تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
میگم این جواد کسی ازش اگر بازی را خریده جنس دیسک را بگه یا حداقل بگه مالزی هست یا خیر همچنین جنس هومن جنس سیدی سیروس هم که ری دیتا هست

یه خبر داغ دیگه

بازی GTA IV جواد region Free هستش..........
خودشم نمی دونه.:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

بازی GTA IV جواد region Free هستش..........
خودشم نمی دونه.:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
همچين چيزي ممكن نيست كاكو.
اين بازي region free نيست و كسي نميتونه اونو Region Free كنه.

کاملا درسته ان کار را نمیشه کرد شما چون دیدی ر.ش نوشته ولی روی پال اجرا شده این اشتباه برات پیش اومده بعضی از بازی ها امکان داره جلدش فرق کنه با سیدیش یا مثل این که در هر دو رجیون فرقی نمیکنه میشه بازی کرد

کاملا درسته ان کار را نمیشه کرد شما چون دیدی ر.ش نوشته ولی روی پال اجرا شده این اشتباه برات پیش اومده بعضی از بازی ها امکان داره جلدش فرق کنه با سیدیش یا مثل این که در هر دو رجیون فرقی نمیکنه میشه بازی کرد
نه .......من خودم شخصا بازی رو روی دستگاهPal و j تست کردم روی هر دوتاش کار میده........:eek:

1-سیروس:خیابان داریوش (توحید).پاساژ مهدی.مغازه سیروس
2-جواد:خیابان داریوش(توحید).پاساژ مهدی.مغازه جواد
3-هومن:چهار راه پارامونت.پاساژ صدف.مغازه هومان
این دوستمون که میگی از هومان میگیره خوده هومان یک نفر به اسم آقای مسپایی براش بازی ها رو میاره من بازیهای psp رو ازش می گرفتم
بازی xBOX هم 5000 تومان میده فکر کنم

این دوستمون که میگی از هومان میگیره خوده هومان یک نفر به اسم آقای مسپایی براش بازی ها رو میاره من بازیهای psp رو ازش می گرفتم
بازی xBOX هم 5000 تومان میده فکر کنم
شما معلومه يه 5ماهي ميشه كه پيش هومن نرفتي................
بازيهاي چاپيش رو برزگر ميزنه.......
كپي معموليش رو هم مصباحي ميزنه............;)

شما معلومه يه 5ماهي ميشه كه پيش هومن نرفتي................
بازيهاي چاپيش رو برزگر ميزنه.......
كپي معموليش رو هم مصباحي ميزنه............;)
نه بابا من که هر روز خدا صدف ولو هستم ولی من بازی PSP میگیرم 360 رو گرون میده خو 5 تومان من از سیروس میخرم بهم میده 4200 البته مشتریه ثابتیم :p
ولی بازی های PSP رو از مسپایی میگیرم چون بازیاش کامل هست ادم خاطرش جمع هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or