تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان هارد 120 مال 360 نو نو دست نخورده موجود هست فقط هم یدونه هست هرکی خواست بگه.قیمت 160 مقطوع + اشانتیون 707 ساعت اینترنت شبانه البرز
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14758
دوستان چرا تاپیک اینقدر خلوته در ضمن تو شیراز بهترین جا و با کیفیت ترینش کی هست؟روی چه دیسکی میزنه؟چند میده

دوستان هارد 120 مال 360 نو نو دست نخورده موجود هست فقط هم یدونه هست هرکی خواست بگه.قیمت 160 مقطوع + اشانتیون 707 ساعت اینترنت شبانه البرز
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14758
دوستان چرا تاپیک اینقدر خلوته در ضمن تو شیراز بهترین جا و با کیفیت ترینش کی هست؟روی چه دیسکی میزنه؟چند میده
اگه بازی با کیفیت عالی رو DVD عالی میخوای از جواد بگیر.
اگه بازیهارو سریع میخوای از سیروس بگیر.

آره آقا این جواد کارش درسته منم اونروز رفتم پیشش برای بار اول خیلی خوب باهام راه اومد البته از قبل با هم آشنا بودیم ولی بازم از سیروس بهتر عمل کرد در حال حاظر همه از جواد بخرید تا سیروس هم بفهمه مشتری نداره بیاره پایین

سلام اینکه میگید جواد جنس دیسکش خوبه چرا من الان چندتا بازی ازش خریدم میزارم توی دستگاه کار نمیکنه و تمیز کنید در حالی که تمیز هست چندتاش هم میخونه راحت ولی نمیدونم چی شد امروز 2 ساعت دستگاه را خاموش کردم بعد روشن درست شد بازی را خوند ولی بعد از بازی کردن بازی دیگری که ازش خریده بود را چک کردم بازم همون مشکل را داشت و یک صدایی مثل خرد شدن دیسک میاومد و میگفت باید دیسک را پاک کنید مشکل از من هست یا از دیسک دوبار هم عوضش کردم

سلام اینکه میگید جواد جنس دیسکش خوبه چرا من الان چندتا بازی ازش خریدم میزارم توی دستگاه کار نمیکنه و تمیز کنید در حالی که تمیز هست چندتاش هم میخونه راحت ولی نمیدونم چی شد امروز 2 ساعت دستگاه را خاموش کردم بعد روشن درست شد بازی را خوند ولی بعد از بازی کردن بازی دیگری که ازش خریده بود را چک کردم بازم همون مشکل را داشت و یک صدایی مثل خرد شدن دیسک میاومد و میگفت باید دیسک را پاک کنید مشکل از من هست یا از دیسک دوبار هم عوضش کردم
دیسکایی که از جای دیگم خریدی همچی مشکلی داشتی؟

اگه كار نمي كرد و فقط ERORRي كه گفتي ميداد يعني DVD سوخته.(كه اونم هر 200 تا DVD يه بار اينطور ميشه)
ولي اين مسئله اي كه ميگي بار اوليه كه اتفاق افتاده.:confused:
احتمال مي دم لنزت ضعيف شده باشه يادرايور دستگات مشكل پيدا كرده باشه؟؟!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or