرفی کنید که کینکت بفروشن (تو مشهد باشه)و هزینه رو بعد از پست بگیره...
با تشکر...

KINECT TEST

دوستان عزیز مشهدی که دوست دارند قبل از خرید دستگاه KINECT اونو از نزدیک تست کنن می تونن در فروشگاه میلاد ( بلوار سجاد - چهار راه بهار - پاساژ بهار - طبقه منهای 1 - پلاک 1 "زیر جاسمین ) این کارو بکنند. (( بصورت رایگان )) >:d<

من که دیگه تحمل نکردم تا این دزدای مشهدی قیمتاشونو بیارن پایین از آقا میثم تو تهران سفارش دادم 255 کینکت برام بفرستن، احتمالاً پس فردا دستمه :دی

من که دیگه تحمل نکردم تا این دزدای مشهدی قیمتاشونو بیارن پایین از آقا میثم تو تهران سفارش دادم 255 کینکت برام بفرستن، احتمالاً پس فردا دستمه :دی

-اره نميدونم چرا مشهد اينقدر تفاوت داره قيمت ها
-اون مقدار لگ و تاخيري كه در بازي ها داشت كينكت هنوز موجوده ؟

-اره نميدونم چرا مشهد اينقدر تفاوت داره قيمت ها
-اون مقدار لگ و تاخيري كه در بازي ها داشت كينكت هنوز موجوده ؟
هنوز به دستم نرسیده که نظر بدم، ولی خب اونجوری که بچه ها میگن بیشتر به بازی ربط داره ولی خب بی لگ هم نیست ولی فکر نمیکنم یک ذره لگ آسیبی به لذت بازیاش بزنه! :دی

هنوز به دستم نرسیده که نظر بدم، ولی خب اونجوری که بچه ها میگن بیشتر به بازی ربط داره ولی خب بی لگ هم نیست ولی فکر نمیکنم یک ذره لگ آسیبی به لذت بازیاش بزنه! :دی

-گويا لگ 5 ميلي ثانيه اي تقريبا داشته كه به 2 ميلي ثانيه رسيد رسيده در اپديت هاي جديد
-همينطوره امير رضا خان واقعا لذت بخش هست من 16 عنواني بازي ديدم در مشهد براش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or