تاپیک Xbox 360 داران اهواز

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام اقا ضیا من اپدیت 14719 رو رو دستگاهم ریختم امکان جیتگ هست

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان دستگاه من با اپدیت داشبورد 14719 جیتگ میشه

سلام
قعلا 14719 تایید نشده ولی بزودی هک خواهد شد

فعلا فقط تا 14699 را ساپورت میکند

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
با سلام میگم این کیفیت رایت و دیسک های پاساژ چقدر پایینه میزاره تو کنسول یا اجرا میشه یا نمیشه ادم شک میکنه کنسول خرابه یا دیسک!:-o

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
faild to authorized disc این ارور بخاطر پچ نبودن بازیه درسته؟!!!
من هرکاری میکنم بازی با برنامه abgxپچ ارور میده که your image to small sizeیه همچین چیزی!!مشکل کجاسن ممنون میشم کمک کنید..!!!

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام چطورین؟:)
آقا ضیا درایو اکس360 موقع بیرون اومدن گیر میکنه(احصابمو:d خراب کرده), چقدر خرجش هست؟ خودتون تعمیرشو انجام میدین؟

سوال دیگه اینکه... ال تی 3 ریختم رو 360, بازم میتونم جیتگ کنم؟ خودتون جیتگ انجام میدین؟ چقدر خرجش هست؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام چطورین؟:)
آقا ضیا درایو اکس360 موقع بیرون اومدن گیر میکنه(احصابمو:d خراب کرده), چقدر خرجش هست؟ خودتون تعمیرشو انجام میدین؟

سوال دیگه اینکه... ال تی 3 ریختم رو 360, بازم میتونم جیتگ کنم؟ خودتون جیتگ انجام میدین؟ چقدر خرجش هست؟

سلام

در قالب سوال کردن من جواب میدم بقیه مسائل در پیام خصوصی چون خلاف قوانین سایت هست

مشکل داریو شما با یک سرویس کلی بطور کامل حل خواهد شد نگران نباشید

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
faild to authorized disc این ارور بخاطر پچ نبودن بازیه درسته؟!!!
من هرکاری میکنم بازی با برنامه abgxپچ ارور میده که your image to small sizeیه همچین چیزی!!مشکل کجاسن ممنون میشم کمک کنید..!!!
سلام
چون ایمیج به صورت 97% هست نمیشه با abgx پچ کنی باید از برنامه xbox backup creator استفاده کنی
به این تاپیک مراجعه کنید و پست دوم رو مطالعه نمایید
http://forum.bazicenter.com/thread54449/

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام
چون ایمیج به صورت 97% هست نمیشه با abgx پچ کنی باید از برنامه xbox backup creator استفاده کنی
به این تاپیک مراجعه کنید و پست دوم رو مطالعه نمایید
http://forum.bazicenter.com/thread54449/

با این برنامه ایمیجو بگیرم بعد پچ رو جدا وارد کنم؟!....!

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام . من یه هارد اکسترنال 1 ترا دارم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه ایکس باکس من اسلیم 4 گیگ هست ، میشه به عنوان هارد برای کپی بازی ها که به لنز فشار نیاد ازش استفاده کرد ؟

اگه اره ، اگه وصلش کنم و گانفیگش کنم ، همه ی اطلاعات هارد پاک میشه ؟ چون اطلاعات مهمی توش دارم .

micky

کاربر سایت
Aug 13, 2011
150
نام
حسین
سلام . من یه هارد اکسترنال 1 ترا دارم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه ایکس باکس من اسلیم 4 گیگ هست ، میشه به عنوان هارد برای کپی بازی ها که به لنز فشار نیاد ازش استفاده کرد ؟

اگه اره ، اگه وصلش کنم و گانفیگش کنم ، همه ی اطلاعات هارد پاک میشه ؟ چون اطلاعات مهمی توش دارم .
نه نمیشه بجای هارد ایکس باکس ازش استفاده کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر