تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آخه عزیز من این هومن که هی میگید رفتم اون روز 1000 تومن ارزون میده ولی باید دوبار بری پیشش تا بازی را برات رایت کنه با کسی هم که سیدیش را میاره حرف زدم هنوز نمیدونست 360 چی هست یک یارو هم اومده بود که فقط اگر میدیدش دوست داشتین فکش را همون جا پیاده کنید مرتیکه میگفت metl gear 4 اومده بعد من میگفتم تابستون میاد میگفت نه من الان dvd را دارم dvd را که گفت فهمیدم حتی نمیدونه ps3 چیه با ps2 اشتباه گرفته چقدر هم ادعاش میشد من هم ساکت وایساده بودم ببینم چیچی داره میگه همین طور از خودش چرت میپروند

آخه عزیز من این هومن که هی میگید رفتم اون روز 1000 تومن ارزون میده ولی باید دوبار بری پیشش تا بازی را برات رایت کنه با کسی هم که سیدیش را میاره حرف زدم هنوز نمیدونست 360 چی هست یک یارو هم اومده بود که فقط اگر میدیدش دوست داشتین فکش را همون جا پیاده کنید مرتیکه میگفت metl gear 4 اومده بعد من میگفتم تابستون میاد میگفت نه من الان dvd را دارم dvd را که گفت فهمیدم حتی نمیدونه ps3 چیه با ps2 اشتباه گرفته چقدر هم ادعاش میشد من هم ساکت وایساده بودم ببینم چیچی داره میگه همین طور از خودش چرت میپروند
من هم اونو می شناسم هم شمارو.
اون خیلی بیشتر از شما سرش مشه.شما قمپوزی ولی اون همه چی رو به همه کس نمیگه؟:mad:
الانم که خیلی ها از کارش راضین..................

آخرین ویرایش:
من هم اونو می شناسم هم شمارو.
اون خیلی بیشتر از شما سرش مشه.شما قمپوزی ولی اون همه چی رو به همه کس نمیگه؟:mad:
الانم که خیلی ها از کارش راضین..................

خوب پس مشخص شد اینجا کی نفوذی این مغازه ها هست و هی میاد میگه من فلان بازی را از هومن 5 تومن ارزون خریدم ببین بچه جون مرد بودی همون اول میگفتی که من dvd های 360 را براش میارم نمیومدی خودت را اینجا به عنوان یک مشتری معرفی کنی به هر حال همون که گفتم کلمه قمپزی را هم معنیش را نمیدونم و جوابی هم براش ندارم ثانیا اون کسی که میگی خیلی چیز میدونه و به کسی نمیگه ما گفتنشو دیدیم همون حرف نزنه بهتره که میگه metal gear 4 را روی dvd دارم هنوز نمیدونه ps3 بلوری هست !!!! شما هم میای توی این سایت برو صفحات مختلفش را بخون یکم اخبار بخون بعد بیا اینجا برای من طومار بنویس که فلان توهین هم توی پستت باشه به مدیران گزارش میدم اوناهم به احتمال زیاد ban میکنن شما را پس اگر جوابی میدهی با احترام جواب بده

سلام به بچه های شیراز:
میخواستم ادرس جایی که بشه همه جور بازی وکنسول رو توش گیر اورد بهم بدین
راستی جایی هست که بشه فیلم بلوری هم تهیه کرد؟

خوب پس مشخص شد اینجا کی نفوذی این مغازه ها هست و هی میاد میگه من فلان بازی را از هومن 5 تومن ارزون خریدم ببین بچه جون مرد بودی همون اول میگفتی که من dvd های 360 را براش میارم نمیومدی خودت را اینجا به عنوان یک مشتری معرفی کنی به هر حال همون که گفتم کلمه قمپزی را هم معنیش را نمیدونم و جوابی هم براش ندارم ثانیا اون کسی که میگی خیلی چیز میدونه و به کسی نمیگه ما گفتنشو دیدیم همون حرف نزنه بهتره که میگه metal gear 4 را روی dvd دارم هنوز نمیدونه ps3 بلوری هست !!!! شما هم میای توی این سایت برو صفحات مختلفش را بخون یکم اخبار بخون بعد بیا اینجا برای من طومار بنویس که فلان توهین هم توی پستت باشه به مدیران گزارش میدم اوناهم به احتمال زیاد ban میکنن شما را پس اگر جوابی میدهی با احترام جواب بده
عوضی گرفتی جناب god father :laughing:
من خودم یکی از مشتری های پر وپاقرص هومن هستم.براشم تبلیغات میکنم چون یکی از رفقای قدیممه.....
اونم به شما هیچ ربطی نداره...............:biggrin1:
خودتم اینقدر خسته نکن.:cool:

آره عوضی گرفتم فقط موندم تو منو از کجا میشناسی حتما با عالم غیب در ارتباط هستی آقا من با سیروس صحبت کردم داره قیمت را میاره پایین به احتمال 60 درصد بهش هم تمام جریانات اینجا که هی همه هومن هومن میکنند را گفتم من خودم به شخصه ترجیح میدم از جایی بازی بخرم که طرف همش در فکر این نباشه که فقط پول را یک جوری ازت بکشه و سعی میکنه تو رو راضی کنه نه از هر بازی مسخره ای چنان تعریف کنه که آدم بره سوپر ماریو نینتندو را الان ازش بخره عزیز من به من رابط نداره شما کی هستی ولی شما داری اینجا تبلیغ یک مغازه را میکنی نه اینکه اخبار یک مغازه و کلا اینکه مثلا طرف قیمت چند میده و اینا حالا زود بیا بگو من با سیروس کار میکنم !!!! دیگه همهی کسایی که توی الین تاپیک هستند میدونند من همون قدیم هاشم از سیروس بعضی ایرادات را میگرفتم ولی اونم بلاخره کارش را تا حدودی درست نجام داد و الان داره حرفه ای کار میکنه و بازی ها را سر وقت میاره نیازی هم به بیونه دادن تا فرداش برات بیاره و از این چرت و پرت ها نیست بازی ها را هم ازش میپرسی راستش را بهت میگه قشنگ هست یا نه مثلا نه مثل این هومن یک پشت از هر بازی قد ونیم قدی تعریف میکنه دیگه این بحث را ادامه نده :arrowd:

آره عوضی گرفتم فقط موندم تو منو از کجا میشناسی حتما با عالم غیب در ارتباط هستی آقا من با سیروس صحبت کردم داره قیمت را میاره پایین به احتمال 60 درصد بهش هم تمام جریانات اینجا که هی همه هومن هومن میکنند را گفتم من خودم به شخصه ترجیح میدم از جایی بازی بخرم که طرف همش در فکر این نباشه که فقط پول را یک جوری ازت بکشه و سعی میکنه تو رو راضی کنه نه از هر بازی مسخره ای چنان تعریف کنه که آدم بره سوپر ماریو نینتندو را الان ازش بخره عزیز من به من رابط نداره شما کی هستی ولی شما داری اینجا تبلیغ یک مغازه را میکنی نه اینکه اخبار یک مغازه و کلا اینکه مثلا طرف قیمت چند میده و اینا حالا زود بیا بگو من با سیروس کار میکنم !!!! دیگه همهی کسایی که توی الین تاپیک هستند میدونند من همون قدیم هاشم از سیروس بعضی ایرادات را میگرفتم ولی اونم بلاخره کارش را تا حدودی درست نجام داد و الان داره حرفه ای کار میکنه و بازی ها را سر وقت میاره نیازی هم به بیونه دادن تا فرداش برات بیاره و از این چرت و پرت ها نیست بازی ها را هم ازش میپرسی راستش را بهت میگه قشنگ هست یا نه مثلا نه مثل این هومن یک پشت از هر بازی قد ونیم قدی تعریف میکنه دیگه این بحث را ادامه نده :arrowd:
بابا اين سيروسي كه ميگين بازيها رو از تهران ميخره 4000 تومن به ملت با هزار منت كه اين بازي رو فقط براي تو گذاشتم و ..........ميشينه به ملت 6000 تومن.:eek:
حالا خيلي بخواد به خودش ضرر بزنه ميده 5500 (تازه اونم ...........)من الان 4 ساله دارم از جفتشون چي ميخرم ولي هومن داره همون كيفيت جنسو ميده 5000 .
بحث سر سيروس و هومن نيست.......بحث سر اينه كه كي با قيمت بهتر ميده................ديگه Verbatim تو ايران نمياد كه بگين چون Verbatim هست (كيفيتش بالاتره,خودمون رو گول بزنيم و)بريم از سيروس بخريم
بحث در مورد سيروس و هومن رو همينجا تمومش مي كنيم.چون با بازي فروختن و سود بردن اونا چيزي به ما نميرسه...................................
موفق باشي:-"

سلام
من امروز سیروس بودم چندتا خبر خفن براتون دارم :
1.من 360ام 3 چراغ داده ! جایی واسه تعمیر تو شیراز سراغ ندارین ؟
2.آقا سیروس psp slime black آورده.
3.به مناسبت عید نوروز game 360 5000 تومان شد.
4.به مناسبت عید نوروز game ps3 65000 تومان شد.
5.xbox 360 به مناسبت عید 550000 تومان

سلام به بچه های شیراز:
میخواستم ادرس جایی که بشه همه جور بازی وکنسول رو توش گیر اورد بهم بدین
راستی جایی هست که بشه فیلم بلوری هم تهیه کرد؟

واقعا از راهنمایی تون ممنون.:mad:(واقعا دادن یه ادرس انقدر براتون مشکله؟)

خدا کمک کنه؟

سلام
من امروز سیروس بودم چندتا خبر خفن براتون دارم :
1.من 360ام 3 چراغ داده ! جایی واسه تعمیر تو شیراز سراغ ندارین ؟
2.آقا سیروس psp slime black آورده.
3.به مناسبت عید نوروز game 360 5000 تومان شد.
4.به مناسبت عید نوروز game ps3 65000 تومان شد.
5.xbox 360 به مناسبت عید 550000 تومان
برای سه چراغ قرمز باید بری پهلوی:
سیروس پاساژ مهدی
هومن پاساژ صدف
پرگام ستاره فارس طبقه دوم:cool:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or