تاپیک Xbox 360 داران قم

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام دوستان همشهری. من کنسولم ارور 0013 می ده بعد 10 دقیقه بازی کردن. که یعنی رم زیادی گرم شده. کسی تا حالا این مشکل رو نداشته؟ کجا تو قم می تونه تعمیر کنه؟

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام دوستان همشهری. من کنسولم ارور 0013 می ده بعد 10 دقیقه بازی کردن. که یعنی رم زیادی گرم شده. کسی تا حالا این مشکل رو نداشته؟ کجا تو قم می تونه تعمیر کنه؟

اگر تو قم تعمیر کنند همونطور که full gameگفت تو پاساج کویتی ها تعمیر می کنند

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

رفیق من که تاحالا خدا رو شکر این مشکلو نداشتم
ولی شما برای راه حل مشکل برو تو قسمت مشکلات 360 هر مشکلی داشته باشی براش جواب هست اونجا

djbaz

کاربر سایت
Jun 25, 2009
55
نام
reza
با سلام خدمت دوستان قمی
بازی ،کنسول هر چی در رابطه با بازی کامپیوتر وکنسول می خواین به نظر من از تهران بگیرید چون نزدیک نصف قیمت گیرتون میاد.
مثلا بازی تو فروشگاه مجازی ،آقا مهدی 2500 ،رو دیسک دیتا لایف میده(همون فروش بازی 360 روی دیسک ورباتیم)
و کنسول رو هم آقا مجید الان جاسپر آرکید داره 240 میده اینم تو فروشگاه مجازی هست پس الکی گول این سود جو های داخل شهر رو نخورید.
راستی یه سوال کسی PS2 برای فروش نداره؟من خریدارم

آره داداش من دارم
فروشیه خواستی pm بده
مشکی 1 دسته
قیمت چند میدی من 100 کمتر نمیام
یعنی نمی تونم بیام:cheesygri

djbaz

کاربر سایت
Jun 25, 2009
55
نام
reza
سلام آقایون
از این به بعد کسی خدمات ایکس باکس از قبیل کپی خور کردن انواع درایوها یا اپدیت و... تو قم خواست به من پ.خ بده در خدمتم

سلام داداش
من دارم از سوئد یه آرکید جاسپر میگیرم
می خواستم ببینم شما کرک می کنید
چند
نرم افزاری یا سخت افزاری
چقدر طول می کشه
آدرس بدید
مرسی:smile:

djbaz

کاربر سایت
Jun 25, 2009
55
نام
reza
سلام به بروبچ قمی
من بچه بلوارم
دارم از سوئد یه آرکید جاسپر میگیرم
می خوام به جمعتون بپیوندم
به نظرتون قم بدم کرک کنن یا تهران
کجاش
چند میگیرن
سرم کلا نره
دمتون گرم:smartass::smartass:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
[/COLOR]
آره داداش من دارم
فروشیه خواستی pm بده
مشکی 1 دسته
قیمت چند میدی من 100 کمتر نمیام
یعنی نمی تونم بیام:cheesygri

سلام داداش
من دارم از سوئد یه آرکید جاسپر میگیرم
می خواستم ببینم شما کرک می کنید
چند
نرم افزاری یا سخت افزاری
چقدر طول می کشه
آدرس بدید
مرسی:smile:

سلام به بروبچ قمی
من بچه بلوارم
دارم از سوئد یه آرکید جاسپر میگیرم
می خوام به جمعتون بپیوندم
به نظرتون قم بدم کرک کنن یا تهران
کجاش
چند میگیرن
سرم کلا نره
دمتون گرم:smartass::smartass:

سلام همشهری خوش امدی
پیشنهاد:رفیق میتونستی به جای 3 تا پست زدن همه مطالبتو تو یه پست بزنی
در مورد 360 هم شما حالا بگیر تا بعد بدی انشاا.... برات کپی و اپدیت کنن میتونی تو همین شهر خودمون بدی این کارو کنن یا ببری تهران .چیزیه هم نیست که بگی کلاه سرم میره یا نه. نهایت 3 4 هزار تومن بالا پایین میشه

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام دوستان
تو قم کسی نیست این 360 منو که ارور (داغی رم)0013 داده بخره یا تعمیر کنه بعد بفروشم؟ می دونم مشکلش هیچی نیست و راحت برای همیشه تعمیر میشه ولی دیگه از نخ بازی در اومدم و می خوام برم خدمت و بعد...

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام دوستان
تو قم کسی نیست این 360 منو که ارور (داغی رم)0013 داده بخره یا تعمیر کنه بعد بفروشم؟ می دونم مشکلش هیچی نیست و راحت برای همیشه تعمیر میشه ولی دیگه از نخ بازی در اومدم و می خوام برم خدمت و بعد...

به مغازه یاس xbox360 تی که گفتی معرفی کردم و گفتم چه اروری میده و گفتم با همین قیمت که گفتی (150) میخری گفتش میخره (مغازه یاس =پاساج کویتی طبقه آخر )

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
به مغازه یاس xbox360 تی که گفتی معرفی کردم و گفتم چه اروری میده و گفتم با همین قیمت که گفتی (150) میخری گفتش میخره (مغازه یاس =پاساج کویتی طبقه آخر )
یارو رو میشناسم. بیشتر بازی هام رو از اون گرفتم. نپرسیدی ببینی می تونه درست کنه یا نه؟ اگه با 50-60 درست بشه بهتره درستش کنم. چون کنسولم مشکل CPU\GPU نداره و بازی رو راحت اجرا می کنه و تا به حال فریز هم نکرده. فقط زود رمش داغ می شه و خطا می ده. یکی گفت اتصالی داره رم هاش. تازه من کنسول رو 8 ماه پیش 000 505 تومن گرفتم و 20 تومن به VGA دادم و کلی بازی گرفتم(نزدیک 150تومن) و حالا کلا در اومد 650 که 150 بدم بره به خودم نامردی کردم!! حالا ازت ممنونم اگه درست شه خیلی خوب می شه چون یه ماهیه نزدم هواشو کردم.:love:
راستی یاس صاحبش اون صدا کلفته بود یا نازکه؟

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
یارو رو میشناسم. بیشتر بازی هام رو از اون گرفتم. نپرسیدی ببینی می تونه درست کنه یا نه؟ اگه با 50-60 درست بشه بهتره درستش کنم. چون کنسولم مشکل CPU\GPU نداره و بازی رو راحت اجرا می کنه و تا به حال فریز هم نکرده. فقط زود رمش داغ می شه و خطا می ده. یکی گفت اتصالی داره رم هاش. تازه من کنسول رو 8 ماه پیش 000 505 تومن گرفتم و 20 تومن به VGA دادم و کلی بازی گرفتم(نزدیک 150تومن) و حالا کلا در اومد 650 که 150 بدم بره به خودم نامردی کردم!! حالا ازت ممنونم اگه درست شه خیلی خوب می شه چون یه ماهیه نزدم هواشو کردم.:love:
راستی یاس صاحبش اون صدا کلفته بود یا نازکه؟
گفتش بگو اخطارش چراغی چیزی میده تا ببینم میتونم تعمیر کنم (1چراغ یا 3 چراغ )
همون تعمیر کاره منظورم اون مو بلنده نیست :love:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
گفتش بگو اخطارش چراغی چیزی میده تا ببینم میتونم تعمیر کنم (1چراغ یا 3 چراغ )
همون تعمیر کاره منظورم اون مو بلنده نیست :love:

خب خطای 0013 رو از چراغ هاش فهمیدم دیگه!! یارو که تعمیر کاره نمی دونه ارور چیه و چطور به دست میاد؟
کنسول من خطای دو چراغ می ده یعنی:
\/
/\

که اگه خطاش رو در بیاری با روش مخصوصه خودش می شه 0013 که یعنی داغی رم. که کاملا منطقیه چون بازش کردم و دست زدم به رم هاش به شدت داغ بود. مثل دیگ آش خدمت سربازی!!!!:biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر