تاپیک Xbox 360 داران مشهد

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز

چند تا سوال داشتم:

ـ راستش تصميم گرفتم يه 360 بگيرم. اينطور که شنيدم ميگن ELITE بهترين گزينه ـست. ميخواستم نظر شما رو هم در اين مورد بدونم. هم اينکه قيمتش تو بازار ايران الان چجوريه.

ـ اگه تو مشهد جاي مناسب و قابل اطميناني رو واسه خريد 360 سراغ داريد ممنون ميشم آدرسش رو برام از طريق PM بفرستيد.

ـ اون اولا يادمه 360 ها يه مشکلي داشت ميگفتن داغ ميکنه و سه چراغه ميشه و اينا. ميخواستم ببينم الان که ديگه از اين خبرا نيست، نه؟

ممنون
سلام
بهترین گزینه الیت هست چون هارد داره وتنها فرقش با آرکید در همین هارد و رنگ سیاهش هست
برد های قبلی 360 مشکل داشتن و آمار خرابیشون بالا بود ولی الان برد های موجود در بازار جسپر هستن و آمار خرابیشون در حد یه وسیله برقی هست و جای نگرانی نداره شما زیاد به دستگاه فشار نیار ایشالا مشکلی پیش نمیاد

sd70

کاربر سایت
Sep 24, 2005
10
سلام
بهترین گزینه الیت هست چون هارد داره وتنها فرقش با آرکید در همین هارد و رنگ سیاهش هست
برد های قبلی 360 مشکل داشتن و آمار خرابیشون بالا بود ولی الان برد های موجود در بازار جسپر هستن و آمار خرابیشون در حد یه وسیله برقی هست و جای نگرانی نداره شما زیاد به دستگاه فشار نیار ایشالا مشکلی پیش نمیاد

بخاطر جوابت ممنونم. تصميم گرفتم همون Elite رو بگيرم:smile:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
رفقا سلام
2 تا سوال داشتم.
1-بازی blaz blue ریجن پال کسی پیدا کرده تو شهر؟
2-یکی از دوستام میخواد x360 بگیره.الایت براش بهتره یا این پک های 2دسته با هارد 250 گیگ؟(بودجه براش مهم نیست)
ممنون!

یا حق

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
رفقا سلام
2 تا سوال داشتم.
2-یکی از دوستام میخواد x360 بگیره.الایت براش بهتره یا این پک های 2دسته با هارد 250 گیگ؟(بودجه براش مهم نیست)
ممنون!

یا حق
اره من Balzblue رو از Gamedpot گرفتم...اینم سایت

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
رفقا سلام
2 تا سوال داشتم.
ممنون!
یا حق
اینکه از کجا بازی رو بخری دوستمون گفت برای سوال 2 اگر مشکل بودجه نداره همین پک رو بخره که فکر کنم پک COD:MF 2 باشه بهتره.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ممنون
اقا ببخشید برای همین بازی blaz blue سایت دیگه ای سراغ ندارین؟ از اینایی که هزینه رو در خونه میگیرن؟ اخه برای فیش ریختن و اینها وقت ندارم.برای همین میگم.
الان این سایت وارنا رو کسی ازش خریده چیزی؟
همینا رو اگه بهم بگید ممنون میشم!
بازم ممنون!

یا حق

آخرین ویرایش:

Crying Wolf

کاربر سایت
Jun 5, 2010
15
نام
مصطفي
من یک x360 خام دارم می خوام کپی خورش کنم.
یک جایی که مطمئن باشه رو معرفی می کنین تا بدم بهش کپی خور کنه؟
پیشاپیش ممنون
فقط برو پيش آقاي ممتاز 100% مشكلت حل ميشه.
www.mb-empire.ir

از دوستان مي خوام چند خط زير رو بخونيد تا آقاي ممتاز رو بشناسيد و فرق بين يك فروشنده ي خوب و بد رو بفهميد.

هفته ي گذشته از آقاي ممتاز 6 تا بازي خريدم وقتي بازي ها رسيد دستم 3 تاشون مشكل داشت . زنگ زدم به آقاي ممتاز و بهشون گفتم و آقاي ممتاز با رويي باز گفتند 3 تا بازي خراب رو با خرج خودشون برام پست مي كنن البته من بهشون گفتم كه هزينه ي بازي هاي خراب رو دوباره ميدم ولي قبول نكردند.
آقاي ممتاز 3 تا بازي رو دوباره برام پست كردند ولي از شانس مزخرف من از 3 تا بازي دوباره يكيش خراب بود .من كه خوداييش خجالت مي كشيدم به آقاي ممتاز زنگ بزنم و مشكل رو بگم . بيخيال بازي شدم و دوباره به يكي از دوستام هزينه ي خريد بازي رو دادم تا دوباره بره و بازي رو از آقاي ممتاز بگيره .
طي صحبت هايي كه آقاي ممتاز با دوستم داشت فهميده بود بازي رو براي من مي خواد به خاطر همين دوباره هزينه ي بازي رو از دوستم نگرفته بودند و حتي بازي رو روي يكي از دستگاه ها نصب كرده بودند تا اين دفعه به هيچ مشكلي بر نخورم.

فك نمي كنم تو هيچ جاي ايران يه همچين خدمات بعد از فروشي براي يك بازي ايكي باكس كه قيمتي هم نداره وجود داشته باشم
-------------------------------------------------------------------------------------------
من ايكس باكسم ام از آقاي ممتاز گرفتم بعد از چند روز آداپتورش سوخت من با آقاي ممتاز تماس گرفتم گفتند دستگاه رو بياريد وقتي دستگاه رو بردم پيشش يه آداپتور جديد داد بدون اينكه هزينه اي بگيره و دليل اين كارشم به گفته ي خودشون : " من دستگاه رو تضمين كردم "

خلاصه از اين مشكلات نه فقط براي من بلكه براي همه پيش مياد ولي اگه خريدتون از آقاي ممتاز باشه خيالتون راحته كه آقاي ممتاز بعد از خريد ساپورت تون ميكنه.

Be a Hero .... the MB way

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
فقط برو پيش آقاي ممتاز 100% مشكلت حل ميشه.
www.mb-empire.ir

از دوستان مي خوام چند خط زير رو بخونيد تا آقاي ممتاز رو بشناسيد و فرق بين يك فروشنده ي خوب و بد رو بفهميد.

هفته ي گذشته از آقاي ممتاز 6 تا بازي خريدم وقتي بازي ها رسيد دستم 3 تاشون مشكل داشت . زنگ زدم به آقاي ممتاز و بهشون گفتم و آقاي ممتاز با رويي باز گفتند 3 تا بازي خراب رو با خرج خودشون برام پست مي كنن البته من بهشون گفتم كه هزينه ي بازي هاي خراب رو دوباره ميدم ولي قبول نكردند.
آقاي ممتاز 3 تا بازي رو دوباره برام پست كردند ولي از شانس مزخرف من از 3 تا بازي دوباره يكيش خراب بود .من كه خوداييش خجالت مي كشيدم به آقاي ممتاز زنگ بزنم و مشكل رو بگم . بيخيال بازي شدم و دوباره به يكي از دوستام هزينه ي خريد بازي رو دادم تا دوباره بره و بازي رو از آقاي ممتاز بگيره .
طي صحبت هايي كه آقاي ممتاز با دوستم داشت فهميده بود بازي رو براي من مي خواد به خاطر همين دوباره هزينه ي بازي رو از دوستم نگرفته بودند و حتي بازي رو روي يكي از دستگاه ها نصب كرده بودند تا اين دفعه به هيچ مشكلي بر نخورم.

فك نمي كنم تو هيچ جاي ايران يه همچين خدمات بعد از فروشي براي يك بازي ايكي باكس كه قيمتي هم نداره وجود داشته باشم
-------------------------------------------------------------------------------------------
من ايكس باكسم ام از آقاي ممتاز گرفتم بعد از چند روز آداپتورش سوخت من با آقاي ممتاز تماس گرفتم گفتند دستگاه رو بياريد وقتي دستگاه رو بردم پيشش يه آداپتور جديد داد بدون اينكه هزينه اي بگيره و دليل اين كارشم به گفته ي خودشون : " من دستگاه رو تضمين كردم "

خلاصه از اين مشكلات نه فقط براي من بلكه براي همه پيش مياد ولي اگه خريدتون از آقاي ممتاز باشه خيالتون راحته كه آقاي ممتاز بعد از خريد ساپورت تون ميكنه.

Be a Hero .... the MB way
اقا سلام.
این محل فروشگاه که تو سایتشون گفتن کجاست؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
میشه بگین این 20 تومن که میگیرن ixterem رو اپدیت کنن جایی نیست کمتر بگیره؟
راستی کسی naruto: broken bond رو سطح شهر ندیده جایی داشته باشن؟

یا حق

Crying Wolf

کاربر سایت
Jun 5, 2010
15
نام
مصطفي
میشه بگین این 20 تومن که میگیرن ixterem رو اپدیت کنن جایی نیست کمتر بگیره؟
راستی کسی naruto: broken bond رو سطح شهر ندیده جایی داشته باشن؟

یا حق
من خودم naruto rise of a ninja و naruto :broken bond رو از آقاي ممتاز گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر