تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بسیار خب پس من از بازی های جدید شروع میکنم البته نمیدانم جدیدتر هم اومده یا نه دوستان لطف کنند کمک کنند.
بازی army of two
بازی fuel of war
بازی the club
اینها برای شروع بود .
دوستانی که خریداری کردند اسم بازی را بگن همینطور از کجا و با چه قیمتی و اینکه بازی را کپی خریداری کرده اند یا اصل .
امیدوارم همکاری کنید.
ممنون

بسیار خب پس من از بازی های جدید شروع میکنم البته نمیدانم جدیدتر هم اومده یا نه دوستان لطف کنند کمک کنند.
بازی army of two
بازی fuel of war
بازی the club
اینها برای شروع بود .
دوستانی که خریداری کردند اسم بازی را بگن همینطور از کجا و با چه قیمتی و اینکه بازی را کپی خریداری کرده اند یا اصل .
امیدوارم همکاری کنید.
ممنون
من خودم این بازیها رو از هومن(پاساژ صدف) خریدم.بازیهاش رو DVD ridata ست وقیمتش هم 5000 تومنه.

من خودم این بازیها رو از هومن(پاساژ صدف) خریدم.بازیهاش رو DVD ridata ست وقیمتش هم 5000 تومنه.
با سلام
این هومن(پاساژ صدف) بازییاش آماده داره یا باید سفارش بدیم!:-"
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:biggrin1:
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:love:
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:p

هومن بازی اورجینال داره قیمتشم همون000 5 تومانه اگه تمام نکرده باشه توی مغازه هست اما یک نفر همونجا باهاش کار میکنه به نام برزگر که دی وی دی ها را رایت هم میکنه اما هنوز قیمتشو نمیدونم.

با سلام
این هومن(پاساژ صدف) بازییاش آماده داره یا باید سفارش بدیم!:-"
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:biggrin1:
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:love:
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:p
هر بازی جدیدی که بیاد یکی دو روز بعد از سیروس یه 2,3 تایی میاره.اگه تقاضا هم بیشتر باشه یه سری دیگه میاره.:love:

من دیشب رفتم یک سر مغازه سیروس برای army of two و front of line گفت تمام کرده برام جالب بود مثل اینکه هرکی گرانتر بفروشه مردم بیشتر میرن طرفش ماشا الله قیمت روی بازی هاش بیشترم شده
7.500 دیگه 500 تومان دیگه هم اضاف کرده بابا خودمون داریم میدون میدیم بهشون مگه دی وی دی سیروس با دی وی دی جاهای دیگه چه فرقی داره اون گرون میکنه ما هم راحت میخریم .
خود کرده را تدبیری نیست
من یکی که دیگه نمیرم پیشش . بغل دستش جواد هم میداد 5000 هزار تومان اما مالزی بود پدر دستگاه را در میاره اینم به درد نمیخره پارگام میده 6 هزار تومان باز بهتر از سیورس است هومان هم 5 هزار تومان میده خودایش منصفانه تر است اما اگه طالب کپی باشی برزگر فکر کنم 4 تومان هم بده

آخرین ویرایش:
چه اشغالی داره میده من نمیخوام ازش طرفداری کنم اما از همکارش دارم میخرم 4 هزار تومان با عکس هم تازه هیچ مشکلی هم نداره بجای اینکه برم از سیروس مال مردم خور 7500 بخرم 500 تومان دیگه میدم 2 تا بازی میخرم . خیلی ها طوری از جنس dvd ها صحبت میکنند انگار گرافیک بازی پایین میاد :laughing:
بابا همین امسال شما هستید میرید از سیروس میخرید اونم پر رو میشه گران میکنه پارگام یک زمانی 10 هزار تومان من ازش میخریدم بعد همه اومدن پیش سیروس اون مجبور شد کم کنه حالا اینم همینه وقتی کسی نخره مجبور کم کنه .
من بازی army of two را از هومان خریدم 4000 تومان اورجینال (با عکس)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or