تاپیک Xbox 360 داران مشهد

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام به همه مشهدی های گل من می خوام یه گیم نت بزنم تو مشهد فقطم می خوام ps3 و xbox بزارم میخوام هر کی هر تجربه ای داره کمکم کنه چون من تا حالا تو این کا نبودم.میخوام تو فرامرز بزنم.منتظره نظراتتون هستم.

من رضا از مشد
آپدیت فرمور فوته آب.........راستی کسی کار داشت در خدمتم
راستی این فروشگاه زیر پله هاهم وحید هم اون سیده لوازمشون کامله......ولی........هواستونو جمع کنید کلا سرتون نره.
من پدرم تو این بازار مشهد در اومده فقط 2 جا هستن که هم جنسشون کامله هم منصفن
1---فروشگاه امین تو سعدی پاساژ مهناز tel:2254485 آقا معین
2---کلوپ برادران ممتاز تو خیام tel:7657648
فقط این آقای ممتاز 1خورده قیمتاش بالاتر از معین هست ولی
تواطلاعات وتخصص (آپدیتو تعمیر/کپیخورکردنو....)من تا حالا رودستش ندیدم

سلام به همه مشهدی های گل من می خوام یه گیم نت بزنم تو مشهد فقطم می خوام ps3 و xbox بزارم میخوام هر کی هر تجربه ای داره کمکم کنه چون من تا حالا تو این کا نبودم.میخوام تو فرامرز بزنم.منتظره نظراتتون هستم.
حتما پیش این آقای ممتاز برو 7657648
یه کم چاقو بی ریختو کچلو.....هست اما با اون سیبیلش کلا آدم صبورو با مرامیه کارتو راه میندازه

آخرین ویرایش:
با سلام
بلاخره بودجه خرید کینکت برام فراهم شد.فقط موندم بازم صبر کنم یا گرون میشه دوباره؟؟؟
اگه هرچه زودتر جواب بدید ممنون میشم...
با سپاس...

ببخشید امیر جان تا یه هفته دیگه ممکنه چقدر بشه؟؟اصلا الان مگه چنده؟؟
یه جا خوندم که ممکنه بخاطر امتحانا یا اینجور چیزا(خودم سردرنمیارم چون محصل نیستم)...قیمت دوباره بره بالا...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببخشید امیر جان تا یه هفته دیگه ممکنه چقدر بشه؟؟اصلا الان مگه چنده؟؟
یه جا خوندم که ممکنه بخاطر امتحانا یا اینجور چیزا(خودم سردرنمیارم چون محصل نیستم)...قیمت دوباره بره بالا...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یک هفته وایستی از 305 تومن میاد 270 اینا میشه! چونکه بار جدیدی که از دوبی بیاد خیلی ارزون تر در میاد و فروشنده ها هم کمتر میگیرن. الآن تو تهران همون 250 شده ولی مشهد هنوز 310 اینا هاست!

یک هفته وایستی از 305 تومن میاد 270 اینا میشه! چونکه بار جدیدی که از دوبی بیاد خیلی ارزون تر در میاد و فروشنده ها هم کمتر میگیرن. الآن تو تهران همون 250 شده ولی مشهد هنوز 310 اینا هاست!
بابا...تو دیگه کی هستی!!!!!!!!!!!!!!!!:-*:-o>:d<

سلام وسلام به همشهری ها
ببخشید تازگی بازیها گرون شده؟؟؟؟؟
چون من تا 1 ماه پیش از یکی دوستام تو سعدی میخریدم 2تومن الانم نسخه های okرو برای لایو میخرم 3تومن فک کنم شهرمو اشتباه گرفتم
من افشین هستم از ملک اباد;) summerjangi is my gt

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or