تاپیک Xbox 360 داران اهواز

babak908

کاربر سایت
Mar 1, 2012
11
سلام
خیلی از آشنایی با شما خوشحال شدم
به امید خدا دستگاه براتون به خوبی هرچه تمام تر کار کنه.
و از شما ممنونم که مجموعه ما را انتخاب کردید.

نمی دونم متوجه شدید یا نه اما کسی که دستگاه را تحویل گرفت خودم بودم. از عمد گفتم همکارم هست که اگر نظری دارید راحت تر باشید.

موفق باشد.

سلام
همکارتون که شما رو صدا زدن متوجه شدم .;)
ممنون از شما , کارتون هم خیلی خوبه و با صبر و حوصله و تمبز کار انجام میدید که این خیلی مهمه به نظر من .
من با اینکه شناختی از شما نداشتم الان کاملا راضیم و دیگران رو هم پیشنها میکنم به شما مراحعه کنن .

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
اقا زیا و همکارشون واقعا ادم های درستی هستند و خیلی عزیز هستن بین من و دوستانم....;;)امشب میرم ادرس جدید..

hell boy2

کاربر سایت
May 8, 2011
96
سلام. از کجا می تونم mass effect 3 LT2 گیر بیارم؟ از ماهشهر میخام بیام واسه همین. اگه جایی میشناسید کارش درست باشه لطفا بگید

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
چاکر آقا zia:)

بعد از آپدیت ال تی 3 مدام این پیغام میاد برا بازی ها

faild to authorized disc
مشکل از چیه؟

سلام
دوست عزیز دستگاه
بازی که استفاده میکنید باید حتما پچ lt3 داشته باشه

مشکل شما با خرید مجدد بازی با پچ lt3 حل خواهد شد

البته فقط بازی های دارای قفل XG3 نیاز به خرید مجدد دارند

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام ضیا جان ، دیروز ، بازی نید فور اسپید ران ، رو خریدم واسه ال تی 3 ، بازی اجرا میشه .همون اول یکم بازی میکنم ، بعدی که ماشین از اون قطار رد میشه ، نمیدونم میرو لودینگ کنه ، چیکارکنه صفحه سیاه میمونه ، ولی وقتی دکمه استارت رو میزنم منو میاد ، یعنی هنگ نکرده ، چیکارش کنم ؟

ممنون

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام ضیا جان ، دیروز ، بازی نید فور اسپید ران ، رو خریدم واسه ال تی 3 ، بازی اجرا میشه .همون اول یکم بازی میکنم ، بعدی که ماشین از اون قطار رد میشه ، نمیدونم میرو لودینگ کنه ، چیکارکنه صفحه سیاه میمونه ، ولی وقتی دکمه استارت رو میزنم منو میاد ، یعنی هنگ نکرده ، چیکارش کنم ؟

ممنون

با این شرایط احتمالا دیسک شما خراب هست

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
بچه ها کسی ایمیج یا خود دیسک های زیر رو نداره؟لازم دارم
mass effecct 2 dvd 1
final fantasy xiii dvd 2
.
.
.
.
و حالا یه سوال کلی لطفا همه جواب بدن (با دلیل که چه بهتر:) )
j-tag یا آپدیت؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
بچه ها کسی ایمیج یا خود دیسک های زیر رو نداره؟لازم دارم
mass effecct 2 dvd 1
final fantasy xiii dvd 2
.
.
.
.
و حالا یه سوال کلی لطفا همه جواب بدن (با دلیل که چه بهتر:) )
j-tag یا آپدیت؟

خوشوقتانه JTAG داره توی اهواز هم جا باز میکنه و طرفداران بسیاری هم پیدا کرده.

jtag در شرایط فعلی بسیار بصرقه هست
بدلایل اینکه از شر آپدیت های مکرر انواع lt راحت میشید.
و با توجه به اینکه از توزیع بازی های جدید بدون هلوگرام جلوگیری میکنند. خیلی راحت میتونید بازی را روی usb فلش یا روی هارد دیسک خریداری کنید.
تمام dlc ها را رایگان در اختیار داشته باشید و ..........

بهتره یک دستگاه JTAG شده را از نزدیک ببینید و باهاش کار کنید

آپدیت lt3 بیشتر برای کسانی هست که واقعا live باز هستند

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام. میشه من یه بازی رو از دوستم که ( مثلا ) ال تی 3 داره بگیرم . و روی یه دی وی دی 9 ، با نرو یا برنامه های دیگه ، دیسک به دیسک رایت کنم؟ بعدش روی دستگاه خودم هم که ال تی 3 اجرا میشه ؟

اگه ال تی 2 بود دستگاه دوستم، میشه با پچ کردنش ، و رایت زدن ، بازی رو اجرا کنم ؟

به همین آسونیه ؟

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام. میشه من یه بازی رو از دوستم که ( مثلا ) ال تی 3 داره بگیرم . و روی یه دی وی دی 9 ، با نرو یا برنامه های دیگه ، دیسک به دیسک رایت کنم؟ بعدش روی دستگاه خودم هم که ال تی 3 اجرا میشه ؟

اگه ال تی 2 بود دستگاه دوستم، میشه با پچ کردنش ، و رایت زدن ، بازی رو اجرا کنم ؟

به همین آسونیه ؟
بله با برنامه رایگان IMGBURN از بازی ایمیج بگیرید با برنامه رایگان ABGX یا XBOX BACKUP CREATOR پچ کنید و با IMGBURN رایت کنید

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام اقا ضــــــــــــــیا عزیز....اگر دستگاه jtagبشه کله بازی هایی که روی دیسک هست براحتی روی هارد کپی و بدون دی وی دی اجرا میشن؟؟!!
اگر روزی خواستیم دستگاه رو بحالت اول برگردونم امکانش هست؟!!
مرسی از زحماتت

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام اقا ضــــــــــــــیا عزیز....اگر دستگاه jtagبشه کله بازی هایی که روی دیسک هست براحتی روی هارد کپی و بدون دی وی دی اجرا میشن؟؟!!
مرسی از زحماتت

بله به راحتی از روی هارد داخلی و هارد اکسترنال قابل اجرا هستن.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
مرسی از زحماتت

اجرا بازی هم از روی usb فلش و هم از روی هر حافظه ای قابل پشتیبانی هست و تا ظرفیت 2 ترا ساپورت میکند
بله در صورتی که پشیمان شدید میتوانید ناند اورجینال را دوباره برگردانید و به دوران تنگ و تاریک ماکروسافت برگردید.

درخدمتم

micky

کاربر سایت
Aug 13, 2011
150
نام
حسین
اجرا بازی هم از روی usb فلش و هم از روی هر حافظه ای قابل پشتیبانی هست و تا ظرفیت 2 ترا ساپورت میکند
بله در صورتی که پشیمان شدید میتوانید ناند اورجینال را دوباره برگردانید و به دوران تنگ و تاریک ماکروسافت برگردید.

درخدمتم
سلام اقا ضیا من اپدیت 14719 رو رو دستگاهم ریختم امکان جیتگ هست

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان دستگاه من با اپدیت داشبورد 14719 جیتگ میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر