تاپیک Xbox 360 داران شیراز

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
سلام بچه ها

من ixtreme 1.51 دارم جی تی ای جدید رو دستگاهم کار نمیکنه . کسی رو میشناسین تو شیراز که خوب آپ دیت کنه به 1.6 . کار بلد باشه ها !

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
یه سری بازی داشتم که دیگه به دردم نمیخوردن گفتم بیام اینجا شاید کسی طالبشون بود :smile:
بازی ها کاملا سالم هستن و بدون خش !
اکثرا ریجن فری هستن یا یو سی البته بعضیهاشون هم جی و یو سی هستن !
چاپدار=1500 تومن
بدون چاپ=1000 تومن
اونائی که با رنگ قرمز مشخص کردم دیسک ورباتیم هستن.
PM بدید لطفا ;)
چاپدار:
Rainbow six vegas2
Condemned2
unreal Tournament3
Turok
Condemned 1
Halo3
assassins creed
The orange box
Burnout Paradise
Silent hill:Home coming
Viva piñata 2
Mercenaries 2
GTA IV episodes from liberty city
Mass Effect
Indiana jones Lego
Dirt 2
Halo ODST

Call of juarez BB

بدون چاپ:
Dead space
Dirt 1
Brothers in Arms 3
James Bond Q of S
Prince of Persia
Call of Juarez 1
NFS Under cover
Far cry2

آخرین ویرایش:

Sanbox

کاربر سایت
Oct 28, 2009
132
نام
ساسان
من رسیور دسته بی‌سیم اکس باکس 360 رو از کجا می‌تونم تهیه کنم تو شیراز؟ (همین که باش می‌تونی دسته بی‌سیم رو به PC وصل کنی)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
مسئله اینجاست که توی تهران هم گیر نمیاد من پارسال کلی گشتم تا تو بوشهر پیدا کردم اونم خودش رو به خاطر احتیاجم 50 تومن خریدم خیلی وقت هم هست که فروختمش باید خیلی بگردی تا پیدا کنی تکیش رو

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
سلام ببخشيد من ميخواهم يه xbox360 بگيرم سيروس اركيد با مادربورد جاسپر ميگفت 295 اما از جواد پرسيدم هالو پك ميگفت 330 به نظر شما با اينكه هالو اين قدر لوازم جانبي بيشتر داره نبايد فقط اين قذر تفاوت داشته باشه مگه هالو مشكلي داره كپي خور نميشه ريجنش چيست همه بازيهاش است

mhk123

کاربر سایت
May 14, 2007
116
سلام ببخشيد من ميخواهم يه xbox360 بگيرم سيروس اركيد با مادربورد جاسپر ميگفت 295 اما از جواد پرسيدم هالو پك ميگفت 330 به نظر شما با اينكه هالو اين قدر لوازم جانبي بيشتر داره نبايد فقط اين قذر تفاوت داشته باشه مگه هالو مشكلي داره كپي خور نميشه ريجنش چيست همه بازيهاش است

دوست خوبم ، سيروس يكم گرون فروشه ، درباره هالو هم بايد بگم بايد مادربوردش فالكن باشه و از نظر بازي هم هيچ مشكلي نداره و تمامي بازي ها رو اجرا ميكنه.

موفق باشيد

Sanbox

کاربر سایت
Oct 28, 2009
132
نام
ساسان
تو شيراز گيرت نمياد از تهران بگير;)
مسئله اینجاست که توی تهران هم گیر نمیاد من پارسال کلی گشتم تا تو بوشهر پیدا کردم اونم خودش رو به خاطر احتیاجم 50 تومن خریدم خیلی وقت هم هست که فروختمش باید خیلی بگردی تا پیدا کنی تکیش رو
آره انگار حق با شماست. من ۳ تا دسته بی‌سیم دارم؛ این خیلی به دردم می‌خورد:(. دسته سیم‌دار رو از کجا می‌تونم تهیه کنم؟

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
پکی که 330 هست درایوش یا بنکیو است یا هیتاچی یعنی اصلا احتیاج به dvd بوت برای اجرای بازیها نداری
پ.خ رو چک کن

آخرین ویرایش:

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
پکی که 330 هست درایوش یا بنکیو است یا هیتاچی یعنی اصلا احتیاج به dvd بوت برای اجرای بازیها نداری

ممنون اقا دانش يعني درايو بنكيو بهتر است از لايت ان بعد اين firmware كه براي درايو است چي است بعد اقا دانش اگه اركيد بگيرم ميشه هارد لبتاب بهش وصل كرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر