تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ممنون آقا مجتبی از راهنمای پس بفروشمش :(
منتظر آقای دانش میشویم و نظر کارشناسی و اصل مطلب :دی

راستی این بازی gow2 کهxbox منو به فنا داد از خودتون گرفته بودم بیچاره چند روز عالت قتاله رو خورده بود پس نمی داد ،حالا فهمیدم !!!! قاتل تو کشتیش! قاتل! قاتل! می خوای از کما بیرون نیاد لوت بده ؟
شوخی کردم به دل نگری یهو ما چاکر رفقا بامرام هستیم تو بیا بکن تو چش من آها بیا ...):laughing:

ممنون آقا مجتبی از راهنمای پس بفروشمش :(
منتظر آقای دانش میشویم و نظر کارشناسی و اصل مطلب :دی

راستی این بازی gow2 کهxbox منو به فنا داد از خودتون گرفته بودم بیچاره چند روز عالت قتاله رو خورده بود پس نمی داد ،حالا فهمیدم !!!! قاتل تو کشتیش! قاتل! قاتل! می خوای از کما بیرون نیاد لوت بده ؟
شوخی کردم به دل نگری یهو ما چاکر رفقا بامرام هستیم تو بیا بکن تو چش من آها بیا ...):laughing:
دوست عزیز سه چراغ ربطی به دیسک نداره...;)

سلام
xbox من حدود یک ماه پیش سوخت قصد نداشتم تعمیرش کنم چون دیدم خیلی به صرفه نیست اگر بخوام تعمیر کنم بعد ار یک مدت دوباره خراب شه ، ولی خوب قیمت ها بدجوری کشیده بالا فعلا ارزش نداره یه جدید بخرم حالا دوستان به نظرتون هزینه تعمیر چقدر میشه و چند ماه احتمالا دوام میاره کلا به صرفا است با شرایط موجود تعمیر کنم ؟

خرابی هم این جوری بود که داشتم gow2 می رفتیم با بچه ها رنگ تصویر خراب شد من فک کردم از tv خاموش کردم دیگه روشن نشد یعنی روشن شد ولی چراغی نداد حدود 20 دقیقه روشن بود قبلشم هم 2-3 ساعت بازی کرده بودم با فاصله حدود 45 دقیقه

منم فضول، بازش کردم و با توجه به آموزس های اینجا سعی کردم xclamp 1.2 , xclamp xtrime رو روش پیاده کنم یه چند روز باهاش ور رفتم آخر درس نشد( X های زیرش و باز کردم با واشر بستم خم کردم خلاصه هرچی روش بود سرش پیاده کردم ولی کدهای مختلف میداد .... )آخر از خیرش گذشتم حالا حوصله ام سر رفته بد رقم
خوب دوستان خبره ما چه کنیم ؟ اصلا درس میشه ؟ هزینه ؟ عمر مفید بعد از تعمیر ؟ ارزش داره ؟ اگر بخوام بفروشم چقدر دستم رو میگیره

xbox 360 launch series 2006-9
samsung T-29
20 gig -ixtrime 1.6
عمر 1 سال و اندی ( بیچاره جوون بود )
12 v - shear mode - extra heat sink (قابل توجه دوستانی که میگن با 12 ولت و شیر و .. دیگه 3 چراغ نمیده )

دوست عزيز نظر منو ميخواي بفروشش يكي ديگه بخر مال منم 3 چراغ شد درستش كردم 1 هفته بعد شد ارزش نداره درستش كني دانش هم 25 ميگيره درست ميكنه تا وقتي خراب شد باز هم پول ميگيره درست ميكنه پس بيخيال شو يك جاسپر بخر

ممنون از همه دوستان واسه نظراتو کمک هاشون
wild_child .:Mojtaba:.danesh ,
والا نظر خودمم اینه که جدید بگیرم ولی خوب میره واسه دو سه ماه دیگه!
هم تابستونه حیفه هم گلدم حروم میشه وگرنه هم من میدونم هم آقای دانش عزیر هم شما که این روش های تعمییر مسکن موقت هست و وقتی چیزی خراب بشه دکه مثله روز اولش نمیشه فقط می خواستم قیمت دستم بیاد و نظر چند نفر دیگه رو هم بدونم به هر حال اینجا واسه مشورت هست
والا یکی از دوستام الان با xbox تعمییریش داره 1 سال کار می کنه پا به پای من حتی بیشتر مشکلی هم نداره این چیزا بیشتر شانسی منم مه شانس ندارم
با آقا مجتبی شوخی میکنم میگه ایراد از dvd من نیست !!!! بابا مزاح بود به جان خودم ای خدا از این شانس ....

سلام دوستان من دوستی دارم بازی ها رو 2 هزار تومان بهم میده نو هست و بازی ها رو هم بعد از اینکه نخواستم عوض هم میکنه یعنی میخره کارش درست هست خیلی خیلی . بازی ها روی IT MAX برام میزنه خوبه یا بد چون توی هارد میریزم فرق میکنه dvd یا نه ..

سلام
بروبچ هرجا روکه میشناسن برای خرید بازی های 360 معرفی کنن
ممنون
راستی بروبچ لایو باز پوزر هاشونو بگن تا با هم بازی کنیم
ماله من:W00T1991

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or