تاپیک Xbox 360 داران بوشهر

سلام مهدی جان

من می خوام 15هم یه الیت بگیرم از اقا پیام.

راستی مهدی داداشم داره ای اس پی میاره خورموج خیلی ارزونتر جای دیگه 512رو میگه 18تومن!! حالا من میتونم با این سرعت انلاین بازی کنم؟؟؟؟

راستی مهدی بزار بگیرم بعد هروقت واسم شاخ دراوردی خودم شخصا میشکنمش:biggrin1::biggrin1:

بازم سلام مهدی جان

پایه هستی یه تیم از بچه های خورموج بسازیم؟
منظورم واسه بازیهای انلاین ایکس باکس! اخه خودم یه 2الی3 نفر دیگه میشناسم که کنسول دارن و حدود 3 تایه دیگه از رفیقام می خوان بخرن جمعا بخوای حساب کنی حدود ده نفر که جمع بشیم کافیه نه؟

راستشو بخای چنتای دیگه هم بودن تو پستای قبلی مثل اینکه اوناهم خورموجی بودن چنتاشون داشتن یا میخواستن بخرن نظرت چیه ؟

راستی تو پست قبلی راجب داداشم گفتم نمی خواستم تبلیغ کنم ولی تو شهرستان ما تقریبا 3تا ای اس پی هست که اکانت 64 نامحدود رو 18تومن میدادن! چه برسه به 512!!! خولاسه دیدم واسه هم شهریام می تونه خبر خیلی خوشحال کننده ای باشه !

دوستان خورموجی خواهشا یه تاپیک جدا بزنند. چون هر بار این تاپیک بوشهر بروز میشه ما بوشهریها خیال میکنیم خبریه. پس لطفا هرچه سریع تر یه تاپیک جدا بزنید.

مثلا قراره چه خبر شه وقتی تاپیک میاد بالا ....
این تاپیک 360 داران بوشهر هست پس خواهشا مسخره بازی در نیار!!
شما انگار حرف حساب به خوردتون نمیره!!! خوب وقتی شما تو بوشهر زندگی نمیکنی چرا میای تو تاپیک بوشهر پست میدی؟!؟! حرفهایی که تو تاپیک بوشهر زده میشه باید مربوط به خوده بوشهر باشه.

شما انگار حرف حساب به خوردتون نمیره!!! خوب وقتی شما تو بوشهر زندگی نمیکنی چرا میای تو تاپیک بوشهر پست میدی؟!؟! حرفهایی که تو تاپیک بوشهر زده میشه باید مربوط به خوده بوشهر باشه.

سلام .

عزیزم خوب چرا ناراحت میشی ؟ باشه از حالا اسم تاپیک رو ایکس باکس داران شهرستان بوشهر (حوزه استحفاظی شهر بوشهر) بزارین!!

حلا که کسی نه سوالی داره و نه خبری از خود بوشهر داره چیکار کنیم ؟ باید تمام شهرستان هارو بخاطر شما از هم تفکیک کنیم ؟ شما اگه خیلی زرنگی و خیلی غیرتی هستی بیا مدیر انجمن شو وهرچی بچه شهرستانی دیدی شوت کن بیرون

حامد جون خبرت بسی خوشحال کننده بود...
512 نا محدود هست یا نه؟
اونوقت میریم تو کار پلی 3 آنلاین :دی

سلام مهدی جون

512محدوده ولی شبا تاسبح نامحدوده
512نامحدود هم والا نمی دونم

ولی گفتم تا اوایل ابان راه میفته

راستی مهدی جون از حالا بجای واژه خورموج ....... را بکار میبریم (بخاطر مسایل امنیتی اخه دوستمون از این کلمه خورموج ممکنه ناراحت بشه) شوخی کردم:biggrin1:

مهدي جون ميخوام بگيرم پول الايتم دارم اما چون به خريد اينترنتي اعتماد ندارم اگه چندتا فروشگاه با انصاف که حد اکثر تو شيراز باشن بهم معرفي کنی ممنون میشم مشکل دومم اينه که تو سايت sims47.ir خوندم که مايکروسافت ميخواد 360 رو بکنه 199$ البته مدل الايتشو ميخواد بکنه اينقدر واسه همين فعلا دست نگه داشتم

دوست عزیز سایلنت هیل 54 ما هم استانی هستیم تو اینجا حرف میزنیم چون فکر میکنیم تاپیک استانمونه حالا اگه شما ناراحت میشی من تو این تاپیک دیگه آخرین پستمه سعی میکنم به دوستان همشهری پیغام خصوصی بدم

سلام

دوست عزیز شما اگه با بنده همشهری هستی می تونی پولتو بدی من تا با مال خودم بگیرم از بوشهر(اقا پیام) یا اگر هم می خوای بیا تا باهم بریم یا اینکه ادرسو بهت بدم .

ببخشید من جواب شمارو دادم اخه بیشتر وقتا انم
حلا شما میتونی منتظر نظر مهدی جون باشی نظر من که این بود
درضمن من نمی خواستم تبلیغ کرده باشم ولی نزدیکترین و معتبر ترین جا به شهرمون اونجاست

سلام
سایلنت هیل 54 تا پیک استان بوشهر هست این تاپیک ،پدرام خودش این تاپیک رو زده و ناظم انجمن هم هست اگه لازم باشه خودش تذکر میده شما نمیخواد پلیس بازی در بیاری در ضمن مواظب حرف زدنت هم باش
الیت جاسپر 360 تومنه اگه اشتب نکنم:دی

سلام
سایلنت هیل 54 تا پیک استان بوشهر هست این تاپیک ،پدرام خودش این تاپیک رو زده و ناظم انجمن هم هست اگه لازم باشه خودش تذکر میده شما نمیخواد پلیس بازی در بیاری در ضمن مواظب حرف زدنت هم باش
الیت جاسپر 360 تومنه اگه اشتب نکنم:دی

سلام مهدی جون.

محدودیت 3 گیگ
راستش مهدی جون منم همینو به داداشم گفتم اما به شوخی گفت واسه تو بیشتره!:eek:

اما میشه رعایت حال شمارو کرد به حساب دوستی :cheesygri

مهدی جون می دونی من می تونستم یه قول الکی و ابکی بهت بدم اما چون مطما نبودم اینو گفتم ولی خوب یه جورایی می تونم داداشی رو بپیچونم (اما قول نمیدم);)
راستی مهدی جون اگه برنامه نویسی بلدی یا میشناسی کسی رو بهم پی ام بده واسه شرکت داداشم می خوام اگه هم خودت باشی چه بهتر می تونی از مزایاش بهره مند بشی شایدم adslرایگان!! :cool:

راجب اون ایکس باکس 199دلاریم فکر کنم کابل hdmiرو روش برداشتن ارزونتر شده

سلام بچه ها

دوست عزیز غیرتی من سایلنت هیل کجایی که تایپ انفولانزا گرفته خبری از کسی نیست شما هم که مارو انداختی بیرون؟ :((

بگزریم ........

بچه ها شما خبری از قیمتای الیت تو بوشهر ندارین؟مثلا اقا پیام؟

سلام بچه ها

دوست عزیز غیرتی من سایلنت هیل کجایی که تایپ انفولانزا گرفته خبری از کسی نیست شما هم که مارو انداختی بیرون؟ :((

بگزریم ........

بچه ها شما خبری از قیمتای الیت تو بوشهر ندارین؟مثلا اقا پیام؟

پیام فکر نمی کنم بخواد کنسول بیاره یا داشته باشه.البته من چند وقتیه ازش خبری ندارم.
اما آریان و 3-4 تا جای دیگه فکر می کنم دارن که 100% گرون میدن.
کُلا تو بوشهر فردی که واقعا وارد باشه به کنسول از نظر سخت افزاری و نرم افزاری به جز پیام وجود نداره.بقیه همه فقط قصدشون فروشه.
اما قیمت الایت Jasper اگر بخوای از تهران بخری و گیر بیاد 380 یا همون حدودا هست.

سلام

پدرام جان من دارم یه الیت میخرم و می خوام با مانیتور بازی کنم می خواستم بدونم واسه صداش باید چه کار کنم اصلا رو خود الیت جدید کابلش هست یا باید بخرم و یا اینکه پک قدیمی رو بخرم بسرفه تره :confused:

منمون میشم اگه کسی زود تر جواب رو بده:cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or