تاپیک Xbox 360 داران زنجان

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام خدمت همشهریای عزیزم
فریمور جدید ال تی پلاس اومده و شرکتایی مثل نکسجن و پیناتا این فریمورو دارن آپدیت میکنن.اما خودتونم میدونین فرستادن کنسول به تهران هم حوصله میخاد هم باید یه 15-20 تومن ناقابلی بیشتر بیفتیم.کسی تو زنجان جایی سراغ نداره واسه اینکه این فریمور جدیدو بزنن رو کنسول؟

فعلاً که کسی توی زنجان LT+ نکرده ولی فکر کنم اگه کسی هم بتونه همون West Game خواهد بود.
حالا از اینها بگذریم مگه شما لایو بازی میکنید که LT+ میخواید؟
واسه بازیهای AP 2.5 دار هم یه روش پیدا شده که میشه بدون LT+ اونا رو روی آپدیت جدید اجرا کرد! اگه خواستید توضیح میدم.

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
فعلاً که کسی توی زنجان LT+ نکرده ولی فکر کنم اگه کسی هم بتونه همون West Game خواهد بود.
واسه بازیهای AP 2.5 دار هم یه روش پیدا شده که میشه بدون LT+ اونا رو روی آپدیت جدید اجرا کرد! اگه خواستید توضیح میدم.

آهان، به نکته خوبی اشاره کردین. این روش ap2.5 چیه؟ من رفتم پاساژ گلها، گفتن 5تومن میگیریم و داشبورد جدید میزنیم که بازیای جدیدو اجرا میکنه.نمیشه از نت دانلود کرد این داشبوردو؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من دیروز رو کنسول خودم lt + زدم . و الان دارم بدون هیچ مشکلی اساسین و ... رو اجرا میکنم

اون روش 3 بار آپدیت داشبورد رو هم من امتحان کردم و اونم جواب میده !

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
آهان، به نکته خوبی اشاره کردین. این روش ap2.5 چیه؟ من رفتم پاساژ گلها، گفتن 5تومن میگیریم و داشبورد جدید میزنیم که بازیای جدیدو اجرا میکنه.نمیشه از نت دانلود کرد این داشبوردو؟
ولی فارا به من گفت که مفت الذین این کار رو انجام میده ولی بازم من خودم دوست دارم اینکارو بکنم! به هر حال
با عرض پوزش، اول از همه اینکه محض یادآوری AP 2.5 مخفف Anti Piracy 2.5 یک نوع قفل هستش که ماکروسافت گذاشته روی بازی های جدید مثل Fable III , AC: Bh, NFS: HP .
روش خیلی ساده و راحته و پیچوندن هم نداره.
- (دقت کنید که حتماً مراحل رو به ترتیب انجام بدید!)
- (و نکته ی مهم دیگه اینکه این روش فقط روی اکس باکس های فت قبلی (نه Slim) امکان پذیره!)
من یه لینک از آموزش به زبان انگلیسیش براتون میذارم، هرجایی که مشکل داشتید به من بگید تا راهنماییتون کنم:
جناب مورفیوس هم که میگن امتحان کردن یه سر به تاپیک بالا بزنن یا اگه نکته ی خاصی هست مطرح کنن.
ممنون.

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
اقا چرا همین طوری میگی کسی تو زنجان lt+ نکرده یه سری به شیراز ای پاد بزنی میبینی که LT+ میزنه در ضمن lt+ فقط که واسه لایو نیست فردا بازیهای جدیدتر میان با قفل ap2.5 با اپدیت جدیدتر بعدش اونا اجرا نمیشن در ضمن این lt+ نمیزاره کنسول شما فلگ بشه که اگه روزی رفتید لایو بن نشید و این ap 2.5 یک جور قفل هست که روی لایه دوم دیسک قرار میگیره که اگه بازی رو بزارید و اررور unreadable disk رو ببینید کنسول شما فلگ شده هست چون بلافاصله یک برنامه رو حافظه سیستم شما نصب میشه و به اصطلاح کنسول شما فلگ میشه و بعد از وصل شدن به لایو این گزارش به ماکروسافت فرستاده میشه اون west game هم که شما میگی والا من ندیدم از این کارا بلد باشه فعلا فقط شیراز ای پاد تو پاساژ گلها هست که این کارو انجام میده اونم از روز جمعه نمیدونم چطور ندیدین ;)

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
اقا چرا همین طوری میگی کسی تو زنجان lt+ نکرده یه سری به شیراز ای پاد بزنی میبینی که LT+ میزنه در ضمن lt+ فقط که واسه لایو نیست فردا بازیهای جدیدتر میان با قفل ap2.5 با اپدیت جدیدتر بعدش اونا اجرا نمیشن در ضمن این lt+ نمیزاره کنسول شما فلگ بشه که اگه روزی رفتید لایو بن نشید و این ap 2.5 یک جور قفل هست که روی لایه دوم دیسک قرار میگیره که اگه بازی رو بزارید و اررور unreadable disk رو ببینید کنسول شما فلگ شده هست چون بلافاصله یک برنامه رو حافظه سیستم شما نصب میشه و به اصطلاح کنسول شما فلگ میشه و بعد از وصل شدن به لایو این گزارش به ماکروسافت فرستاده میشه اون west game هم که شما میگی والا من ندیدم از این کارا بلد باشه فعلا فقط شیراز ای پاد تو پاساژ گلها هست که این کارو انجام میده اونم از روز جمعه نمیدونم چطور ندیدین ;)

سلام
این این شیراز آی پد کجای پاساژ گلهاس دوست عزیز؟
دقیق آدرسشو بده منم کنسولمو ببرم +lt بزنم.چند میگیره واسه آپدیت؟
راجع به west gam هم این شرکت زیاد معروف نیس.من اگه قرار باشه کنسولو بفرستم تهران میفرستم نکسجن.
ممنون

آخرین ویرایش:

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
ولی فارا به من گفت که مفت الذین این کار رو انجام میده ولی بازم من خودم دوست دارم اینکارو بکنم! .

واللا من 4 شنبه شب اونجا بودم، 2-3 نفر اومدن کنسولشونم آوردن، نفری 5 تومن گرفت همین ap2.5 رو زد رو کنسولشون.تو این زمونه کار مفت نداریم :) البته حقشونم هستا، بالاخره باید اونام امرار معاش کنن دیگه، نوش جونشون

آخرین ویرایش:

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
من دیروز رو کنسول خودم lt + زدم . و الان دارم بدون هیچ مشکلی اساسین و ... رو اجرا میکنم

اون روش 3 بار آپدیت داشبورد رو هم من امتحان کردم و اونم جواب میده !

شما کجا بردین کنسول خودتونو که +lt زدن؟
راهنمایی کنین مام ببریم. هزینش چقد شد؟

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
من خودم آپدیت کردم و در ضمن

شیراز آیپاد 12 تومن میگیره و در ضمن خودش آپدیت رو انجام نمیده اونم میفرسته جای دیگه !

شما پیش آقا مجید کار میکنین تو پاساژ گلها (فارا) اگه اشتباه نکنم.من 4شنبه شب اومدم پیشتون call of duty : black ops گرفتم. آپدیت میکنین کنسولارو؟منظورم +lt هستا.

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
شما پیش آقا مجید کار میکنین تو پاساژ گلها (فارا) اگه اشتباه نکنم.من 4شنبه شب اومدم پیشتون call of duty : black ops گرفتم. آپدیت میکنین کنسولارو؟منظورم +lt هستا.
من از دوستان آقا مجید هستم. آقا مجید واسه آپدیت میفرسته تهران

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من گفتم میفرسته جای دیگه . منظورم این نبود که میفرسته شهر دیگه ! منظورم این بود که خودشون شخصا آپدیت رو انجام نمیدن میدن یه کس دیگه ای اینکارو میکنه !

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
دوست عزیز xbox شما مشکل cd key داشت بله حق با شماست ما نتونستیم
هیچ کنسولی مشکل key نداره ! فقط به این ربط داره که طرفی که فلش میزنه بتونه از کنسول key رو خارج کنه یا نه !
که اونم احتمالا اونی که واسه شما این کار رو میکنه بلد نیست از همه نوع درایو key رو بیرون بکشه !

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
من بیشتر ترجیح میدم کنسولمو بدم فارا تا بفرسته تهران واسه آپدیت.(این نظر شخصیمه، تبلیغ شخص یا فروشگاه خاصی نیست):banned:
میدونین اگه تو زنجان کسی بیاد فریمور آپدیت کنه احتمال ناموفق بودنش رو دستگاه خاصی هست، بالاخره تجربه اینجوری بدست میاد دیگه(باید خراب کنی تا عزمتو جزم کنی بتونی درستش کنی)،بر همین اساس شاید دستگاه خود شما موردی واسش پیش بیاد از بدشانسیتون،اینه که کنسولو بدی دست باتجربه ترا که مویی در این زمینه سفید کردن بهتره به نظرم.
راستی از دوستان زنجانی کسی کینکت نگرفته؟
بابا این تاپیک زنجان خیلی کمه پستاش.نمیدونم تو این سایت زیاد عضو زنجانی نداریم یا داریم و نمیان مشارکت کنن.هرچه تاپیک شلوغتر بشه بحثاشم جذابتر میشه.استفاده زیادیم ازش میشه.

آخرین ویرایش:

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من بیشتر ترجیح میدم کنسولمو بدم فارا تا بفرسته تهران واسه آپدیت.(این نظر شخصیمه، تبلیغ شخص یا فروشگاه خاصی نیست):banned:
میدونین اگه تو زنجان کسی بیاد فریمور آپدیت کنه احتمال ناموفق بودنش رو دستگاه خاصی هست، بالاخره تجربه اینجوری بدست میاد دیگه(باید خراب کنی تا عزمتو جزم کنی بتونی درستش کنی)،بر همین اساس شاید دستگاه خود شما موردی واسش پیش بیاد از بدشانسیتون،اینه که کنسولو بدی دست باتجربه ترا که مویی در این زمینه سفید کردن بهتره به نظرم.
راستی از دوستان زنجانی کسی کینکت نگرفته؟
بابا این تاپیک زنجان خیلی کمه پستاش.نمیدونم تو این سایت زیاد عضو زنجانی نداریم یا داریم و نمیان مشارکت کنن.هرچه تاپیک شلوغتر بشه بحثاشم جذابتر میشه.استفاده زیادیم ازش میشه.
کار درست رو همون شما انجام خواهید داد

دلیل کم بودن پست تاپیک کم بودن زنجانی تو این سایته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر