تاپیک Xbox 360 داران مشهد

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
سلام به همگی
من عضو جدید هستم و می خواستم بپرسم که برای خرید xbox 360 چه مدلی رو بگیرم؟
slim یا elite
راستی به نظر شما xbox 360 slim تا کی تو مشهد عرضه می شه یا اگه شد قیمتش چند در میاد؟!
ممنون
سلام فضولی تو کارتون نباشه من 360 ندارم اما اسلیمش توی تهران قیمت گرفتم 500 بود کپی خور هم نشده بود البته نمیدونم جدیدا کپی خور شده یا نه!

arash_2006

کاربر سایت
Sep 5, 2010
22
با سلام خدمت دوستان عزیز مشهدی
من یک سوال دارم که ممنون میشم جوابم رو بدین
آیا میشه از این هندزفری به شکلی استفاده کرد که صدای بازی و تلویزیون برای عام پخش نشه و فقط شخص بازی کننده صدای بازی رو بشنوه؟
نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه! میخوام وقتی بازی میکنم صدای بازی مزاحم دیگران نباشه
با تشکر

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
با سلام خدمت دوستان عزیز مشهدی
من یک سوال دارم که ممنون میشم جوابم رو بدین
آیا میشه از این هندزفری به شکلی استفاده کرد که صدای بازی و تلویزیون برای عام پخش نشه و فقط شخص بازی کننده صدای بازی رو بشنوه؟
نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه! میخوام وقتی بازی میکنم صدای بازی مزاحم دیگران نباشه
با تشکر
نه، با هندز فری خود دستگاه نمیشه، اون فقط برای Live هستش. شما میتونی با تبدیل از هندز فری های معمولی به راحتی استفاده بکنی.

arash_2006

کاربر سایت
Sep 5, 2010
22
ممنون امیر رضا عزیز
کم کم داشتم از جواب گرفتن نا امید میشدم!
یک سوال دیگه هم داشتم!
برای آپدیت درایو کجا برم بهتره؟ هزینه حدودیش چقدر میشه؟
من داشبورد رو آپدیت کردم ولی از آپدیت درایو سر در نمیارم و متاسفانه با بعضی بازی ها مشکل داره و اجرا نمیکنه! طبق پرس و جوهایی که کردم به این نتیجه رسیم که درایو آپدیت نیست!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ممنون امیر رضا عزیز
کم کم داشتم از جواب گرفتن نا امید میشدم!
یک سوال دیگه هم داشتم!
برای آپدیت درایو کجا برم بهتره؟ هزینه حدودیش چقدر میشه؟
من داشبورد رو آپدیت کردم ولی از آپدیت درایو سر در نمیارم و متاسفانه با بعضی بازی ها مشکل داره و اجرا نمیکنه! طبق پرس و جوهایی که کردم به این نتیجه رسیم که درایو آپدیت نیست!
نگاه کن، اون آپدیت خود کنسول مبحثش با درایو کاملا جداست. درایو رو فقط باید وقتی آپدیت کرد که آدم پایرت خور باشه (کپی استفاده کنه) که خب شما هم مسلما باید درایوت رو آپدیت کنی. بهترین جا توی مشهد هم آقای ممتاز هستن که کارشون حرف نداره و خیلی هم منصف هستن.
این سایتشونه: http://www.mb-empire.com/ اینجا میبری کنسول رو و برات آپدیتش میکنن.
سوال دیگه هست در خدمتم.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان تو سعدی کسی دیده بازی جدید ناروتو رو آورده باشن؟کاورش اینجوریه:
[]
naruto.jpg

راستی این آقای ممتاز مغازه داره تو سطح شهر؟

یا حق

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خو یه آدرس از ایشون بدین!من تا فردا باید این بازی رو بگیرم!

یا حق
این سایت آقای ممتاز: http://www.mb-empire.com/
اینم آدرسش: مشهد مقدس ، بلوار ملک آباد ، خیابان کمال الملک ( ملک آباد 19 ) ، بین چهار راه اول و دوم ، سمت چپ ، پلاک 10 ، فروشگاه M.b برادران ممتاز .

arash_2006

کاربر سایت
Sep 5, 2010
22
امیر رضا عزیز ممنون از راهنماییت ولی دستگاه من کپی خور بوده و هست!
مشکلی از این بابت ندارم اما در جایی خوندم که برای اجرای بازی های جدید باید درایو آپدیت بشه!
نحوه آپدیت رو هم پرسیدم که گفتند باید کنسول باز بشه!
آخه من یکی دو تا بازی از سعدی خریدم که تو کنسول من اجرا نشد ولی وقتی بردم عوض کنم طرف گذاشت تست کنه و با کمال تعجب دیدم که اجرا شد!!!
دوستان میشه لطف کنند و بگن آقای ممتاز بازی ها و فیلم هاش رو به چه قیمتی میده؟ آخه تو سایتش قیمت نزده!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
امیر رضا عزیز ممنون از راهنماییت ولی دستگاه من کپی خور بوده و هست!
مشکلی از این بابت ندارم اما در جایی خوندم که برای اجرای بازی های جدید باید درایو آپدیت بشه!
نحوه آپدیت رو هم پرسیدم که گفتند باید کنسول باز بشه!
آخه من یکی دو تا بازی از سعدی خریدم که تو کنسول من اجرا نشد ولی وقتی بردم عوض کنم طرف گذاشت تست کنه و با کمال تعجب دیدم که اجرا شد!!!
دوستان میشه لطف کنند و بگن آقای ممتاز بازی ها و فیلم هاش رو به چه قیمتی میده؟ آخه تو سایتش قیمت نزده!
خب همین دیگه دوست عزیز، شما iXtreme یا همون فریمویر درایو کنسولت قدیمی هست، الآن LT اومده، حالا بری جای قاسم آقا برات توضیح میدن.
ایشون بازی ها رو که با بهترین کیفیت چاپ روی دیسک و کاور بازی هست، با سرعت رایت بسیار پایین که باعث جلوگیری از صدمه زدن به لنز دستگاه میشه (برعکس خیلی مغازه های دیگه که نام نمیبرم) عرضه میکنن که فکر میکنم 3000 تومان براش واقعاً منصفانه باشه، با خودت نگو سعدی میدن 2000 تومان یا 2500 تومن، اونا همشون لنز دستگاهت رو مثل لنز دستگاه من که ذاغون شده خراب میکنند. از قیمت فیلم هاشون هم خبری ندارم، ولی فکر کنم 1000 یا 1500 باشه هر حلقه DVD.

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
خب همین دیگه دوست عزیز، شما iXtreme یا همون فریمویر درایو کنسولت قدیمی هست، الآن LT اومده، حالا بری جای قاسم آقا برات توضیح میدن.
ایشون بازی ها رو که با بهترین کیفیت چاپ روی دیسک و کاور بازی هست، با سرعت رایت بسیار پایین که باعث جلوگیری از صدمه زدن به لنز دستگاه میشه (برعکس خیلی مغازه های دیگه که نام نمیبرم) عرضه میکنن که فکر میکنم 3000 تومان براش واقعاً منصفانه باشه، با خودت نگو سعدی میدن 2000 تومان یا 2500 تومن، اونا همشون لنز دستگاهت رو مثل لنز دستگاه من که ذاغون شده خراب میکنند. از قیمت فیلم هاشون هم خبری ندارم، ولی فکر کنم 1000 یا 1500 باشه هر حلقه DVD.
فیلم با lable , قاب 1300
بدون این 2 تا 800

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام بر همه دوستان می خوام بپرسم کسی درایو دست دوم ایکس باکس برای فروش داره یا نه. من درایوم ترکیده و نیازی به یه درایو دیگه دارم. ممنون می شم یه خبر به من بدین و قیمت مورد نظرتون رو بگین. اگر هم تو دوستانتون کسی رو می شناسین که کنسول سه چراغ داره و می خواد قطعاتش رو بفروشه خواهش می کنم باهاش صحبت کنین که به واسطه ی شما بتونم درایوشو ازش بخرم ممنون از همه

arash_2006

کاربر سایت
Sep 5, 2010
22
این سایت آقای ممتاز: http://www.mb-empire.com/
اینم آدرسش: مشهد مقدس ، بلوار ملک آباد ، خیابان کمال الملک ( ملک آباد 19 ) ، بین چهار راه اول و دوم ، سمت چپ ، پلاک 10 ، فروشگاه M.b برادران ممتاز .
تلفن هم ازش دارید؟ هزینه آپدیت درایو حدودا چقدر میشه!؟ من دیشب گذری از سعدی میگذشتم گفتند 30 هزار تومان!!!:(
ساعت کاری ایشون رو هم میدونید!؟

دوستان میشه لطف کنید و یک راهنمایی کوچک در مورد بازی gears of wear2 بفرمایید که من چطور میتونم این بازی رو به صورت دو نفره انجام بدم!؟
با تشکر از دوستان بخ صوص امیر رضای عزیز

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر